0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hamilelikten mi bu bilmiyorum kızlar sürekli ağlamaklıyim kendimi çok mağdur ,mutsuz hissediyorum heryerim sis güzellik falan kalmamış bu vücudu taniyamiyorum sabahtan beri heryerim ağrıyor odemden ayaklarımın altının ağrısından yere basamiyorum yinede ev işlerini yemeği yapıyorum sanki herkes bana açıyormus herkesin mükemmel bir hayatı varmış da ben kenarda gariban kalmış gibi hissediyorum:(( 

3 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Çok normal hormonlar tavan yapmis canim bir parca bitter cikolata sicak bi kahve seni mutlu eder bu tarz şeyleri düşünme 
tarafından
Çıkamıyorum içinden canım herkesden herşeyden soğudum eşim bana bir iyi bişey dese bin batıyor çok sinirliyim 28 haftalıgim:(
(4,661 puan) tarafından
Yakininda ailen arkadasin var mi canim sohbet etsen biraz temiz hava iyi gelir muzik ac ruhuna iyi gelir
tarafından
Yok canım hep sinirliyim aileme gittim geldim eve alışamadım dönmek istiyorum eşimi de evi de görmek istemiyorum
(4,661 puan) tarafından
Ruh halimden dolayi guzel düşün güzel olsun canim kurani kerim dinle salavat çek
tarafından
Tamam canım yarın bir baslayayim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Oy kıyamam aşkım hamilelik piskolojisi kimsede öyle düşünmez dünyaya can getirmek kolaymi
tarafından
Sırf şu psikoloji beni çok yoruyor kuzum ya bütün gün suratım beş karış elimde değil:(
0 oy
(9,006 puan) tarafından
Hamilelik dışında bile oluyor bazen
tarafından
Bu aralar retro falan var galiba

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 421 göst.
0 oy
2 cevap 134 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (617 puan) tarafından soruldu
0 oy