0 oy
115 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Hanımlar 34 haftalıgim son ayima girdim simdi size sormak istediğim sü 2 adet 10 lu hastanes çıkışı bir tane beslı hastane çıkışı iki battaniye 2 tulum 3 atlet kilot 4 alt don 6 tane çıt cıtlı badı yastık 10 tane corap 2 tanede ekstra takım şort tişört  ağız silme mendili emzik biberon sizce başka almam gereken varmı bir süre idare edermi başta hediye falan da gelir diyorlar çabuk büyür de dediler sizce yeterlimi almam gerekirmi

4 Cevaplar

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bikac tisorrt  pijama  ve zibin  al bence
(1,466 puan) tarafından
Eğer kusan  bi bebek olursa yetmez
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çit çitli alet badi çok ihtiyaç canım kaka geçebiliyor falan.. hastane çıkışı öyle takım takim ıvır zıvır olanlara ihtiayc olmadi bende.. ama örgü hiç bisey giydirme hepsi penye veya pamuk olsn
tarafından
Evet canım pamuklu aldım hep zaten bide yaz çocuğu zaten çok sıkmam diye düşünüyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Keske atletlerin yerine çıtçıtlı badi alaydın bende 4 tane atlet aldım 1 yaşına geldi bi kere giydirmedim badi daha cok lazım oluyo alttan bağlanınca rahat oluyo
tarafından
Yaa doğrudur canım ilk çocuk ya bilemedim attan baglamalıda aldım ama olmadı ekstra yine alim
(9,626 puan) tarafından
Olsun canim yine sen kullanırsın ama bana kullanissiz geldi çünkü bebegi kucağa alınca beli falan açılıyo..yeni doğan cok alma ama mutlaka bulunsun ben 0_3 ay sadece 3 tane aldım çünkü hızlı büyüyolar geri kalanini 3_6 ay aldım sonra zaman geçtikçe büyüklerini aldım
tarafından
Şimdi tek zıbin alsam yeterli o zaman büyüdükçe alırım zaten simdi diger masraflarıda var ben ekstra kullanmıcagım çok sey almak istemedim
(9,626 puan) tarafından
Aynen canim tek zibin yeterli suan yazdıklarına göre pek bi eksiğin yok gibi ama belki 1 2 takim da 3lü takimlardan alabilirsin
tarafından
Tamam canım Tesekür ederim:)
0 oy
tarafından
Seninki bide yaz bebegi 1 10 lu 5 5li 3 tane de 3 lu set aldim anca yetti bana. 
tarafından
Yaa 2 tane 10 lu bir tane beşli aldim ben yeter diye olmadı bir iki tanede 5 li alim
tarafından
3lü al yada yaz bebegi zibin al bolca birde tek altlar satiliyo oyle al. Been gobegi duatukten sonra her gun yikadim ve bazen gun icindededegistim o yuzden yetmiyordu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
11 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,869 cevap

34,752 kullanıcı

...