+1 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Dr hergun ya da 2 günde bir diyor 

Eşimin annesi hala haftada 1 diyor  :)

Haftada 1 yıkamanın avantajı  hasta olmaz üşütmez görüşü sanrm....

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya ne kafasiz bunlar benim bebegim aralikta dogdu 5 ayri dr a sordum hepside hergun yika dedi. Niye usutsun cocuk ev sicaksa ve suyu iyi ayarlarsan. Yikamak bebege iyi geliyo rahatlatiyor pişik olmasini engelliyor  haftada 1 ne cocuk teri ile birakilir mi oyle. Bunu diyen heralde kendi ayda 1 yikanip kokuyordur
(472 puan) tarafından
Xaxaxa son cümle güzel oldu valla ağzına sağlık
-Reklam-
0 oy
(16,003 puan) tarafından
Ne zaman istersen o zaman yıka sanane milletin ne dediğinden. Sorarsa 1 kere yıkıyorum dersin kaç kere yıkayacağınin hesabını verme sende
0 oy
(679 puan) tarafından
Cocugu ne kadar cok yikarsan o kadar hizli buyuyor bebnce biz kisin bile haftada iki uc yikariz
0 oy
(375 puan) tarafından
Kayınvalidenin kafası çok güzelmiş canım güle güle kullansın :) 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Yav he he de geç takilmaaa marsilyali baci :D

0 oy
(119,343 puan) tarafından
Ben dogdugundan beri hergun yikiyom bebekler yikandikca buyur ☺️
0 oy
(578 puan) tarafından
Valla bizim ev sobaliydi kısın 15 günde bir bile yikiyordum şimdi haftada 1 havalar daha isinana kadar 
0 oy
tarafından
Kız ben burada ayda 1 yıkasam diyeni okumuştum boşver sen ne zaman istersen öyle yıka onlara tamam haftada bir yıkıyorum dersin boşver. Bende 2 3 güne bir yıkıyodum ev biraz serin diye, biraz daha ısınsın her gün banyoya, ben duramadım geçen sene sabah ayrı akşam ayrı duşa giriyordum yazık ona da kıyamam 
0 oy
tarafından
Yikadikca buyur derlerdi inanmazdim kışın bile her gün yıkadım Züheyr eymeni buydu biraz fazla büyüdü ama olsundu ❤️ bakma kaynisine aşkım cemkuşumu ne zaman istersen o zaman yıka 

Hatta bir keresnde ilk annelik cahilligime bak büyük küveti doldurdum ellerinden tutup 4 aylık çocuğu komple başı da dahil suya batırıp çıkartmıştım kaynanam allaaahhh kolları çıkacak cocuguuuun diye bagirmisti hadi yıkarım anlarım da neden batırıp çıkardım onu hala dusunuyorum :( :Ddd
0 oy
(1,808 puan) tarafından
2 günde  1 yikarim bende  bebekler banyo yapinca daha huzurlu oluo rahatliolar hem artık havalarda sicak ki bol bol yikamak lazim :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bebeği haftada 1 yika diyen kendi ayda bir yikaniyodur heralde:)))
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sende tamam anne de bildiğün gbi yap yanında değilse 
0 oy
tarafından
1 aylık 1 gün durup bir gün yıkıyoruz kızımda 17 aylık hergün banyo ediyor 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kız büyüdüler nolcak sanki sen sık sık yıka bebegm ❤️
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim kizim ilk doğduğunda hastanedeki profosor 2 günde bir yıka mutlaka dedi. 
0 oy
tarafından
Çocuk koksun mu vallahi ben bir haftada 3 kere yıkıyorum çünkü burası çok sıcak yapış yapış oluyor maksat bir suya sokup çıkartmak çocuk da rahatlıyor onlara kalsa hiç yikamayalim
0 oy
tarafından
Oda sıcaklığında 10 dk da yıkayıp çıkartırsan hiçbir şey olmaz hele şuan hava sıcak asıl yıkamazsan isilik olur boynun altı pişer

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 583 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde The Destina (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 36 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bilgevgi (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.