0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün sonuçlarım cikti doktor burun kemiğin yamulmuş et zaten küçüklüğümden beri var artik perisan oldum kusarak balgam atmaktan afedersinz soylemk istemedim ama durumun ciddiyetini anlatmakicin bde doktor ciddi derecede alerji var sende dedi ameliyat olman gerekiyor istersen hemen gun vereyim dedi ve bebgim var emziryorum 13 aylik olacak doktora drumu anlattim bebegini sitten kesmene gerek yok 3 gun verme sut sonra devam edersin dedi adil sorum su sizce ameliyst olayimmi olsam annem hem çocuğun sut kriziyle ugrasck hem benle zor olur ona bende diyorum sütten kesiyim 2 ay sonra ondan sonra ameliyat olaym yillardir cekiyorum pecete elimden düşmüyor ama cocugumu suttende kessem vicdan azabi cekerim ilkini 11 aylikken kesmek zorunda kaldigm için cok uzuliyirdum bunu 2 yasina kadr emzirecem diyordum ama böyle bi drum vsr herkes simdi kes ol bekleme doyor cunku onlar da beni dusnuyor ya bebgim ne olacak :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burun ameliyatı zordur canm sen blirsin ama çok sorun yasiyosan ol kurtul 
tarafından
Cok hemde insan icine oturamiyirum surekli ceke ceke öldüm
tarafından
Ol kurtul cnm en iyisi
-Reklam-
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Ben olsam ameliyatı olurdum.  Ek gıdaya başlamıştır.  3 gün idare edilir bence ,ek gıdaya başlamıştır 
tarafından
Idare eder de canm kriz gecirirse annem nasil bas edecek bende hastanede olacam o süreçte
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Sadece 3 gün emzirme demiş canım. Sütten kesmene gerek yokki. Sütün iyiyse sağıp dolaba koy. Zaten ek gıdada alıyordur idare eder 3 gün. Benim görümcem kızı 1 yaşındayken 10 gün emzirememiş sağlık sorunları sebebiyle. 10 gün sonra kızının yanına gelir gelmez emzirmiş hemen. Ve iki yaşına kadar emzirmeye devam etmiş. 3 gün sütünü sağarsın. Sonra emzirmeye devam edersin. 
tarafından
Canm sütümü sagamam doktor verdigim ilaclar sütünü kesecek dedi sonra vere vere gelir gene dedi
(3,083 puan) tarafından
He anladım canım. O zaman 3 gün sonra emzirirsin. Ben süt gelecek de ilaçlardan dolayı emziremiceksin sandım. O yüzden sütün kesilmesin diye sağıp dökersin diye düşündüm. Neyse yani sonuç olarak doktor emzirdikçe gelir demiş zaten. Ameliyat olmak istiyorsan olup yine 2 yaşına kadar emzirmeni tavsiye ederim.
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Bence sağıp dolaba koy tabi emmek ister ama alışır benc 3 günde. Sonra yine emzirmeye devam edersin benim fikrim bu
tarafından
Canm zaten sürüm olmicakmis doktor verecegim ilaclar sutuni kesecek sonra vere vere gelir dedi
(14,166 puan) tarafından
Ameliyat öncesi sağ diyorum canım ben

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 239 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,455 göst.
10 Eylül 2019 Aile kategorisinde Adasun (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (1,493 puan) tarafından soruldu