0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar merhaba kayinvalidem diyor ki eşin banyo yaptırmasın çocuk doğunca altini degistirmesin kızım olacak Allah'ın izniyle bu bana tuhaf geldi siz ne düşünüyorsunuz ayıp gibi konuştu

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gerektiği zaman banyoda ettiriyoruz altınıda açar yani babası sonuçta gelip dışarıdan el mi değiştirecek..  ozaman bende oğlumu emzirmeyim altını açmayım pipisini görmeyim oda benim memeleri görmesin 
(80 puan) tarafından
Aynen öyle sapik zihiniyet olduktan sonra normali tuhaf gelmesi komik :)
tarafından
Hunharca güldüm :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerektigi zamanlar yapabilirler bence 
(80 puan) tarafından
Ayıp gibi konuştu tuhaf geliyor o zaman ben de erkek bebeğim olunca değiştirmeyim
tarafından
Eski insanlari anlamak zor bi kulaktan al digerinden gecir bosver
0 oy
(85 puan) tarafından
Saçma mantıklı bir yanı olduğunu düşünmüyorum benim kendi düşüncem 
(80 puan) tarafından
Ayıp gibi konuştu tuhaf geliyor o zaman ben de erkek bebeğim olunca değiştirmeyim
(85 puan) tarafından
Aynen öyle dediğiniz gibi katılıyorum. Olur mu öyle şey insanın aklına neler geliyor s
0 oy
tarafından
Beraber yıkıyoruz çoğu zaman hastaysam yada isim çoksa değiştirir 
(80 puan) tarafından
tarafından
Sacmaliyolar bazen
0 oy
(850 puan) tarafından
Yuh, sapık mı kayınvalideniz? O nasıl bir düşünce neler geçiriyor aklından? 
(80 puan) tarafından
Böyle konuşunca ben de aklına neler geliyor diye düşünüyorum kadın niye böyle anlamıyorum
(850 puan) tarafından
Normal bir insan zaten anlayamaz onu hiç kafa yormayın ama cidden sapık dikkat edin.
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Hiç değiştirmez ben değiştirirken bile bakmaz eşim 
(80 puan) tarafından
Kendi istemediği için mi yoksa siz mi istemiyorsunuz ya da degistirse sizin için sıkıntı mi
(2,969 puan) tarafından
Yok sıkıntı olmaz ama eşim çok hassas böyle konularda bakmaz yani banyo ettirirken bile bazen arkasından tutar önünü kesinlikle görmez
(80 puan) tarafından
Erkekler utaninca nedense istemsizce mutlu oluyorum :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Benim işim olunca falan değiştirir ilk günden beri banyo yaptırırken yanında durur oynar falan 
(80 puan) tarafından
Olması gereken bu değil mi :)
(3,823 puan) tarafından
Bence bu
Kaynananın mantığıyla gidersek erkek bebelerin de altını biz değiştirmeyelim babaları yapsın
0 oy
(26 puan) tarafından
Beraber yikiyoruz eşim altini değiştiriyor.  Ama ben erkek olarak esimden baskasinin yaninda degistirmiyorum sevmiyorum. Şuan 3 aylik biraz daha buyusun esimin yanindada degistirmem  ayip oldugnu bilsin
(80 puan) tarafından
Belli bir yaşa kadar olabilir belli bir yaştan sonra sıkıntı zaten çocuk için de bence
(26 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Birlikte banyo yaptırdık ilk zamanlar ama çok önemli zor bir şey olmadıkça değiştirmesini istemem ben yapıyorum 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Hay ben boyle kaynanalarin kokune kibrit.... Benim kaynanam ilk cocuguma oyle yaptrdi kocam baba oldugunu idrak edemedi bile simdi 2. Kizimizi yikiyorda   bezinide aliyior tam bir baba gibi
(80 puan) tarafından
Belli bir yaşa kadar zaten yapması gerekmiyor mu o zmaan ben de oğlumun altını değiştirmeyim mantıken :) sizin durumunuz olması gereken bence
(1,737 puan) tarafından
Bencede canm normali bu
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Altını değiştirmedi ama beraber yikadigimiz oldu çok saçma bir düşünce bence 
(80 puan) tarafından
Normal olması gerektiği gibi sizinki ne güzel :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Anne ve baba mahremiyet konusunda eşittir. Yani erkek bebek olsa hep babası mı bakacaktı? Anne de baba da bebekle ilgili konularda eşittir. Her zaman yapmıyorlar zaten.
(80 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum :)
(476 puan) tarafından
Bazen ben işim varken diyorum hadi sen yıka kızınla zaman geçir diye eşim 10 aylık kızımı yıkıyor. Bu da bir bağ. Bu şekilde ayrımlar çok yanlış hiç dinlemeyin bence. Biz de mahremiyet öğretiyoruz. Asla özel bölgelerine dokunmayız, öpmeyiz. Annesi olarak ben bile poposuna dokunmam, dokundurmam mesela.
(80 puan) tarafından
Ne güzel bu dengeyi ve mahremi kurmanız olması gereken :)
(476 puan) tarafından
Anne baba olarak her şey eşit. Ben anneanne, babaanne yanında bile altını almam. Duşunu da sadece babası ve ben. Soymam kimsenin yanında. Bunlar çok önemli. Bebek o anlamaz gibi düsünmeyin. Bilinç altı hep kayıtta. Kimsenin yanında almayın aldırmayın altını falan. Babasından koruyacaklarına kendilerinden korusunlar. Sağlıkla gelsin yavrunuz :)
(80 puan) tarafından
Ben de sizin gibi düşünüyorum gerçekten etkileniyor bebek bile olsa çok güzel açıklamışsiniz :)
0 oy
(454 puan) tarafından
Bende hamileyim canım araştırdım bebek bizim banada saçma geliyordu ama dinen de zor durumda kalmadıkça o özel bölgelerini görmemesi daha iyiymiş tabi hastalık olursun birşey olur eşin bakmak zorunda kalır onlarda sıkıntı yokmus
(80 puan) tarafından
Ama şöyle bir şeyde var erkek bebek olursa kocam mi degistirecek sürekli televizyonda görüyoruz öz annesine tecavüz etti babası kızına tecavüz etti bilmem ne bilmem ne uzar gider bu :)
(454 puan) tarafından
Ya tabi düşününce öyle ama benim kaynanamda hep kızına derdi bende mantıksız bulurdum araştırınca artık bişey demedim yetemiyoruz zaten herşeye yardımcı olması daha iyi ki bebeğim olunca alt açma konusunda bişey diyemem ama mecbur bende yardım alarak yikayacagim sürekli eve insan mı cagircam bebeğimi banyo ettirmek için
(80 puan) tarafından
Haklısın canım yardım almadan da olmuyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sorsaydin ona oğlu bebekken altını kendi değilde babası mi değiştirmiş ne gerikafali insanlar varya 
(80 puan) tarafından
Sordum sessizlik oldu oda da :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Gerektiğinde değiştiriyor. Kızım 15 aylık genelde ben değiştiririm ama bazen ben uyuyorsam ya da hastaysam duştaysam komşuyu çağıracak hali yok tabi ki degistiriyor 
(80 puan) tarafından
Ne güzel kocanizin sapik olduğunu düşünmemeniz :)
(3,552 puan) tarafından
Sapik oldugunu dusundugum adami kizimin yaninda bir saniye tutar miyim sence? Kişi kendinden bilir işi. Bugüne kadar aklımın ucundan geçmedi ayıp olur vs. Ha banyosunu ben yaptırıyorum o ayrı ama bir durum olursa banyo da yaptırabilir sorun yok yani
(80 puan) tarafından
Aynen öyle sonuna kadar katılıyorum
0 oy
(859 puan) tarafından
Babası sonuçta daha bebektir ayıp ya düşünceye bak
(80 puan) tarafından
Ben de oğlumun altını değiştirmeyim olur biter bu zihniyete göre :)
(859 puan) tarafından
Aynen kaynana mantığına göre böyle olması gerekiyor
0 oy
tarafından
Değiştirir ve beraber yıkarız kendi annemde bunun doğru olmadığını söyledi ama kendim bazen yetemiyorum çok nadir de olsa işteyken ya da işim varken değiştirir yanlış da bulmuyorum baba kız arasındaki mahremiyet olayını belli bir yaşa kadar. 
(80 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum :)
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Hiç altını değiştirmedi bir sene ben yıkadım ondan sonra babasıyla yıkanıyor ben yıkayınca baya ağlıyor o yüzden ses etmiyorum
(80 puan) tarafından
Kocanizin sapik olduğunu düşünmemeniz ne güzel :)
(2,799 puan) tarafından
Tövbeler olsun
0 oy
(964 puan) tarafından
Bence kaynanan sapik canim.aklina neler geliyo benim esim altini alir yikar eder (di) cok sacma bence
(80 puan) tarafından
Sorma sorma oğlumun altını değiştirmeyim buna göre ;)
(964 puan) tarafından
Yanii kuzum
0 oy
(5,027 puan) tarafından
Altını hiç değiştirmedi ama yanında aldım banyosunu kaç sefer de beraber yaptık babası başkası değil ki
(80 puan) tarafından
Ne güzel kocanizin sapik olduğunu düşünmemeniz :)
(5,027 puan) tarafından
Ne kadar saçma bi düşünce diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,364 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melektrn (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 312 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 363 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu