0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Boyun düzleşmesi agrisi olanlar neler yapiyorsunuz acaba

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi cacik yapamiyom hacamat yaptirdim biraz rahatladim fizyo terapistten randevu aldim biraz kutletmesi icin insallah iyi gelir
tarafından
ayy iste buu yaa iyi gelir muhtemelen bilgi ver ama unutma bizi :)
tarafından
İste hacamatin gunleri var kuzu ben once fizyoterapi sonra hacamat yaptircaktim ayni gun  persembeye randevu almistim ama adet olucam ilk gunleri olmuyomus malesef diger haftaya gidicem bakalim ama cumayada ortapedi randevum var bide oraya sorucam
tarafından
evt hacemat yaptirmak kismt olmadi bana ama bu tars yerler cok faydali falan gozukuyor videolardan insallah iyi gelir sana
tarafından
İnsallah canim benim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

hicbirsey :D guldugume bakma suan 3 fitigim var fitiga donustu boyun hareketleri var 2 saattr bir onlari 5 dk yap demisti doktor yapiyormusun dersen hayir. bir de sirt ustu yuzmeyi oberiyorlar varsa havuz imkanin her gun yuz

tarafından
Bende bunlara bide skolyoz baslangici eklendi :))
tarafından
ztn bir yerimiz duzgun olsa sorun cikmayacak da iste ne yapalim hayat bize vurdu :)
tarafından
Olsun be yasiyoz iste hersey dort dortluk degil bizimde bu sorun olsun napak Allah beterinden korusun:)
tarafından
amin amiinn .. cok sukur bu gunumuze
0 oy
(619 puan) tarafından
Kardeşim int. Den yoga yapıyordu. Onların 10 harekeyi var zorlamiyor ve inanilmaz rahatlatıyor diuordu. Youtubeden bakıp deneyebilirsin canm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
29 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma belgin (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
17 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...