0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından

Doktor kafam kadar ilaç yazmış bunu kullanan var mı nasıl yutabiliyosunuz ben yutamadim ne yapacağım bilmiyorum sanki naylon yutuyormus gibi kendimi kötü hissediyorum 

image

8 Cevaplar

+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Vala ne bileyim yuyuyoduk bizim boğazlar geniş heralde;))
(2,165 puan) tarafından
Neyse içmeye çalışacam artık umarım yan etkileri yoktur sağolun
(2,330 puan) tarafından
Yok canım hamilelere veriliyor ztn bu kabızlık yapabilir biraz o kdr
(2,165 puan) tarafından
Daha öncede kullandım kaç aydır kullanıyorum ama bu değildi önceki bu middemi bulandirdi yutarken özellikle naylon yutuyormus gibi oldu ama içtim şimdi bitane bakalım daha idare edeceğim bir sonrakine kesin değişicem bunu
(2,330 puan) tarafından
Folik asitlenbirliskte sanırsam bu hepsi bir arada normalde pembe jelibon gibi okuyor kan hapi
(2,165 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canm bakacağız daha
-Reklam-
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Hamilemisin canım 
(4,708 puan) tarafından
Ben hamileyken kulandım bebeğimde gelişim geriliği oldu hemen bıraktım inşallah sizde olmaz ya
(2,165 puan) tarafından
Bende daha önce başka bir kan ilacı vardı onu içiyordum kaç aydır bu ay değişti ilacım neden bilmiyorum
(4,708 puan) tarafından
Ferrum muydu cnm
(2,165 puan) tarafından
Evt böyle Pembe renkli bonibon gibiydi o rahattı gayet
(4,708 puan) tarafından
Evet evet bende ilk onu kulandım sonra dr şişe vereni verdi 2 hftq kulandım tekrar ferruma geçtim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Hiç kullanmadım benimde gebelikte kansızlığın vardı gel git keçi boynuzu özü yuttum kaşık kaşık kan degerlerim düzelmiş ti ole
(2,165 puan) tarafından
Doğrudur canm yaa
0 oy
tarafından
Bana da verdi bundan hem yutamadım normalde de küçük olsa da yutamam hem bu sebepten hemde aşırı derecede karın ağrısı yaptığı için söyledim değiştirdi direk başka hap yazdı oda pembe bonibon gibiydi ama yok oda karın ağrısı yaptı en son şuan şurup içiyorum tüplerde
(2,165 puan) tarafından
Benimde ilkin Pembe renkli olandı onu yutabildim hep şimdi bu ay değişti umarım bende de yan etki yapmaz
0 oy
tarafından
Ben ilaç yutamadığım için demiştim doktoruma tüp şeklinde olan ilacı yazmıştı onu içiyodum ismini unuttum şuan
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm yaa aslında yutarim da bunun içindekiler küçük küçük toz halinde görünüyor dışı naylon gibi ondan middemi bulandirdi
tarafından
Bn hiç içemiyorum eziyet oluyo bna canım ondan sende syle druna içemiyorum bunu dedeğişsin ilacını
(2,165 puan) tarafından
Daha bugün gittim hastaneye ancak 1 ay sonra gideyim tekrar duruma göre bakacağım fazla zorlanırsam eğer sağlık ocağında yazdırırim daha
0 oy
tarafından
Bende bundan kullanmistim. Ici gorundugu icin tuhaf gelmistir. Ama kaygan suyla kayip gidiyor
(2,165 puan) tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
tarafından
Ya ben bundan kullandım benim fobim var boğazımda kalır da nefes alamam diye bir de 3 parçaya bölüp içtim bı kaç gun.bu ve bir ilaç daha takviye vitamin.sanirim bu olmalı aylardır kabız olmayan ben kabız oldum ve basurum çıktı :( içmeyi bıraktım ne yapayim
(2,165 puan) tarafından
Bende de aynı korku var canm ya yutamazsam boğazımda kalırsa :) ama naylon gibi görünüyor ya ondan bir tuhaf oldum içemedim ama mecbur kalınca napayım umarım kabızlık etmez çok
tarafından
Ay inşallah etmez bacım ben çektim sen çekme :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sedagorkem2 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.