0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

image

fecabookta buldum soruyu buraya soram dedim gençlik nereye gidiyor boyle anam yaa
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bence bilinçaltinda sen cinselligi fazla bastirmissin ve eleştiriyorum adı altında aslında bu duygularını dışa vuruyorsun
tarafından
Gerçektir kuzum paylaşılarlar anonim olarak soruyor ne olsa, benim arkadaşım da öyle sevgiliykende yapılıyor diyor konuşmuyorum onunla o yüzden bana anlattı utanmadan elliyor kanka öpüşüyoruz falan diyor tövbe, ben kocamla utanıyorum
(9,215 puan) tarafından
Helal olsun tespit gibi tespit :D
tarafından
İki Melek annesi Ben buraya iki üç gün şöyle 4-5 gün ara veriyorum girmiyorum Çünkü gerçekten burada işine gelen doğru buluyor işine gelmeyenler Vay sen bunu nasıl paylaşırsın terbiyesiz diyor diyorlar Halbuki kötü bir niyette yok herkes de az çok biliyor birbirimizi tanıyoruz burada
tarafından
Sen sey icinmi paylastin aslinda hani genclik nereye gidiyor dmeek icinmi
tarafından
Aynn öyle yoksa banane k8m ne yapiyosa yapsın ben kendime bakarim başkası pek.umrumda dgl
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu soru kapanmamis miydi, o kadar linc yedin hala niye paylasiyosun kiz :D
tarafından
İnat değil mi paylaşıyorum gıcıklık olsun
0 oy
(964 puan) tarafından
Simdikiler az.mis kudurmus tövbe tovbeee
tarafından
Ben de zaten dikkat çeksin diye paylaşıyorum ya inat olsun diye yani bakıyorum Buradakiler de gençlik de öyle böyle değil ama pos kapatılıyor dalga geçiyorum Ya Allah'ım yarabbim
tarafından
Kiz isin yokmu
tarafından
Olmaz mı kız bir dünya iş var ama içimden gelmiyor biliyor musun Çok yoruldum Sabahtan beri e.ş.ek gibi iş yapıyorum
tarafından
Bende ayni
tarafından
Smdi kalkıp ise devam etcem
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aynı soru üzerine sabahtan beri fazla kafa yorulmuyor mu ? Belki de bu şekilde gündem yaratmak için yazılmıştır yalnızca.. 
tarafından
Kız zaten dalga geçmek için yapıyorum ama burada var ya hiç kimsenin şu anda işine gelmiyo
(9,651 puan) tarafından
Bence de :) ama bukadar gündem olduğunu gorse sevinirdi he paylaşan:D buraya da o troller zaman zaman geliyorlar zaten
(9,651 puan) tarafından
Dalga geçerkende prim yapılıyor gerek yok bence..
tarafından
Böyle kızlar var maalesef ki benim bekarlıktaki arkadaşım öyle ben evlenince yaşarsın dedim oda bana sevgiliykende oluyor dedi şok oldum
(9,651 puan) tarafından
Çocuklarımız var o yüzden yorum yapmak peşin hükümler vermek istemem
0 oy
(184 puan) tarafından
Rabbim selamet versin hepsine
tarafından
Böyle gençlik varken selamet mi olur ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hep gençliğe suç buluyoruz ama asıl suçlu aile... 
tarafından
Tabii ki de canım aileyi önce başta araştırmak gerekiyor ve bu soruyu ne kadar büyük cesaretle yazmış

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 858 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melekkk (10,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 492 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 478 göst.
22 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 667 göst.