0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından
Bıktım bu durumdan birşey oldu mu hemen ee kalın burda diyo eşimde kalmak istiyo ben kalmayınca tartışıyor benle 

46 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ancak bayramda seyranda merkezdeyim eşimin ailesi ilçede oda o yüzden 
(1,041 puan) tarafından
Bizimki 15 dk yol sinir oluyorum durduk yere kalın diyor
(4,548 puan) tarafından
Alıştırma canim
(4,548 puan) tarafından
Benim kızım hiç kalmadı iki tarafta da benim gözüme uykular girmez bı kere 5 gün ayrı kaldık eltide kalmıştı kafayı yiyecektim
(4,548 puan) tarafından
İyiymiş canim ben bırakamıyorum bide doğumda ayrı kalırım sanırım 5 gün olanda babam vefat etmişti karantinalari betmenisti bu yuzdendi
-Reklam-
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kaynanam alt katta :D annem arabayla 5 dk mesafede annemde kalıyorum eşim klmz çok cok nadirdir kaldığı bende ısrar etmem 
(1,041 puan) tarafından
:D bende onlardan uzağa taşındım ama sozde
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Kalmiyoruz valla annemdede kaynanamdada ne gerek var. 1 kere sadece oglum vok kucuktu baya soguktu kayinpederim kalin isterseniz dedi. Ikimozde yok eve godelim dedik geldik
(1,041 puan) tarafından
Bencede gerek yok ama işte gıcık oluyorum ya
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çok yaşadım ben de bu durumu. Rabbim yardımcın olsun 
(1,041 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin seninde inşallah
0 oy
tarafından
Yatıya değil gün içinde uzun süre bile kalmam 
(1,041 puan) tarafından
En iyisi o ama
tarafından
Birlik oturdum ztn doya doya yan yana bile yattık gerek görmüyorum artık şükür uzakta
0 oy
(13,088 puan) tarafından
O kalsın sen dön niye yatılı kalayım ki uzun mesafedeki aileye gidince kendi evim olmadığı için ve epey zaman görmeyeceğim için kalıyorum ha eşin sana baskı gösteriyorsa sık sık kendi ailene götür kalalım diye de ısrar et anlasin
(1,041 puan) tarafından
Küs benim ailemle gitmiyor teşekkür ederim
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Eşim evimiz dışında kalmayı asla istemez. Yatağını özler rahat edemez hiçbir yerde. Ben de pek sevmem huyumu da bilir o yüzden asla sorun yaşamadık şükür 
(1,041 puan) tarafından
Şükür keşke benimkide beni anlasa
(2,023 puan) tarafından
Konuşacaksın canım bazı erkekler zor anlıyor eşini
(1,041 puan) tarafından
Çok konuştuk iyi ve kötü ama anlamıyor
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Evet ya benimki de öyleydi 5 dk yürüme mesafesinde oturuyoruz kulaklığı tak müzik bitmeden ordayız oglen vakti 1 1 buçuk gibi gidiyoduk eşim kalkmak bilmiyo bi sigara içtim babamı da görelim yemek de yiyelim çay da içelim kardeşimin saati geldi onu da görelim bi sigara daha derken akşam oluyodu kaynanam e kalın o zaman diyodu eşim hiç hayır demiyodu çocuk doğdu ben dedim çocuk evine alışsın bundan sonra kimseye gidip kalmam bak haberin olsun dedim birinde saat 9 oldu oğlum daha yenidoğan o zaman 9da gece uykusund geciyo evden çıkmadan vakitli gelelim banyo yaptircan dedim saat 9 oldu kayinbabam kucağında uyutmus erkenden bi ona sinirendim bi yandan çocuk uyuyo eşim uyusun uyusun diyo eve geldik saat 11 bi kızdım saat kaç oldu bizim artık çocuğumuz var bi düzeni var banyo yaptircan dedim sana saat kaç oldu kalkalım demiyosun sonra kalkamıyorum diyosun dedim ha şimdi böyle dedim ya sen gitmek istemiyon deyip çık tamam mı dedim kalktım gittim suratını astı sigara falan içti sonra geri geldi uyandır da yıkayalım çocuğu dedi saçmalama çocuk gece uykusuna geçti geçti o iş artık zamanında gelecektin evine dedim bu daha yapmadı 
(1,041 puan) tarafından
Of benim iki tane laftan sözden anlamıyor ben kaynanaya dedim kalalım deme ben kalmak istemiyorum sonra tartışıyoruz diye yine aynı yine aynı
(7,039 puan) tarafından
Bacım senin koca yüz veriyo kaynanana oğlu kalmak isterse gelini dinler mi kaynana sen nasıl olsa mecbur kalcan oğlu kalalım derse ondan dinlemiyo sen kocani halletmen lazım bi kavga çıkar bak nasıl duzeli ben evlilik hayatında tek bişey öğrendim biseylerden rahatsizsan duzelene kadar üstünü kapatmican konuscan gerekirse tatlı dille anlamazlarsa kavgayla
(1,041 puan) tarafından
Geldim şükür evime kuzum
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Arada 2 sokak var kalmiyoruz haa başka ilçe de olsa olabilir 1 günlük felan 
(1,041 puan) tarafından
Ben sevmiyorum onları onlarda beni sevmiyo tek kalmamak için diyo kaynana
0 oy
tarafından
Hayır kalmıyoruz
(1,041 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Aramı 10 dakika yürüme mesafesi. Hayatta kalmam, o na da izin vermem. Eşim teklif etti bir kez hayır istemiyorum dedim. 
(1,041 puan) tarafından
Eşim zaten hot dese duracaklar oda onlarla bir oluyo
(3,690 puan) tarafından
Benim eşim höt demiyo ama bana gerekn yerde sen de diyor. Benim sözüm eşimin sözü demek bunu biliyorlar. Bu yüzden sesleri pek çıkamıyor.
(1,041 puan) tarafından
Bende geldim şükür ya eşime dedim soğuk vs kalktı çok mutluyum
(3,690 puan) tarafından
İnşAllah çook daha iyisi olur. Sevindim.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Alt üst oturuyoruz kalmıyoruz. Sende kalmak istemiyorsan gitmeden eşini tembihle. Yada giderken evden hazırlıksız çık mesele çocuk varsa yedek kıyafet olur bez mama vs olur fazla bişey alma. Hazırlıksiz geldik başka zaman kalırız artık de. Yada adet olduğunda yedek pet birden fazla götürme. Fırını açık unutmuş olabilirim de. Camı açık bıraktım gelene kadar hava alsın diye de. Bunun gibi şeyler bulabilirsin. Yada eşin ailesine her gittiğinde gitmeyi ver. Sen git benim üzerimde bir halsizlik başım kalkmıyor de. 
(1,041 puan) tarafından
Yaptım onuda bilerek yaptın dedi çıktı eşim kalmak istiyor
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Ayy saatler zor gecıyo ne kalması. 
(1,041 puan) tarafından
Benim içinde öyle ama
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Ne alakası var bizimki şehir dışında da aynı şehirde olsak yemeğe falan gider oturur çay içer dönersin gece kalmaya ne gerek var 
(1,041 puan) tarafından
İşte kaynananın canı sıkılmasın diye
0 oy
tarafından
Kayınvalidemle aramda yarım saat var. 3 gündür burada kalıyoruz. Kayınvalidemlerde kalmayı seviyorum. Ben eşimi darlıyorum hadi size gidelim diye. Pazartesi günü eve gidicez sandım kayınpederimle salondaydık eşim hadi hazırlan çıkalım dedi bende eve gidicez sandım modum düştü. Eşyaları toplamaya başladım sonra eşim dedi hazırlan dışarı dolaşmaya çıkalım diye söyledim diyince öyle desene beni biliyorsun ben burada olmayı seviyorum dedim. Şimdi de kayınvalidemle karşılıklı oturduk sigara çay yapıyoruz. Burada çok rahatım kendi evim gibi. 
(1,041 puan) tarafından
Ben değilim o yüzden istemiyorum işte sevmiyorum onları onlarda beni sevmiyo tek kalmamak için diyo kaynana
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Ayy kalmiyorum. 

İlk evlendigimiz zaman da en ufak bi seyde bize de kalin vs dediler. Ben sasirdim yani ayni sehirde bi hastalik falan olmadikca kalmak bana tuhaf gelir. Neyse o saskin halimle tepkimi koydum. Esim tabi dunden razi. Ben dedim yerimden yastigimdan baska bi yerde uyuyamam. Sonra bi kac kez daha konusu acildi. Esime istiyosan sen kal ben kalamam dedim. Eve gelince de dedim ben pijamali halimle gece lavaboya kalkarim yani baska bi evde olmaz dedim bi de yaz gunu İzmir sıcagi hayatta kalamam bu sicakta dedim. Neyse mi simdi esim de kalmak istemiyo cok sukur :D artik o da tuhaf karsiliyo.
(1,041 puan) tarafından
Bende şükür geldim evime ya kalalım falan dediler tekrar eşime soğuk dedim vs dedim geldim
(4,231 puan) tarafından
Ayy Allahim ya ne gerek var hic anlamam. Benim ailemde asla boyle bisey soz konusu olmaz. Cok yadirganir yani. Bence de kalmayin nasil alisirsa oyle gidiyo.
0 oy
tarafından
Arabayla on dakika filan var aramizda onlr koyde biz merkezdeyiz haftasonlri kaliriz veya bayrmlrda birgun oncden orda kalriz cocklrla ilgilenyolr benmde burda kimsem olmadigi icin surekli kal kal dyolr cnku yorgnlgmu uzerimden alyolr iyi olyo bana da 
(1,041 puan) tarafından
Bana zararları var psikolojik baskı yapıyorlar
0 oy
(11,272 puan) tarafından
İlk evlendigimiz zamanlardı bayramda kuzenlerim babaannemlerde kalacaktı eşime dedim bi gun orda bi gun sizde kalalım diye önce tamam diyip sonra yok dedi. Neyse o öyle geçti başka bi zaman yarın gelceniz nasilsa gene kaliverin demişler eşime eşim tamam demiş bende kızdım niye emrivaki yapıyor diye ve o gün kalmadık surat yaptı bana bende gereken cevabı verdim bi daha da kalın diyemedi kimse eşim de teklif etmedi her şey karşılıklı 
(1,041 puan) tarafından
Of beni dinleyen yok ama şükür bugün dinledi eşim benide geldim evime
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Eskiden kalıyorduk ama artık kalmıyoruz kalmak istemediğimi belirtiyorum açıkça herkesin yanında
(1,041 puan) tarafından
Bende belirttim geldim şükür
(1,538 puan) tarafından
En iyisi cnm
0 oy
(759 puan) tarafından
Kalıyoruz ama biz ikimiz konuşup öyle kalıyoruz köyde işler oluyor eşimin vardiyası uyarsa bide tatillerde kalalım deyip öyle gidiyoruz onlar nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın oğlum kızım diyorlar 
(1,041 puan) tarafından
Benim psikolojimi bozuyorlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 874 göst.
+1 oy
9 cevap 159 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 503 göst.
0 oy
15 cevap 161 göst.