0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından

Merhabalar 1 bucuk ay önce doğum yaptım normal olarak ve bana 40 gün sonra muayeneye gel kontorole demislerdi bende hala gitmedim çünkü biraz korkuyorum doğumun piskolojisini hala tam olarak atamadim açıkçası o alttan muayene falan cok etki bıraktı bende ilk dogumumdu dikişlerim düştü ve iyileşti şükür bende iyiyim acaba gitmesem olurmu yoksa illa gitmem gerekiyormu ?? Birde 40 gün boyunca yasak olan şeyleri artık yapabilirmiyim bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi ?

5 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Bende korkuyordum bildiğim bir kadın doktora gittim dikişler iyileştiği için muayene korktuğum gibi olmadı canım çok şükür doktor sana söyler ne yapıp yapmayacağını 
(163 puan) tarafından
Git diyorsun yani :(anladim cok saol
(938 puan) tarafından
Git git tabiki korkacak bişey yok İnanki doğumdan sonra dediğin hibi insan korkuyor normal bir durum
(163 puan) tarafından
Peki illa doğum yaptığım yeremi gitmem lazım yoksa her hangi bir kadın doğumada gitsem olurmu
(938 puan) tarafından
Ben farklı doktora gittim bı sıkıntı olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canim benim ilk dogumumda aynisini demisti doktor dikislerim düstü bnde iyilestim diye gitmedim bi sikintisinida gormedim simdi ikinci bebegime hamileyim yani bi sikinti olmadi bnde sen bilirsin yinede 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Doktor bana da gel demişti ben korkudan gidemedim gitmedim 8 ay oldu sıkıntım yok şükür 
(163 puan) tarafından
Normal yasatiniza devam ettiniz yani cinsellik falan afedersiniz hic bir sıkıntı olmadımi ozaman bende gitmeyim yaa
(1,464 puan) tarafından
Yok canım ettim valla hiç sıkıntım yok şükür
(163 puan) tarafından
Hmm tamam canm saol
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Gitmedim ben valla
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum 47 gün önce. Doktor bana da bir hafta sonra gel dedi. Ben gitmedim oğlum küvezdeydi taksi sarsar ağrım olur diye. Bir sıkıntım da yok çok şükür ❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 269 göst.
22 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 111 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı