+1 oy
122 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kardeşim 6 yıl önce ilik kanseri(AML) oldu ve atlattık çok şükür. Dün kontrole gittiğinde kanında birkaç hücre görmüşler bugün hemen hastaneye gitti. Kemiklerinin içindeki ilikten alıp sonuçlara bakılıp kesilecek ne olur dua edin tekrarlamış olmasın sonuçlarımız hayırlısıyla temiz çıksın inşallah. Sabaha kadar uyuyamadık Annem babam ben 2 kız  kardeşiz. İçinizden ne geliyorsa dua ayet lütfen okuyun. RABBİM kimseye yaşatmasın İnşallah Hasta olanlara Şafi ismiyle şifa versin Hastaneler muhtaç etmesin hastanelerinde eksikliğini göstermesin. (AMİN)

Not=Adı Ayşegül 

6 Cevaplar

0 oy
(2,881 puan) tarafından
Rabbim şifa versin, sonuçları da temiz çıkar Allah'ın izniyle inşallah,korktuğunuzu yaşatmasın, Aminnnn
tarafından
Amin Allah razı olsun İnşallah
-Reklam-
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah sonuçları tertemiz çıksın evlatla kardeş aynı şey benim için 
tarafından
Aramızda 4 yaş var şuan evliyim ve bir kızım var inanın hiçbir farkı yok neredeyse elimde büyüdü o kafa r emek verdik bütün sevdiklerimizi  RABBİM korusun İnşallah
(7,940 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ayeti kürsü okudum Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Allah sifa versin insallh <3

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah sonuçları da temiz çıkar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 123 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
0 oy
2 cevap 38 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 273 göst.
3 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,605 cevap

34,833 kullanıcı

...