0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Merhaba kizlar benim yirmi üç aylık bir oğlum var ve doğduğundan beri geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz bu ay nedense anlamadığım bir şekilde sol kasigima arada bir bıçak batar gibi bir ağrı giriyor ve o anda hiç birşey yapamıyorum sonra hafifleyip geçiyor adetime iki gün var ve ben endişelenmeye başladım bu durumu yasiyanlar var mı adet oncesinde şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim 

4 Cevaplar

+1 oy
(4,288 puan) tarafından
Yazmazsam olmaz geri çekilme korunma yontemi degildir:D
tarafından
Canım gün gelir tutamaz sa kacirirsa önlem alinmasi için deniyor yoksa isteyen hiç korunmaz bizene hani birdaha çocuk istemiyorum deyip kendini erkeğin eline bırakmak biraz tuhaf geliyo ondan yani ..
(4,288 puan) tarafından
Katılıyorum....
tarafından
Vallahi 8 yıllık evliyim O yüzden bizim tek yöntemimiz de bu ben çünkü ilaç da kullanamıyorum o şeyden that aktaramıyorum mecbur Allah'a şükür de hiç hatam da olmadı çocuk da aldırmadım veya başka da bir şey yap yaşamadım Allah'a şükür şu 8 yılda iki tane kızım oldu yani hatasız oldular isteyerek yapıldı yani zevk suyu Muş Mes suyumuş orasına kadar da şimdi konuşmayalım Yani o kadar derin mevzulara da girmeyelim bence çünkü girersek çıkamayız gerek yok
(4,288 puan) tarafından
Mevzu değil bu bilimsel bisey müstehcen bireyden bahsetmedim elbette seçim sizin riskinin cok olduğunu belirtmek istedim sadece
tarafından
Anladım aşkım benim Biz 8 yıldır böyle korunuyoruz Çünkü ben İlaç falan da kullanamadığım için eşimden de çok çok eminim Allah'a şükür rabbim böyle bir eş nasip etmiş bana kadından güzel koruduğu için sıkıntı değil belirtmem de güzel teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Evet aynısını ben yaşadım ve gebeymisim meğer , normalde adet günüm yaklaştığı zaman başka ağrılar olurdu zaten göğüs ağrısı karın sancısı bel ağrısı vs yine aynıları oldu ama tek fark sol kasık batması , adetim 5 gün gecikince test yaptım pozitif çıkmıştı şuan da 27 haftalık gebeyim :) 
(2,165 puan) tarafından
Ve aynen tamda dediğiniz gibiydi yürürken bile ara ara batıyordu, otururken bide
(21 puan) tarafından
Sizde korunuyor muydunuz canım ya çok endişelenmeye başladım bide goguslerimde ilk defa doğumdan beri çok acıyor ordan da şüphelenmeye başladım ama ihtimal vermedim çünkü eşim hep bana güven diyor bu arada Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğini
(2,165 puan) tarafından
Sağol canım , yok biz korunmadik canm ama geri çekilme yöntemi pek işe yarar bir yöntem değil etrafımda çok var geri çekilmeyle gebe kalan kaza sonucu oluyor, en iyisi prezervatif kullanmak:) sizde adet gününüz geçince bir test yapin Allah gönlünuze göre versin
(21 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(67 puan) tarafından
Bende de normalde adet yaklaşınca karın  ağrısı olurdu ama gününe az kalmıştı sol kasıkta ağrı oldu ve bel ağrısı arttı sol göğsüm şişti öğrendim ki hamileymişim 17 haftalık olduk. 3. Gebeligim
(21 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sizde korunuyor muydunuz peki
(67 puan) tarafından
Bende spiral vardı çıkarttım 5 ay adetimin  düzene girmesini bekledim istiyorduk biz ama adetten 10 gün sonra ilişki oldu sadece bir gün o da korunmasız diğer günler hep korundum o bir kerede kalmisim ama sol kasığım çok ağrıyordu anlamamıştım çünkü beklemiyordum bir  kerelikte kalmam diyordum ama nasipmiş oldu:) sende takılma canım bebeğin çok küçük değil Rabbim istediğine verirmis
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk beleritisi berbat kaşık batmalariydi canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 212 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu