0 oy
45,205 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

Bebeğim gazından durmuyor uyumuyor surekli emmek istiyor sonra da kesik balgamli ve içtiği gibi düz çıkarıyor ne yapacam ben 

Doktor bunu yazdı sab simpleks yazdı ama internete arastirdigima göre gaz çıkarmıyor uyku yapıyormuş ve poposunu uyarmadigin sürece büyük çişini yapmıyormuş. Sap simpleks gaz damlasi kullananlar yorum yapabilirler mi? Kullanıpta bu sıkıntıları yaşadılar mı? Özellikler gaz problemlerini çözdü mü Sap simpleks gaz damlasi?

Sap simpleks gaz damlasi

7 Cevaplar

+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Ben kimyon çayı nurse harveys damla zinco damla bi tanede yabancı marka damla kullandım bi işe yaramadı ama metsili kullan ve bana dua et hem Gazi çıkacak hemde bol uyuyacak
(6,136 puan) tarafından
Valla bu ilacı bi kere verdim 5 saattir uyumadı uyudu uyandı şuan 1 saattir hala uyutmaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Valla canm ilk 1 ay biogaia damla kullandm hicbi ise yaramadi en sonunda 3 cocuk buyutmuş gorumcemin tavsiyesiy kimyon cayi vermeye basladim o gun bugundur gaz sorunumuz kalmadi 4 aylik olcaz cok sukur 15 gundur onuda vermiyorum bitti heralde gazı
(6,136 puan) tarafından
Inşallah bitmiştir. Bende 1 kere verdim 1 kere de rezene verdim devan etse miydim banyo yapmadığı sürece uyumuyor gerçi akşam yaptırdım da ne oldu yine uyandı durmadi
(3,798 puan) tarafından
Ben vermeni tavsiye ediyorum canm rezene vermedim onu kendim ictm ama kimyon hep verdm sabah öglen aksam birer ikişer çay kaşıgı bebekte rahat etti bende yoksa ikimizde mahfoluyoduk bi su bardağı  her yapışta taze yap ılıyınca ver gerisinide kendin ic gaz sancisi falan kalmaz
(104 puan) tarafından
Kimyon çayı nasıl yaptın yzar mısın
(3,798 puan) tarafından
Bi su bardagi kaynar suya 1 cay kasigi kimyon koy canm ılıyıncaya kadar bekle zaten kimyonlar bardagın dibine çökücek süzmene gerek yok sonra bebege ver 1- 2 çay kaşıgı gerisini kendin iç şifa olur insallah
(104 puan) tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Biz kullandk cok iyi geldi cok dua etmistm doktor onu yazinca
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Canım her yazana ınanma sap sımplex güzel bi damla bıogaga mı ne var ondanda kullanabılırsın. 
0 oy
(299 puan) tarafından
Bende kullandim cok  memnun kaldim canim gazını daa cikardi buyuk tuvaletinide yaptı yani bir kere kabiz oldu oda mamasi degsti ondan. Doktorumuza cok dua etmstm cok rahatlatmıştı kizimi hic gaz sancisi çekmedik damla sayesinde
(6,136 puan) tarafından
Ay inşallah benim kide öyle olur şimdi verdim ama emzirmedim emzireyim mi
(299 puan) tarafından
Emzir canm doktor nasl verdi sana bize gunde 21 damla sabah ogle aksam 7 dmla olarak dagt dedi emzirme vs demedi verdiktm snra emzir bsey olmaz canm
0 oy
(759 puan) tarafından
Canim ben biogaia metsil kullandim fayda gormedim eczanecide nurse harveys surubu onerdi sukur iyiyiz benim bebegim kolik bide firsat buldukca karnina badem yagiyla zeytinyagini karistirip masaj yapiyorum ayaklarinida bisiklet surer gibi yaptrym iyi geliyo sukurler olsun 
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Ben kullandım canım memnun kaldım uyku yapmadı tuvaletinde rahat yapiyodu zaten bunyeden bünyeye degisebilir belki
(6,136 puan) tarafından
Anladim canim benimkide uyumuyor sinir krizi geçiriyorum
(1,397 puan) tarafından
Kaç aylık canım oğlum 9 aylık hala uykulari düzensiz
(6,136 puan) tarafından
22 günlük daha

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 5,937 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 8,137 göst.