0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar evde yapıp sattığıniz şeyler var mı eve katkıda bulunmak istiyorum ama ne iş yapacagimi bilmiyorum 2 de oğlum var 2 yaşında diğeri 2 aylık yardımcı olur musunuz gençler :)) 

11 Cevaplar

0 oy
(5,361 puan) tarafından
Bnde istyorum ama hiç yok ya
(31 puan) tarafından
Bende istiyorum yaa nasıl yapacaz katkıda bulunmak istiyorum
(5,361 puan) tarafından
Bi ara bizim mahallede kına veryorlardı alyordu eve paketleme yapardım ama çok azdı parası
-Reklam-
0 oy
(339 puan) tarafından
Wallahi bende de aynı dert var ama evde yapılacak pek te iş yok o yüzden yiyip içip yatin kizlar ben öyle yapıyorum eşim in durumu ıi ama bende çalışıp birikim yapmak istiyordum eşim dışarda çalıştırmam dedi evde de yapılacak iş yok dedim evini her gün temizle al sana iş dedi bende bu işlerin parasını Ondan alıyorum  :)))
(31 puan) tarafından
Ooo iyimis valla en iyisi :)) benim kocada aynısını diyor ama ben kendim istiyorum Kur'an kursu hocaligim var mesleğim ama şimdi yapamıyorum bende evde falan yapmak istediğim iş istiyorum
0 oy
tarafından
Ben etamin yapıp satıyorum
(31 puan) tarafından
Gerçekten internet üzerinden mi birde nasıl öğrendiniz de ne çeşit etamin yapıp satıyorsunuz
tarafından
Bende etamin yapıyorum ama satmaya satamam herhalde nerde kime satcam
tarafından
Pano yastık kılıfı havlu kenarı kolye anahtarlık falan yapıyorum. Youtubeden öğrendim malzemeleri alıp başladım. Kendi çevreme sattım önce daha sonra favebookta bulumduğum şehrin sayfalarına falan ilan verdim. Öyle yani.
0 oy
(2,011 puan) tarafından
valla ben avona üyeyi iki ayda 800 kazandim
(31 puan) tarafından
Peki satmak gerekiyor mu çevrem yok pek benim o yüzden kendime güvenemiyorum
tarafından
Nasıl yapiyosunuz benim de çevrem yok başarabilir miyim
(2,011 puan) tarafından
benim de cevrem yok satış yapamıyorum beş uyem var onlar satıyor ben kazanıyorum valla denemek isterseniz tc siz üye yapabilirim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benim arkadaşım çiçek işine girdi toptan alıp satıyor kaktüs ev çocukları saksıda 
(31 puan) tarafından
Hmm alan oluyor mu acaba
0 oy
tarafından
Canım evden iş yapmak için öncelikle sağlam ve geniş çevre lazım 
(31 puan) tarafından
Ne iş için ama katalog için falansa benim pek çevrem yok ya
0 oy
(10,939 puan) tarafından
 Ben evden İnternet üzerinden bebek kıyafeti satıyorum ama canım ona biraz sermaye lazım 
(31 puan) tarafından
Ne kadar kazancın oluyor canım peki
tarafından
Evet ne kadar kazanıyorsunuz nasıl başladınız benim de biraz birikimim var ama ne yapabilirim bilmiyorum
(10,939 puan) tarafından
Canım ben 2. 5 gibi bir parayla girdim bu işe Yaklasık ta bir 4 ay filan oldu ha daha oyle ahım sahım bir donuş olmadı. Bayram filanda evde gecti ya işler durdu diyebilirim. İlk ay ayda 10 takım filandı simdi baya durdu insallah açılır işler
tarafından
İnşallah açılır hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Farmasiye üye oldum gayet iyi 
(31 puan) tarafından
Ona nasıl oluyor çevre falan gerekiyor mu satmak falan biseyler
(1,120 puan) tarafından
Canım hiç mi komşun yok hiç mi akraban yok inan kendine öncelikle benim kızım yaramaz ve 8 aylıktı başladım hediyeleri sattım kazandım kendim kullamdım ucuz aldım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Pandemiden dolayi hastaneden ayrildigim icin suan network isi yapiyorum 1ayda sattigim urunlerden 8040 kazadim ayriyeten sistemden de ama ben bu isi cok istiyordum simdi de tatil kazandim Antalya da oraya gidecegim
tarafından
Geçende yazacaktım unutmuşum bu nasıl bir iş canım bilgi verirmisin
(6,203 puan) tarafından
Şoyle soyliyim avon,farmasi gibi ama onlar katalogla calisiyor biz de katalog yok herkes kendi kârını belirler ornek ben 3sabun satarak 200tl kazaniyorum hatta 210-230civari.Gano da calisiyorum ben hatta burdan bir kisiyi de uye yaptim.Puan silinme gibi bir durum ya da aktivasyon icin bu kadar alisveris yapmak zorundasin diye bir sey yok.Ayriyeten urunlerin hepsi dogal kanser,sizofreni,bipolar,hamile kalamayanlar,felc icin urunlerimiz hicbirisi ilac degil tabi ki ama saydigim hastaliklarin hepsinden sonuc aldik.Urunler sadece bunlar icin degil zayiflama,kilo alma,sivilce,egzama,mantar,gul hastaligi,vitiligo,leke,sac,dokulmesi icin bir suru urun var :D bele yani daha ayrintili yazamiyorum cunku ses kaydi yoh burda
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bak canm etrafındaki duruma bağlı mesela çevrende nişanlı çoksa ona göre bişey yapıp satabilecgni söyle bebek bekleyene bebek için biseyler yap sat 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben ersag satıyorum evet pahalı ama kariyer indirimi oluyor ödeme olurken ve sana aldığın irun kadr hediye yolluyor ister sat ister kullan satarsan geliri çok iyi başka hiçbir marka vermiyor bu kadr hediye  ben çok memnunum 2yildir üyeyim  bütün ürünlerini kullandım artık üye yapıp onlarda kullansın istiyorum üye yaotikcada kazaniyosun onun puanlarına sana gelip daha çabuk yükseliyor sun yukseldikce daha ucuza alıyorsun .hem bitkisel helal kimyasal yok asla  düşünürsen yapan çok var arastirabilirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 314 göst.
0 oy
6 cevap 289 göst.
0 oy
2 cevap 201 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,303 cevap