0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,097 puan) tarafından
Eşim içn istiyorum.

Devlet hastanesne diyetsne gittik hiç fayda göremedik öyle çk yiyen biri değil vardiyalı çalşyo ( kepçe operatörü) iş dışında tarımla uğraşıyo işte uyku düzensizliği oluyor sadece hareketli bri de aslında ama ne bilim Bi türlü veremiyor klo sorum şu özel hastnye mi gitsek dha faydalı olr yada diyetisyen Bi kliniğe mi ne bilim bitkisel yollarla faln da olrmu ki blemdim kendide rahtsz kilosndan ama elinden bşey gelmiyor üzülyorm. ( sigara ve alkol de kullanmıyor) 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önce endokrin e gidin bir baksınlar kiloya sebep olan alta yatan bisey var mı detaylı bakıyorlar ondan sonra kendinize bir yol haritası cizersiniz 
tarafından
Valla diyetisyenler varsa üzerine alınmasın en son gideceğim yer diyetisyen olur heralde kimse ömrünün sonuna kadar kalori hesabı yaparak listeye bağlı kalarak yaşayamaz siz endokrin gidin ve sadece sağlıklı besinler tüketmeye çalışın
(4,097 puan) tarafından
Endokrne drek randevu alınıyomu
tarafından
Wbet hem üniversite araştırma hastanesinde hemde normal devlet hastanesinde direkt alınıyor. Sizin yerinizde olsam üniversite hastanesine giderdim orada daha detaylı bakiolar
(4,097 puan) tarafından
Tamm çok teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyetisyen e gitmenizi tavsiye ederim yiyerek zayıflıyor herkes spor ve aç kalarak biraz yorucu oluyor 
(4,097 puan) tarafından
Su içiyo zaten ama yürüyüşü pek yapamıyo
tarafından
Hangisinin doktoruna daha güzel yorumlar yapılmış araştır ona göre gidin bence
(4,097 puan) tarafından
Tamm Bi bakayım o zamn
(11 puan) tarafından
Kaç ayda verdin o kadar kiloyu canm bravo
tarafından
Ben bi anda vermeyi sevmiyorum senelere yaydım gülüm metabolizmamı alıştırdım sonuca 1 sene kadar sürede ulaştım
0 oy
tarafından
Diyetisyene gidin canım 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bugün basladim pelin çiçekçi var onun çayını aldım tayt aldım hem spor hem çay çok etliki olcak die düşünüyorum iki saatte sıcak su içiyorum 400cc 2.5 lt detoxs yaptım limin elma ceviz çubuk tarçın şeklinde İnşallah güzel sonuçlar alcam
0 oy
tarafından
Yoğurt diyeti yapana cnm bn o şekilde bir ayda 8kilo verdim ki dha fazla veriliyor normalde bn  tam uygulamdm
(4,097 puan) tarafından
Nasıl o tarf edr misn yoğurdu çok seviyoda Bi deneylm bari
(1,718 puan) tarafından
Tarif verirmisin
tarafından
Atım cnm resmi bakin
tarafından
Attim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Özele giderseniz belki daha iyi fayda görürsünüz ben gidiyordum o zamanlar çok fazla kilom olmadığı hâlde haftada 1-1.5 kilo veriyordum özelde diyetisyen tek tek kalori hesabıyla sana da sorarak alternatifler sunarak bir liste hazırlıyor ama listeye sadık kalmazsan en iyi diyetisyen bile olsa birşeye yaramaz özellikle ilk zamanlar çok sadık olması lâzım listeye
(4,097 puan) tarafından
Teşekkürler yormunz içn
0 oy
tarafından

Bn bu diyetle bir hafta da verebilirsin 8kilo ama bn tam anlamıyla yapmdm bir ayda verdm

image

(11,263 puan) tarafından
Geri almadinmi canım 1 ayda verdigin bu kiloyu
tarafından
Yoo hala aynıyım 76.1 kiloyum geri başlicam hatta
(11,263 puan) tarafından
Masallah o zaman guzel devam :)
tarafından
Aynn zayıflamak lazm:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
8 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hg99 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
14 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (260 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,070 cevap

35,992 kullanıcı

...