0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Bugün 9 ay için kan alınacak diye sağlık ocağından çağırdılar Ayrıca kızamık aşısı da yapıldı Ama Bebeğimin kollarından ve elinden damarını bulamadılar ve bebeğimi çok yıprattı lar neredeyse Ağlamaktan bayilacakti. Özel hastanede isterseniz aldırın isterseniz aldırmayın dediler bu kan niye için alınıyor aldırma mız İlla da gerekir mi

7 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından
 Bizde 8 aylıgız Post üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bence aldırın. Kan değerine bakıyorlar. Tam kan sayımı yapılıyor yani. Mesela biz aldırdığımızda enfeksiyon ve ateşli hastalık geçirmiş enfeksiyonla savaşan bağışıklık düşmüş dedi hemen doktora danıştım. Korona geçirmiştik ondan olabilir dedi. 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet illa gerekli cunku kan degerlerine,vitaminlere bakiliyor ayriyeten alt,ast degerlere
0 oy
(67 puan) tarafından
Bizde bir hafta sonra aldiracagiz ama bize hemsiremiz parmaktan alinacagini soyledi o nasıl oluyor acaba
(65 puan) tarafından
Allah Allah Çok güzel bir sistem Keşke bizimki de öyle olsa
0 oy
(74 puan) tarafından
Bende gecen ay gittim 9 aylik izlenimiz vardi vide kan degerine bakacaklardi bende korktum damari falan bulunmaz diye ama şeker ölçer gibi ölçtüler parmagina batirdi igneyi 8.4 çıktı yeni sistemmiş
(67 puan) tarafından
Seekerini falan mi olcuyolar ki
(74 puan) tarafından
Kan degerini ölcuyomuş artik boyleymiş yeni sistem dedi kani az mi yüksek mi ona bakti
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bizden alınmadı. 
0 oy
tarafından
ben 9.ayda hastaneye gitmistim kan alinmisti o yuzden saglik ocağında alınmadi bi bilgim yok canim ama alinsa olur degerlerinr bakiliyor

1 yasinda gittigimizde kan degerleri düşmüş haberimiz yoktu nasil olsun ki ilac kullaniyoruz suan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 77 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 227 göst.

381,309 soru

11,414,798 cevap

34,964 kullanıcı

...