0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Mersine tayin istemiştim evlenirken.adanalıyım aslen.anlaşamadık daha doğrusu o beni istemedi boşandık.adanada da kimsem tok akrabam yok yalnızım.burda hiçkimsem yok.bir çocupumla kaldım öyle.burayı sevmiyorum kötü anılarım var.adanaya gitmem doğru ol ur mu? Yoksa sadece çocuğum babasıyla aynı şehirde yaşasın diye burda istemeye istemeye kalmalı mıyım?

23 Cevaplar

0 oy
(12,867 puan) tarafından
Giderdim memleketime babası gelip görsün çocuğu 
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Mutlu değilsem rahat edwmiyorsam yaşamazdım. Çocupunun ve senin bir aileye ihtiyacın var memleketine gidersen çocuğun dedesiyle ninesiyle kısacası daha çok kişiyle vakit geçirir o da sıkılmaz sen de hem sıkılmaz hem yorulmazsın değişiklikte ferahlık vardır. Kendine daha çok zaman ayırabilirsin babası zaten haftada toplasan kaç saat görüşüyor aynı şehirde 1 saatlik mesafe neye engel olacak yine görüşebilir hem teknoloji ilerledi görüntülü de görüşür o kadar çok meslek grupları var ki ailesine çoluğuna çocuğuna zaman ayıramayan çocuk düzenli görüşebildikten sonra senle ve ailenle de sevgiye doyduktan manevi ihtiyaçları karşılandıktan sonra babasıyla da zaten kopmamış bağı bir sıkıntı olmaz bence. Hatta bir psikologla bile bu konuyu görüşebilirsin danışabilirsin yaşam koçu bulursan 1 seanslılk danışabilirsin bence

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 320 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 387 göst.
27 Ekim 2021 Aile kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 517 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,099 puan) tarafından soruldu

385,007 soru

11,514,986 cevap

35,174 kullanıcı

...