0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Uyumuyor aglamiyoda  neyi var anlamadim. 3 5 dakika uyuyup uyaniyo. Gozlerim zor duruyo

6 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Emzirmeyi denedin mi, genelde açlıktan yapar bebekler
(373 puan) tarafından
Evet evet emzirmekten yoruldum. onuda denedim youtubedan bebek uyutan muzikler bile actim uyumuyor.
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Sıkıntı yapmıyor sa dursun biraz uyanık benimde bebegim 46 günlük bazen hep uyanık kalıyor uykusu gelince aglıyor gün geçtikçe uyanık kalma süresi uzuyor. Sadece cok ilgiye alıştı onunla konusmayınca huysuzluk ediyor 
(373 puan) tarafından
Gunduz uyanik kalsa sorun degilde gunduz uyumuyorm zaten gecede uykusuz kalinca gücum kalmiyor artik
(137 puan) tarafından
Valla ben duzene soktum gibi uykuyu. Gündüzleri cok uyumasına müsade etme mesela ben sabah 10 gibi uyandırıyorum 1 e kadar uyanık tutmaya çalısıyorum sonra aksam 7 8 gibi uyandırıyorum zorla iyice uykusu açılıyor 10 11 gibi tekrar uyutuyorum emzirip gece cok guzel uyuyor. Alıstır geceyi gündüzü şimdiden. Gündüz uyanmıyor ise göbegine ıslak mendil sür altını aç gündüz tut bakalım gece gözünü açabiliyor mu
(137 puan) tarafından
Sana Bi tavsiyem de banyo yaptır aksam üstü su uyutur
(373 puan) tarafından
Banyo yaptirdim aksam 10.30 gibi  ama.etki etmedi. Saatlere alistirmaya calisyorm gunduz oyaliyirm ama biraz zor olcak galiba. Tesekkur ederm
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Kuzum İnternetten fön makinesi sesi ya da elektrik süpürgesi sesi açıp dinletmeyi dene.. O zaman da rahatlayıp uyuyorlar 
(373 puan) tarafından
Onu deneyim birde sagol canim
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım benimkide 46 günlük aynı durumdayız fakat benimki ağlıyor sanrım gazımız var. 
0 oy
(65 puan) tarafından
Sıkıca kundak yapın. YouTubedan beyaz gürültü açın. Yattığı yeri biraz daha dar bir yer seçin. Yani yalnız oldugunu hissetmesin. Sustugu anda sallamaya başlayın. Uyumaya başlayınca şiddetini azaltarak devam edin. Bunları bir deneyin derim. 
0 oy
tarafından
Yeni yeni hayata adapte oluyor geceyi gündüzü bilmiyor bu uyku konusunu ben 2.5 yıl çektim hem ev yorgunluğu hem çocuk yorgunluğu kafayı yemek üzereydim ki imdadıma annem yetişti bir ay yanında kaldım neden daha önce gtmedim diye kendime kızdım :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 89 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Feriideee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 152 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Feriideee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.