0 oy
89 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar Bn uygulamayı yebi indirdim favorilere ürün ekledigmde ve sepetine ekledigmde ya 1 gün sonra yada 4 5 saat sonra kalkiyo neden böyle oluyo Bn seçtiğim beğendiğim ürünleri göremiyorum neden öyle oluyo acaba?? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çünkü alınıyor ürünler 
(205 puan) tarafından
Yaa oyuzdnemi ee alınıyor ama bunlar ayninurunden yine uretmiyolarmi ki hadi sepette kaldırılması oyuzden den favorilerden neden kalkiyo ki tekrar uretmiyolarmi anlamadım gitti :))
tarafından
Yok kız geri getiriyorlar ürünü mesela ben 1 ay içerisinde 50 kere aynı ürünü sepetime kattım çıktı en sonunda alabildim :D
(205 puan) tarafından
Ay inslah ya bitane jean pantolon beğendim çok güzeldi onu tekrar istiyorum ya bekliyorum belki düşer diye ama inşallah ekledim ve 1 gün sonra baktmki sepette den favorilerden de kalkmış
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ürünü başkası alıyor o yüzden 
(205 puan) tarafından
Ee sepette gidiyo da favorilerden neden kalkiyo ki ee zaten aynı üründen çok üretim yapıyorlar mağazalarında var her sene aynı üründen defalarca gördüm amann amann :))
(1,100 puan) tarafından
Stoklar güncelleniyor canım biten ürün tekrar geliyor
0 oy
tarafından
Başkası aldığı için canım
0 oy
tarafından
Alınıyor ondan sepet boşalıyor canm
(205 puan) tarafından
Ee sepeti anlarımda favorilerden neden kalkiyo ki Bn aynı ürünü mağazada defalarca gördüm her sene hemde tabi sürekli aynı şeylerin üretimi var bari favorilerden kaldirmasalae

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Pamuklarim (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 280 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,051 göst.
24 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fairytalee (2,427 puan) tarafından soruldu

381,078 soru

11,408,616 cevap

34,945 kullanıcı

...