0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Bende reflü + gastrit var senelerdir çekiyorum bazen öyle bı an oluyor ki şu içsem boğazıma geliyor ölmek istiyorum sanki o an çok feci yanıyor hele hamileyken bitirdi beni ve bı kaç haftadır yemek borum nefes alırken acımaya başladı nefes alırken nefes borumun sizladigini hissediyorum reflude çok fazla.asitten nefes borum tahriş olup yandimi diye düşünüyorum doktora gidecem en kısa zaman da hiç iyi değilim nefes almak canımı yakıyor sanki:'(

3 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
7 aylık misin
tarafından
Yok ya doğum yaptım ama oldum olası vardı zaten bu reflü
(128 puan) tarafından
Himmbende de var hamileyken  ölüyordum
-Reklam-
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım gecmis olsun valla sorun hakkında bi bilgim yokta bendede reflü var 7 aylıkta hamileyim sabah kahvaltida pogaca yedim yemez olaydım şuan resmen bogazım yanıyor cayır cayır cok kotu bisey
tarafından
Ya sorma hamileyken poğaça simit zehir oluyordu banada onlarda farklı yağ varya ondan galiba hele bazen domates yediğim zaman kusuyordum  buz gibi süt içerdim hamilelikte belki 15 şişe gaviscon bitirdim gece uyuyamazdim yatmak zehir oluyordu öldüm öldüm
(592 puan) tarafından
Şuan bendr öyleyim domates salca simit pogaca korkulu rüyam bana sütte fayda etmiyor :(
tarafından
Valla bende çok çektim gece ben ayakta gezerdim eşim arkamda dolanirdi bazen su bile zehir olurdu
0 oy
(935 puan) tarafından
Asitli yiyecekler yeme yağlı acılı ekşili bunları tüketme 6 ay pehriz tut nexsium diye bir hap var bna o iyi gelmişti 

Bu arada cinsiyet nedir o da etki eder eger erkekse artar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
32 cevap 496 göst.
0 oy
10 cevap 107 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...