0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar Ben bugün hamilelik testi yaptım test sonucum negatif çıktı kızım 6 aylık lohusalık döneminden bir iki kere adet gördüm bir buçuk ay olarak 14 Nisan Adete girdim Bugün 25 Mayıs karın ağrısı bel ağrım çok var daha önce adetlerinde Adete girmeden önce Ağrım olmazdı Bir haftadır var Eczaneden test aldım test ikindide yaptım testin üzerinde sabah yapsanız daha iyi sonuç alırsınız Afedersiniz idrarımızı önüde arka tarafını testi yapınız ben hiç dikkat etmeden ön tarafına test yaptım negatif çıktı böyle olup da sonra hamile çıkan var mı

1 cevap

0 oy
(545 puan) tarafından
Çok karışık yazmışsın adet düzensizliği normal, sabah ki ilk idrardan çubuk teste iki üç damla damlatsan yeter ön arka hiç bişi anlamadım korunmuyorsan hamile kalırsın adet olmasan bile 
(1 puan) tarafından
Soyle soylim  40 dsn sonra 1 bucuk ay sonra adete gırdım çıktım tekrar 1 bucuk ay sonra adet oldum kızım 6 aylık bu son eder tarihim 14 Nisan akşam üstü test yaptım tset aferdsiniz idrarinizin sonunda alıp test yapın bn de ilk oturduğumda idrari Pete koydum biz hap ve prezervatif ile korunmiyorduk normal korunuyorduk odan hamıle kalmış olabilir ıyım
(545 puan) tarafından
Geri çekilmeyle yani normal korunuyoduk derken onu anladım. Bu bı korunma yöntemi değil hamile olabilirsin idrarda ilk son çok fark etmez şüphen varsa birkaç gün sonra tekrar test yap
(1 puan) tarafından
Aynen o şekilde koruyorduk hmm hayırlısı olur ınsallh bakalım tesekur ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Siyahgece (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,003 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Miram (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,345 göst.