0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Çokta raht bir şekilde söylüyor normal gibi bir banamı tuaf geldi acaba 

13 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esin icin travma olabilir. Tabiki normal deill. 
(16 puan) tarafından
Kesinlikle..
-Reklam-
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Annem sınır hastasıydı yaramazlık yaparsam oda bana batırıyordu tek-tek ve hiç aklımdan çıkmıyor bizi dövüşü o hali resmen işkence gb ısırırdı balkona kitlerdi beni saatlerce daha kucucuktum banyoya oklavayla döverdi neler neler şimdi ben düşünüyorum kızımın bir damla göz yaşına kıyamıyorum o bizi hangi duygularla dövmüş 
(16 puan) tarafından
Üzdünn :(
(2,007 puan) tarafından
Öyle bir anne olmamak için elimden geleni yapıyorum
(16 puan) tarafından
Peki annenle görusuyomsn tedavi feln olmuştur insallh
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Eşimin babannesi de öyle evi dagitirsa batirirmis bana dedi sende yap diye ben kıyamam bırak dagitsin ben toplarım dedim
(16 puan) tarafından
Ayy yok yaa daha neler
(3,823 puan) tarafından
Eşin ciddi ciddi bunu mu dedi hiç mi içi acımıcak sen ona iğne batırınca
(13,036 puan) tarafından
Babannesi diyorum eşim mi diyorum ?
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Çok garip ya ilk kez böyle bişey duydum 
(16 puan) tarafından
Bende ilk kez duydum hiç beklemezdim cnku oğluna çok düşkün nasl kiymis acaba
0 oy
tarafından
Evet eskiler öyleydi çünkü şimdiki gibi çözüm yolları yoktu psikolog acı oje vs. Onların çözüm yolu oydu 
(16 puan) tarafından
Ne bilim bende yiyodm ama annem böyle bişe yapmadı kendim biraktm sonra
0 oy
tarafından
Ayy Allah vicdan merhamet versin ya geçen dizide eziyet olsun diye batırıyorlardı çocuk kim bilir ne hissetmiştir çok üzüldüm eşine ya 
(16 puan) tarafından
Bende yaa söyleyince aklımdan çıkmadı canm kocam :(
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eskiler iyi kıyıp da yapmışlar dayak fln.

