0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar bebeğimi emzige alıştırmak istiyorum bir buçuk aylık şuan nasıl alıştıra bilirim kesin çözüm varmı? Şerbetede batırdım denedim olmuyor bida tattırmıycam o şekilde başka bildiğiniz bi yöntem varmı? Tutuyor azcık çekiyor süt gelmeyince atıyor

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bnmki drek tuttu bdha da bırakmadı ama .arkdsm recelle alstrdi cnm kavanozu yannda gezdriodu kiz
(25 puan) tarafından
Yok canım okadarda değil küçücük bebek okadar tattırmak lazm sekeri
tarafından
Valla arkdsm.oyle yaptı sn blrsn istersen alstrma cnm sonra emzik ariosun evde
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Sakın canım tatlı şeylerw batırma Allah korusun. Deneyecensşn canım hangisini severse onu tutacak ama keşke ilk doğduğunda verseydin
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Emzik zatn saglikli degil bide şerbete mi batrdin cnm minnacik bebege seker yuklemesi yaptin sanrm..emmiyosa zorlama yani emmesin cok da lazm değil yani bnce..illa emsin diyosan da emzik degstrdr o zamn
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Demekki emmek istemiyor ısrar etmesenmi acaba
(25 puan) tarafından
Olur peki efendim emredersin.
(3,729 puan) tarafından
Estafurullah
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hiç alıştırma 1.5 aylık olmuş zaten ben hiç vermedim oğluma maşallah 10 aylık olcak 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ben hastanede vermiştim ikisinede ikiside emzik tuttu
0 oy
(2 puan) tarafından
Canım ikisine de avent denedim tutmadılar ama nuk u ikisi de tuttu
0 oy
tarafından
Emzik ihtiyaç değil yararlı da değil boşver almıyomuş alıştrma bi sene snra bıraktırmaya çalışcan gerek yok bnce 1 yaşında oğlum vermedim bi zorluğu da yok vermemenin.
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben kızıma doğduğu gün vermiştim ve cabuk alıştı ve 2.5 yaşında bırakırdım.  buyuk kızım 1 aylık olmuştu verdim ama tutmadı. Biraz zamandan sonra tutması zor oluyor canım. 
0 oy
(594 puan) tarafından
Benmki de tutmadı ama ben hic bişey e de batırıp denemedim. Bence hic gerek yok öle seylere. Tutmayan bebek tutmaz !!
0 oy
(59 puan) tarafından
Canım emzik kullansın istiyosan markasını değiştir ben Philips avent verdim tuttu onerdigim herkesin de tuttu dene istersen tabi o markaysa farklı emzik dene 
0 oy
(826 puan) tarafından
VAlla ben alışıtıramadım 3 4 aylığa kadar biraz tuttu uyurken falan ondan sonra tamamen bıraktı yavrum))))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 121 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 72 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.