0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (16,023 puan) tarafından
Geçen sormuştum nasıl tuvalete çişini yatırabilirim hep altına yapıyor demiştim. Biri yorum yapmıştı önce çişin ne olduğunu öğretmen lazım falan diye. Bende niye öyle yapmadıysam zaten mantıklı geldi bana. 2 gündür surekli altına yaptı falan a asel çiş yaptı aferin sana hadi alkış dedim. Sonra kızım çişini tuvalete yap bana söyle tamam mı dedim. Bugün yine 1 kere daha altına yaptı. Sonra bir daha çişini yapmadı taaa bu saate kadar. Anne çiş dedi hemen götürdüm oturttum lazimliga. Yaparken korktu biraz ağladı ama yaptıktan sonra aferin sana dedim asel çiş yaptı çok güzel dedim gülmeye başladı. Umarım böyle devam eder. Ama bu sefer de bugün büyük tuvaletini yapmadı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben demiş olabilirmiyim;))
tarafından
Ne güzel canım ogrenir yarında öyle yap ben öyle hemen ogrettim
(16,023 puan) tarafından
Ay valla çok sağol ya umarım böyle devam eder
tarafından
Eder eder arada bir kaçırir asla.kizma ama
(16,023 puan) tarafından
Ya canım kızmıyorum kızınca kötü bişey yaptığını sanıyor bu sefer çişini tutuyor
tarafından
Evet kötü bişey olduğunu anlamalı.ama.sen.her seferinde bana söyle de
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Ne kadarlik kziin canim. Bizdimde 6 gun oldu 2 gundur gunde bir defa lazimliga yaptirabildim ama geri kalani hep altina yapti. Sabirla bekliyorum bakalim alışacak diye.
(16,023 puan) tarafından
27 aylik canım. Ben bayramın 2. Günü başladım daha bugün ilk defa lazimliga yaptı
(7,412 puan) tarafından
MasAllah canim seninki yine buyukmus biz 10 gun sonra tam 24 aylik olcaz. Uykudan kaltiginda lazimliga oturuyorum iki gündür yapıyor.  Uykuda yapmiyor hic sukur. Oncedende arada yapardı bezi çıkarttığım fan beri hic gece yapmadi. Bakalım sabredecez hemen olacak bise degil canim. Rabbim sanada kolaylik versin.
(16,023 puan) tarafından
Evet zor bir süreç. Sana da kolay gelsin
0 oy
(534 puan) tarafından

Bende 2 gündür uğraşıyorum canim bugün baya moralman çöktüm söylemiyor diye bı ara sinirden ağladım bile biraz önce tuvalete gittim ben klozete oturdum onuda lazimliga karşıma oturttum hadi annem beraber çiş yapalim dedim öyle baya yaptı inşallah devam eder ya baya sinir oluyorum ben sabır edemiyorum nedense :(

(534 puan) tarafından
Gece uyandığında götürüyor musunuz tuvalete benim kızım 5te uyandı götürdüm tuvalete lazimliga oturttum ağladı yapmadı sonra yattı 15-20 dk onra yine aglayarak uyandı taytina yapti
(3,895 puan) tarafından
Gece kaldırmıyorum cnm.Bnmki büyük 3 yasinda gece isterse kendi kalkiyor.
(534 puan) tarafından
Benim kızımda 28 aylık uykuda kaçırmıyor da uyanınca taytını ıslatıyor dediğim gibi bugün uyanınca götürdüm ağladı yapmadı uyku sersemine uyudu 15 dk sonra ağlayarak uyandı taytina yapti
(3,895 puan) tarafından
Normaldir bence yani hiç basima gelmedi.Gece yatmadan siviyi kestim cok sıvı alinca kaciriyorlar çünkü birde yataginda alez var zaten kacirsa da yatak islanmiyor oyle bu yuzden gece kaldirmiyorum.Birde cocuklari gece kaldirmamak gerekiyormuş bi yerde okumuştum alisirsa ileri yaşta surekli gece kalkar falan o yuzden kendi kalktiginda yaptiriyorum.
(534 puan) tarafından
Anladım canim benimki bana gelmek için uyanıyor tam uyanmak da sayılmaz da gözü kapalı ağlıyor yanıma alınca susuyor o zaman ben de götürmeyin tuvalete çünkü uyandığında ıslak olmuyor zaten
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bizimki 1 hafta büyük tuvaletini yapmadi ilk gunler tutuyorlarcnm.1 haftanin sonunda hepsini altina yapmıştı:) büyük tuvaleti ogretmek daha zor.
0 oy
tarafından
Sabır kuzum bir süre sonra da hoşuns gidiyor elli kere götürüyor:-)

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 124 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 411 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu

380,446 soru

11,390,802 cevap

34,899 kullanıcı

...