Ne bileyim bn kendi kendine ağlasa bile üzülüyorum biri sesini bile yükseltmesin diye geziyorm öyle.. gerçekten hep üzücü şeyler bunlar
0 oy
tarafından
O nasil bir cahillik o zaman oykeymis vs diye birsey yok bence benim babaannem anneanem niye yapmamış o zaman 
0 oy
(5,508 puan) tarafından
Bana da çok tuhaf ve acımasız geldi şükür çevremde öyle insan yok 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Bende yerdim ama kimse bana öyle yapmadı vicdansizlik bence bu
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bana da hiç  normal  gelmedi canım  resmen  Çin  işkencesi  yapmış 
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Benim annem sinir hastasiydi bide temizlik hastasıydi tedavi görüyodu ilacını aldığında bir az daha iyi oluyodu ama ilacı almadiginda çok eziyet ediyodu yemek yemek isterdik ewe yeni temizledim derdi ne bize ne kendi hazirlardi sürekli bizi kapının önüne gönderirdi gidin ewde durmayin ewi batiriyosunuz derdi hatta birgün annem gene dışarda oynayin ewi batiriyosunuz diye kapının önüne gönderdi bütün arkadaslarim biz yemek yemeye gidiyoruz dedi gittiler ewlerine bende ewe gittim anne acıktım dedim annem yemek vermedi bağırdı çağırdı gene beni kapının önüne koydu bende apartman da uya kalmışım amcamlar bizim bi üstümüzde otururlardi yengem o gün ewe geliyomus kendi ewine beni gördü uyurken uyandırdı beni ewine götürdü üstümde ki kıyafetlerimi yıkadı beni banyo yaptırdı yemeğimi yedirdi sonra da ewleri sobaliydi sobanın yanina bi yatak açtı beni orda yatırdı Allah razı olsun çok yardım etti bana asla hakkını ödeyemem hem almak istedi beni ama annem de babam da vermedi okuldan öğlen arasına gelirdik yemek hiç hazirlamzdi aç karnina okula giderdik hep dua ederdim Allah'ım inşallah arkadaslarim beni ewlerine götürürde onlarda yerim diye arkadaslarim beni öğlen arasina cagirsin diye hep böyle duyuru yapardim onlara şimdi hep aklıma geliyo üzülüyom annem hala aynı annem gelip gittmemizi pek istemez ew dagilacak diye daha neler neler neyse ama bi anne bunları nasil yapabilir ya iğne batirmak nedir ve annem bunları bana yaptığında ben daha 8 9 yaşlarında falandim 
(16 puan) tarafından
Okurken vicdanım sızladı kızımı düşündüm bir an :( biz yesinler diye neler yapıyoruz annende gerçekten çok acımasızmıs
(2,282 puan) tarafından
Ewt annem çok acımasızdı babam işten geldikten sonra tam karnım doyodu babam kızardı yoksa anneme bu çocuk daha açmi kaç saat olmuş falan diye yoksa aç merac geziyoduk bahceden elma falan koparıp öle akşam ediyoduk babam gelince tam olarak dodugumu anliyodum şimdi yeme icme konusunda sıkıntı si yok kendimiz yapiyo kendimiz temizleyip çıkıyoruz baba ewinden ama maalesef önceden öle deyildi hep aklıma geldiğinde şunu düşünüyorum bi insan evladına nasıl böyle davranır diye benim çocuğum yok olması için tedavi görüyoruz inşallah birgün banada nasip olur sağlık sahatli ama ben asla yavruma öle bişey yapmam yapamam öteki tarfta Rabb'im sormaz mı benden bunların hesabını o günler geçti ama izi kaliyo malesef içinde yaraların
(16 puan) tarafından
Evet insan unutamıyor hele çocukken yaşadığımız şeylerde daha çok yer ediyor hafızamızda ..Allahm sana evlat sahibi olmayı nasip etsin insallh
(2,282 puan) tarafından
İnşallah canım benim sağol Rabb'im isteyen herkeze nasip etsin inşallah
0 oy
(385 puan) tarafından
Benim oğlumun da tırnal yapısı kağıt gibi hemen kırılıyor o da o kırık yerleri koparmak için eli hep ağzındaydı, eşime çekmiş onun tırnak yapısı da ince neyse iki yıl oldu ama vazgeçti ama ben her seferinde anlatırdım vücüdü için zararını tırnaklarının kısa görüneceğini sabretmesi gerektiğini anlata anlata, kırıldığını görünce hemen bana söyle tırnak makasıyla keselim diye tırnak makası masanın üstünde dururdu hep, acı oje bile hak getire yine koparıyordu tırnağını. Bence telkinlerim işe yaradı düzgünce korkutmadan konuşmak bende dayanamıyordum içim gidiyordu ama iki yıl gibi uzun bir sürenin sabrını verdi Rabbim bıraktı maşallah, nazar etmeyeyim de yine
(385 puan) tarafından
Bu arada eşinin bu alışkanlığı bitmiş değil mi yapmıyor canım?
(16 puan) tarafından
Evt bitmiş canm korkudan yiyememis ki
(385 puan) tarafından
Eline üzüldüm ama insan sinir oluyor sürekli elleri ağzında gerçekten yine iyi büyümüşüz bana da annem tencere fırlatırdı
(16 puan) tarafından
İsabet ettimi tencere :) yanlış anlama dalga geçtiğinden değil benide tesbihle döverdi heryerim kabarirdi
(385 puan) tarafından
Yok iyi ip atlardım o zamanlar güzel zıpladım sıyırdı geçti, kız çelik tencereydi bir de, onlar analarından öyle görmüşler ama biz yapmıyoruz inşallah bazen bağırırken yakalıyorum kendimi annem gibiyim deyip susuyorum hemen

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 85 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 244 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 77 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.