0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Kızlar çok yakın bir arkadaşım hamile olmak istiyor. Ve benden yardım istedi. Bende ovulyasyon testleri önerdim. Oda 25 Mayıs'ta n yani adetin 8ci gününden yapmaya başladı. 3 gündür test yapıyor her gün bir öncekinden daha koyu oluyor. Şimdi sorum hangi çizgi tam kızarınca yumurta çatlamış oluyor. Aşağıda resim bırakıyorum sizce şimdi yumurtlama olmusmudur?

image

image

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
26 da çatlama olmuş sanki ama resimden galiba bulanık görünüyor bugün ve yarın değerlendirsin mutlaka 
(161 puan) tarafından
İlk testte t çizgisi az görünüyor ama gittikçe koyulasiyor. Şimdi ne zaman t cden daha koyu olursa o zamanmi çatlama olur?
(1,206 puan) tarafından
Evet canım tnin daha koyu olduğu gün yumurta olgunlaşmış oluyor.erteesi gün eğer t çizgisi siliklesmeye başlarsa çatlama olmuş oluyor
(1,206 puan) tarafından
Ama şöyle bir durumda var adetten 8 gün sonra başladı teste dedin ya belki bir kaç gün öncede çatlamış olabilir benim adetim düzenli olduğu halde bazen adetten 4 bazen 10 gün sonra yumurta olusuyordu
(161 puan) tarafından
3 gun sürüyormuş adeti. Her defasında bir iki gün önceden adet oluyormuş ama bu sefer adeti gecikmiş. Sonra adet olmuş. Bende tavsiye edince anca 8 günü baslaya bildi. Ama şimdi birde ilk yaptığımızda t çizgisi çok çok silikti gittikçe koyulasmasi daha irelideki günlerde çatlama olacağını göstermez mi?
(1,206 puan) tarafından
Uc gün sürüyor ve her defasında bir kaç gün ine çekip geliyorsa düzenli değil ozman çok o yüzden bir sonraki ay da ovulasyon yapacak olursa adeti bittikten 2 gün sonra başlasin hatta bir günde olabilir...  Şimdi en son dediğine gelecek olursak olabilirde olmayabilir de bir iki gün daha yapsın bakalım o t cizgisinin kipkirmizi olduğu günun ertesi günü tekrar yapsın  çatlamayi görur inşallah. Birde resimden mi tam anlayamadım ama 27 sinde çizgi daha mı silik 26 ya göre yoksa resimden mi öyle görünüyor
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim kucagını boş koymasın  arkadaşın hamile kalmak için istiyorsa hayıt suyu içsin onunla rabnimin izniyle kalır 
(161 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım amin tüm isteyenlerin kucağı boş kalmasın insaAllah. Hayıt su nerede bulunur nedir bilgi vere bilirmisin?
(5,311 puan) tarafından
Aktarlarda yada internetten satın alabilir suyu olmazsa tohumunu
(161 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim. Soylicem bunuda
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(9,247 puan) tarafından

image

alttaki koyulugu yakalayan kadar dewam canim
(161 puan) tarafından
Sendemi adetin 7ci gününden başladın?
(161 puan) tarafından
Birde t çizgisi en alttaki gibi olmalı dimi?
(9,247 puan) tarafından
Ewet adetten hemen sonra başladım çünkü bir arkadaşım adetin ertesi günü yumurtlama yakaladı . Benim ki geç oldu biraz. Bir çizgi zaten hep var ikincisi nde ki köyulüğü yakala  tek günden kaldım ben hamile

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 108 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
15 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.