+1 oy
234 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Merhabalaaaar:)Geçen burda bir kaç güneş kremi postu vardı.Tatlişler biz geçen aldık kendisi benim aşkım olur.Hem bebeğinize hem de kendinize kullanabileceğiniz ve çok etkili bir krem.Ben içeriği doğal olduğu için seviyorum.30faktor almamın sebebi bebekler için 30faktor en iyisi ve faktör arttıkca kimyasal artar.Bu arada beyaz tenlilere şiddetle tavsiye ederim.Ben trenyoldam aldım kendisini ama dermoeczanemden de bulabilirsiniz.

İçeriği:

Güneş koruyucu krem; size güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda doğal koruma sağlar.
Krem şeklindeki pratik yapısı kullanım kolaylığının yanında, çantanızda daima bulundurmanız gerekenler arasında kolaylıkla yerini alır.
Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış formülü sayesinde bebekten yetişkin insana kadar güvenle kullanılabilir. 
Ürünlerimizin Hiç Birinde ; Paraben Sls Gluten Fitalat 1,4 Dioxane Vitamin A Bpa Parfüm Silikon Yapay Kokulandırıcı Gibi Zararlı Maddelerin Hiç Biri Bulunmamaktadır

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kendıme bakıyordum solante iyi onu alacaktım ama dedıgın gibi Buda iyiyse alayım bende cnm sağol tavsiyen için
(6,203 puan) tarafından
Rica ederiiiim
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla ben yeni aldım sinozun umarım iyi çıkar 
(6,203 puan) tarafından
Google dan yorumlarina bakabilirainiz aslinda sinoz un cikiyor direk
(1,343 puan) tarafından
Öyle yapayım ama aldım artık bakarım yine sağol
0 oy
tarafından
Dr alp tunç bey mustela önermiş bende onu aldim 50 faktör
(6,203 puan) tarafından
Google,trendyol vs gibi yerlerde ki sikayetlerine bakarsaniz anlarsiniz neye gore karar verdigimi ve ayriyeten etrafimda kullanan kisiler de vardı
tarafından
Size resimli cevap attim bakin
(6,203 puan) tarafından
Resimli cevaba ihtiyacim yok ben yeterince arastirdim zaten kremleri hamileyken ve dogum yaptikten sonra.Size kimse bunu almak zorundasiniz demiyor:) Basliga bakarsaniz tavsiye yaziyor ve bana gore de deiginiz marka pahali degil ayriyeten etrafinda kullananlarin ve satilan yerde ki musteri yorumlari iyi degil.50faktorde bebekler icin cok
tarafından
Ben sizin dusuncenize saygi duydum gule gule kullanin dedim  urununuze kotu de demedim ama siz asli astari olmayan iddalarda bulundunuz ve vende size gayet guzel bir sekilde asılsız oldugunu ispat ettim. Ayruca 30 faktor bizi bile korumuyor bebegi nasil korusun biz antalyaliyiz ve burada 30 faktor hic bir ise yaramaz. Kimyager misiniz ki mustela hakkinda kimyasal diye atip tutuyorsunuz
(6,203 puan) tarafından
Allahim yarappim:)))))) bi gidin okuyun,arastirin.Kimyager degilim ama hemsireyim ve bir cok cocuk doktorumdan fikir aldim bu konuda ayriyeten etrafimda kullanan oldu diyorum.Ankara gibi bir yerde bile mustelabo kisinin bebegini korumadi.Eee tamam ben de gecen sene bu kremi surup hem kendime hem bebegime Antalya da gezdim bir sorun da yasamadik gayet beyazdik.Size gore asilsiz kör degilim mustela kreminin yorumlarini okuyabiliyorum sukur İstediginiz kremi kullanabilirsiniz bu benim sorunum degil iyi gunler.
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Amerika ürünü acaba nasıl içeriğine tam baktın mı canım 

Kizima bakıyorum.bende müptela istiyorum ama 50 faktör oda kafam karıştı 
(6,203 puan) tarafından
Ben geçen sene de bunu kullandim bebegim beyaz tenli oldugu icin.Trendyoldan ya da dermoeczanemden yorumlarina bakabilirainiz
0 oy
tarafından

image

1638 kisi almos puani 4.8 ve sikayetler kargo vs ile ilgili neredeyse mukemmel bir urun ve tukenmis bile coktan

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 119 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
12 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde BirMelek (1,067 puan) tarafından soruldu

379,059 soru

11,345,775 cevap

34,812 kullanıcı

...