0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından
16+6 haftalığız.. Doktorum çatlak olmasın diye şimdiden nemlendirici krem ya da yağ kullan dedi.. Uygun fiyatlı, işe yarar krem önerebilir misiniz.. Bi de kantaron yağı kullansam, zeytinyağı çamaşırlarıma leke yapar mı, kullanan var mı daha önce 

10 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Bio oil kullanıyorum herkes çok memnun yorumları çok iyi ama  37. Haftadayım çok ince bi iki tane çatlak gördüm malesef :( ama senin cildin catlamaya meyilli değilse belki işe yarar. Uygun fiyatlı olarakta badem yağı güzel nemlendiriyor hamilelikten öncede onu kullanıyordum
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben sinoz krem kullandım ama yine catladi
(1,552 puan) tarafından
Hımm, geçmiş olsun, yine de teşekkür ederim :)
0 oy
(682 puan) tarafından
Harems losyon 7 yağ var icersinde 
(682 puan) tarafından
Aynen yalniz cok urunu var alırken catlak onleyici olarak alirsaniz daha iyi olur. Karistirabilirsiniz belki.
(1,552 puan) tarafından
Evet, baya çeşidi varmış baktıkça kafam karıştı ama zaten eşim de hiç birini almıyor sağolsun.. Para vermemek için zeytin yağı kullan daha sağlıklı diyor.. Leke yapıyor diyorum, kremler yapmıyor muymuş diyor, bez koy yağ çamaşıra değmesin diyor.. O uzatıyor, uzattıkça benim canım sıkılıyor :)
(682 puan) tarafından
Ondan sonrada vucudun hakkinda soyle olmus boyle olmus derse carp bitane agzina :D
(1,552 puan) tarafından
:D Hak ediyor aslında.. Hem çocuğu deli gibi istiyor, hem bişeye para harcamamak için beşiği puseti herşeyi ablasından ikinci el alıyor, bana zeytinyağı kullan diyor falan filan
(682 puan) tarafından
Bencede hak ediyor :)
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Yağ kullanmak bana zahmetli geliyor el yapış yapış oluyor bir de tabi kıyafetlere de leke yapar, ben lierac aldım 200 ml şu an fiyatı 180-190.bence değer ben 20. Haftada kullanmaya başladım şu an 30. Haftadayim hala bitmedi.o kremle beraber bir adet yağ da kullanabilirsin sabah birini akşam birini seklinde
(1,552 puan) tarafından
Çamaşırlara leke yapar diye korktum ben de, eşim para vermemek için kantaron kullan diyor da :)
0 oy
tarafından
Bio oil kullandım memnunum 
(1,552 puan) tarafından
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ne kullanirsaniz kullanin vucut yapisi ve genetiginiz musaitse catlarsiniz.Ben hicbir sey kullanmadim ama sıfır catlak
(1,552 puan) tarafından
Hımm, maşallah.. İnşeAllah benim de olmaz ama doktor kullan deyince bi araştırmak istedim
0 oy
tarafından
Alovere sur cnm bn o şekilde 7.ayin sonuna kadar catmadm
(1,552 puan) tarafından
Kremini mi aldınız yoksa direk saksıda yetiştiği haliyle içini açıp mı sürdünüz
tarafından
Jel aldm cnm bn
(1,552 puan) tarafından
Tamam, teşekkür ederim :)
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Ben aynisafa kremi kullandım son iki gebeligim de ikisindede yeni çatlağın olmadı ilk kızımda ki çatlakların ama hala durur 
(1,552 puan) tarafından
tarafından
Rica ederim:)
0 oy
tarafından
Ben hakiki zeytinyağını hafif ocakta ısıtıp asitini aldım şişeye koyup onu sürüyorum hiç leke yapmadı canım beyaz atletlerime falan geçmedi hiç 
(1,552 puan) tarafından
Bu da güzel bi yöntemmiş, eşim krem almamakta inat ederse deneyeceğim, teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim canım :) badem yağı falan diyorlar ama benim maalesef tüylenme problemim olduğu için kremlere çok sıcak bakamadım en doğalı bu geldi bana :)
(1,552 puan) tarafından
Ben de denicem bi bakalım :)
0 oy
(964 puan) tarafından
Ne kullandiysam çaytladi
(1,552 puan) tarafından
Hımm, geçmiş olsun teşekkür ederim yine de :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rarara (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kimgamze (315 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı