0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
O kadar halsizim ki basim agriyor dizlerim ara ara tutmuyor burnum akıyor boğazım yanıyor arada da öksürüyorum annem diyor burnun akıyor ateş yok korona değildir eşim diyor ateşin yok korona değildir gerçekten burun akarsa ateş olmazsa korona değil midir ama şu da var annem biliyor her sene bir kere kış veya bu aylarda ağır gribe düşerim ben hiç şaşmaz aynı bu belirtilerle acaba annem ona mi güveniyor yinede kendimizi izole ediyoruz tabiki nolur nolmaz:((

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hic beklemeden test yaptir cnm 1 gun sonra cıkıyor sonuc. Bulasmasın etrafindakilere
tarafından
Kendimi izole ettim canım  Yarın da kötü olursan test vermeye gidelim dedi eşim inşallah değilimdir dua eder misin iki yaşında kızım var ilgi bekliyor ilgilenemiyorum bile yavrumla:((
tarafından
Insallah degilsindir cnm gecmis olsun
tarafından
Test verdim negatif çıktı çok şükür canım
tarafından
Cok iyi. Dikkat edin cnm
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Benim ateşim olmamıştı oğlumun olmuştu koronayken herkeste ateş olmaz zaten heryerde niye ateş ölçerler onuda anlamış değilim :D

(1,472 puan) tarafından
Ben emzirdiğim için ilaç kabul etmedim bence içmeden de atlatılabilir
tarafından
Bende emziriyorum canım inşallah korona değildir ya:'l
(1,472 puan) tarafından
Test yaptır öğren canım en azından önlemini alırsın hemen
tarafından
(1,472 puan) tarafından
İyi canım çok şükür
0 oy
(95 puan) tarafından
Biz ailece yakalandık ve hicbirimizin ateşi olmadi geçmiş olsun dikkat edin 
tarafından
Allah razı olsun sizede bi daha yasatmasin senin belirtilerin neydi canım
(95 puan) tarafından
Grip gibiydim halsizlik vardı ağzımda acımsı bir tat oluştu hafif öksürürük oldu eklem yerlerinde ağrım oldu
tarafından
Acı tat yok ama diğerleri bende de var canım:((
0 oy
(748 puan) tarafından
Hıc atesım yoktu halsızlık bel agrısı burun akıntısı tıtreme uc gun sonrada koku kybı yasadım pozıtıftık aılecekk
tarafından
Anladım cnm çok geçmiş olsun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim ne atesim ne oksurugum olmustu, kollarim bacaklarim ve sirtim agrimisti
tarafından
Benimde bacaklarım çok ağrıyor ara ara yarında iyi olmazsan test vermeye gidelim dedi eşim inşallah değilimdir dua eder misin
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah degilsindir canim, olsanda stres yapma en hafif sekilde atlatirsin
tarafından
(6,978 puan) tarafından
Iyi hadi cok sukur gecmis olsum, ama devam ederse mutlaka kandan baksinlar. Bazen testler negatif ama antikorlar pozitif olabiliyor
0 oy
(85 puan) tarafından
Herkeste ateş olmuyor teyzemde sadece burun akıntısı vardı başka bir belirti olmadı arkadaşımda sadece vücut ağrısı baş ağrısı oldu başka belirti olmadı kimisinde tat koku kaybı oluyor illa ateş sart değil kimisi belirti olmadan ayakta geçiriyor 
tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim ateşim olmadı canım eşimde oldu illaki olacak diye birsy yok 
tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim ederim
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Belirtisi var canm sende benim babam da sadce bacak ağrısı vardı korona olmuş megersem annemde de baş ağrısı var kardeşim tat koku alamiyo girip gibi şuan hepsi de pozitif ve hiçbirinin de ateşi yok olmadi da
tarafından
Çok geçmiş olsun canım:(
(1,579 puan) tarafından
Sağol canm sana da gecms olsun
tarafından
(1,579 puan) tarafından
Şükür canm çünkü gerçekten çok zor ya babamdan annemle kardeşime bulaştı ama karantinalari bitince dikkat et canm
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hayır bizde ateş olmamisti
tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Mutasyonluda ates olan pek duymadim etrafımda cnm..yani korona olabilirsin 
tarafından
Yarında kötü olursan test vermeye gidelim dedi eşim inşallah değilimdir dua eder misin canım iki yaşında kızım var ilgi bekliyor gözümün içine bakıyor oyun istiyor ben hiç bir şey yapamıyorum:'(
(3,901 puan) tarafından
Ederim tabi cnm..ins.degilsindr..bnm de oglum var 20 aylik valla korona olcm diye ödüm kopyo..
tarafından
Allah razı olsun canim test verdim negatif çıktı çok şükür canım
(3,901 puan) tarafından
Cok sevindim negatif olmana canm ama dikkat et yine de..esimim kuzeni de 4 kere test verdi negatif cikti..en son tomografide cikti..sen yinr de dikkat et yani yani
0 oy
tarafından
Benim ateşin hep 36 oldu bir kere olsun ateşim yoktu eşimin de sadece ateşi oldu onun dışında hiç bir belirti yoktu 
tarafından
Ben normal grip gibiyim  ara ara iyi oluyorum ama çok değil sonra yine kötü oluyorum dua eder misin :((
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimde tat koku hic bisey yok ama korona değilim yani herkeste belirtiler ayni olmaz kimisinin haberi bile olmuyo olduğundan..benimki mevsimsel bi durum o yüzden endişelenmiyorum acaba oldum mu diye
tarafından
Bilmiyorum canım ben baya kötüyüm ara ara iyi oluyorum ama çok değil sonra yine kötü oluyorum dua eder misin 2 yaşında kızım var ilgi bekliyor gözümün içine bakıyor oyun istiyor ben hiç bir şey yapamıyorum:'(
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya:((  Rabbim şifanı versin seni evladına bağışlasın insallah ❤  halsizlik o kadar kötü ki insan hic bise yapamiyo ben gecen gün oturdum zırıl zırıl ağladım oğlumun kokusunu çekemiyorum diye  :( rahat nefes alıyorum burnum tıkalı değil fakat gram koku alamıyorum koku alamadığım için otomatik olarak yediklerimden tatda alamıyorum..eşim geçen gün metehanı banyo yaptırdıktan sonra kokladı mis gibi kokuyo dedi sonra ben kokladım hic bi şekilde koku almadım oturdum ağladım o kadar kötü bi durum ki Allah kimseye yaşatmasın yaa
tarafından
Aynen öyle canım Allah kimseyi evladıyla sinamasin test verdim negatif çıktı çok şükür canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.
25 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 535 göst.
0 oy
6 cevap 140 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 426 göst.

380,056 soru