0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (262 puan) tarafından
Kızlar 31.haftaya giricem yarın.47 ile.hamile.kaldim 60 oldum.doktorum çok hızlı kilo.aldin dur artık dedi.1 haftadır yeme.aliskanligimi değiştirdim.eskiden kahvaltıda yarim.somon ekmek yer üzerine 1 dilim daha çikolatalı ekmek yerdim. Akşam da ekmek yerdim hamur işi tatlı yerdim.simdi sabah sadece 1 dilim tam.tahilli ekmek yiyorum birdaha ekmek yemiyorum gu n boyu.kahvaltida peynir zeytin domates salatalık haşlanmış 1 yumurta.oglen 2 kuru kayısı.yada 2 ceviz ayran .2 dilim.meyve.aksam küçük kase ile 2 kaşık sebze yemeği 2 kaşık salata 2 kaşık et yemeği yâda sebze ya da makarna. Ayran.bu şekilde 1 haftadır besleniyorum. 1 Kilo verdim 59 oldum.gunde 3 litre su içiyorum .hamur işi tatlı somon ekmek yemiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(7,195 puan) tarafından
İyi de gebelikte kilo verilmesi önerilmez ki bence yemeğini güzel ye ekmeği hamur işini bilemem de kendine güzel bak verme odaklı olma koru kilonu . Almak istemiyorsan bol yürüyüş yap 
(850 puan) tarafından
Gebelikte sağlıksız beslenme de önerilmez, hanımefendinin önceden yedikleri gayet sağlıksızmış ve gebelerin kilo vermesi bazen önerilir.
(7,195 puan) tarafından
Ben sağlıksız beslen demedim mi iki kaşık et yemeği yazmış iki kaşık yemekten nasıl bir vitamin alacak ?  Bende biraz kilolu hamile kaldım diyetisyen asla kilo verme odaklı olmayacgz gebelikte kilo verimi önerilmiyor demişti sağlıklı beslenip alman gereken kilodan fazlasını almayacaksin demişti . Arkadasinda iki kaşık yemek yiycek kadar çok kilosu olduğunu düşünmüyorum
(262 puan) tarafından
Kuzu amacım vermek değil amacım almamak.zaten zararlı olanları çıkardım hayatımdan.somonu hamur işlerini tatlıyı çikolatayı keki falan.tika basa yiyordum eskiden şimdi o kadar yemiyorum.bebegimin kilosu çok şükür iyi 2 kilo.
(7,195 puan) tarafından
Abur cubur un zaten yediden yetmişe kimseye faydası yok canım keşke ömrü billah hiç yemesek ama sen yemeğini de azaltmissin . Bebeğinin kilosundan öte alacağın vitaminlerde önemli ondan dedim
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Ya mesele çok yemek degil zaten beslenme alışkanlığıyla alakalı.Fazla yiyorsan tabiki alırsın az az sık sık ye o zaman almazsın.Saglikla al bebeğini kucağına canım.
(262 puan) tarafından
Sago l kuzum.
0 oy
tarafından
Sanirim benimde oyle olucak :( ama ben sadece kahvalti da ekmek yiyorum o da yarim, gun icinde de baska tuketmiyorum. 17 haftalik hamileyim 4 kilo aldim
(262 puan) tarafından
Kahvaltıda yarim ekmek yemek beni mahvetti kuzu.tam.tahilli ye bari. Son 3 ay daha çok kilo alacagin için benim gibj çok açılma
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın böyle devam et çok kilo almanın günde bir ekmk cikolata yemenin sanada bebeğine de faydası yok doktorun dediklerinden çıkma  inşallah böyle devam edersin sevindim senin adına

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...