0 oy
1,670 göst.
Aile kategorisinde (392 puan) tarafından

Rabbim o insana merhamet vicdan versin Allah zalimleri yaşattıklarını yanlarına bırakmasın evi terkettim hıçkıra hıçkıra çantamı topladım bebeğime bana bu ettiğini rabbim affetmesin o yastığa başını koyduğunda sen de nefes alama dedim ama zalim olmasaydı zaten bunları yapmazdı bir arkadaşıma geldim sonu ne olur bilmiyorum ama dayanacak durumum kalmamıştı beni benden etti düşünmedim sonunu çıktım dualarınızı eksik etmeyin ne olur belki bugun doğumum olur sancılarım var rabbim bebeğimi korusun tek isteğim ona birşey olmasın :'(

35 Cevaplar

0 oy
(2,137 puan) tarafından
Malesef her doğuran anne olamıyor.

Kaldı ki bide hamilesin çeksin biraz nazını.

O da bir kadın bu yollardan geçmiş seni çok iyi anlaması lazım.

Allah yardımcın olsun kuzum .

Allah annenede merhamet ,vicdan versin.
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım

0 oy
tarafından
Diğer postlarini da okudum öyle üzüldüm ki kalbim sıkıldı resmen Allahim yar ve yardimcin olsun canim benim :( annene merhamet versin ablan felan yokmu baska yanina siginabilecegin birisi hayattan umudunu kesme sen yazinca bir arkdasim var o geldi aklima oda böyleydi simdi 2. Evliligini yapti kurtuldu cok şükür sabir et insallah Allah cok büyük  
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun:/ keşke elden daha fazlası gelse ama sadece cümlelerle bukadarı oluyor.. Allah güç kuvvet versin 
0 oy
(392 puan) tarafından
Kızlar rabbim hepinizden razı olsun şuan çok iyi değilim sancım var biraz kafamı toparlamam gerek kendime gelmem gerek herkese yazamadım ama hakkınızı helal edin nolur allah razı olsun hepinizden yazcam kendimi toplar toplamaz ❤️
tarafından
Canom benim. Allah yardimcin olsun insallah
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ben. Fakat bunları yaşamış olman senin içinde öyle bir yer edecek ki daha sonra neden üzülmüşüm diye kendine kızacaksın o kişi annen de olsa. Allah hiç bir kulunun kötülüğünü istemez koskoca bir ayet sana. Zamanla her şey yoluna girecek yeter ki biraz daha kendini güçlü hisset yeter ki çocuğun için bir adım daha atabilmek için çaba sarfet. Rabbim yardımcın olsun. Sana dua edicem
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzum kadın sığınma evine falan git 
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum Allah o annene vicdan merhamet versin.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ayy xsnım yaaa çok üzüldüm Rabb'im annene merhamet versin ne diyim değişik bi durum el değil ki annen badıl böyle merhametsiz olmuş  

Rabbim sana hayırlı bi japı açsın  yardımcın olsun  

Sabr et sıkıntıdan inşaallah feraha refaha çıkacaksın
0 oy
(808 puan) tarafından
Sana dua edeceğim başak rabbim yardimcin olsun çok üzüldüm 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim.... birsey demedi mi sen giderken nasil anne yaaaa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun kuzum ya çok üzüldüm 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım  benim yaa çok üzüldüm rabbim yar ve yardımcın olsun nasıl anneler var yaaa şok oldum 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım postlarni okudum kıyamam ya sana rabbim yardımcin olsun aileni ıslah etsin 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 625 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Gmz.asl.bglm (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 642 göst.