0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Belki saçma bir soru olacak ama kafamı kurcalıyor cevap verir misiniz.. 1 oğlum var ve ben oğluma hamile kalmadan önceki ay adetim düzenliyken 4 5 günlük gecikme yaşadım sonradanda adetimi oldum. O son adet oluşum oldu diğer ayda da 10 gün gecikince meğerse hamile olduğumu öğrendim... Şimdi gelelim soruma: bu ay ben geri çekilme yöntemi gibi bir hataya düştüm ve adetim 6 gün gecikti bugün adet oldum( eşim kendinden çok emindi ama ben yinede korkmuştum). Şimdi ben bu ay tamamen korunsam da hatta diywlimki ilişki dahi olmasa da hamile kalma durumum yok değil mi şuan adeti olduğum için .. 

3 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Hamile olup üstüne adet olanlar da var canım 
(1,011 puan) tarafından
Üstüne görmede kan oranı nasıl oluyor. Benimki şuan fazlaca eski adet düzenim gibi. Yinede bu üstüne görne olur mu
(85 puan) tarafından
Normal adet kanaması olarakta görülür az bir miktarda görülür az bir miktar görülmesi yerleşme kanaması olarakta söylenir
(1,011 puan) tarafından
Ben hala daha risk altındayım yani
(85 puan) tarafından
Olabilir olmaya da bilir canım kesin bir şey diyemem bende yanıltmayayım seni bildiklerim bu kadar ama adetin bitince test yaparsın evde kesinlik çıkar
-Reklam-
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bilgisi olan yok mu
0 oy
tarafından
Üstüne görmüş olabilirsin 
(1,011 puan) tarafından
Adetim fazla geliyor az miktarda değil. Eskisi gibi yani. Yinede üstğne görmüş olur mu da bu
tarafından
Hiç başıma gelmedi ama kuzenim dedi 2 ay normal adet olmuş hamileyken

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...