0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
Yarin kontrolum var yine korku sardi acaba bisey oldumu kotu bisey duyacakmiyim diye.Her kontrolden once bu stresi yasiyorum.Sizdede oluyor mu bu :@

19 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından

Kontrol degilde adet olmazsam ödüm kopuyo hahaha:D:woot:

(184 puan) tarafından
:)))))
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
oluyodu ama o ultrasonda tik tik kalp atisini duyunca ooh cekiyodum
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bende de oluyo hep. Her sey yolunda mi diye cok merak ediyor cok korkuyorm. Ilk gebelik:)
(184 puan) tarafından
aynen canim benimde ilk
0 oy
(126 puan) tarafından
Benim 9 ayım öyle geçti canım çünkü doktorum hep bişey söylüyordu sürekli kanamam falanda olduğu için çok korkarak giderdim hastaneye hiç gitmek bile istemezdim kötü düşünme çünkü ben kötü düşündüm hep kötü şeyler oldu sende öyle olma iyi düşün iyi olsun rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(184 puan) tarafından
amin kuzum insallah cumlemizin
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ayy hiç sorma bende aynı sen gibiyim her eve döndüğümde şükür namazı kılıyorum 
(184 puan) tarafından
aynen  canim ya kotu bir durum bizim icin hep stres
0 oy
tarafından
O korku dogum yapana kadar hep vardi dogum yaptim simdi de nefes kontrolu yapiyorum Allah im bebeklerimizi korusun insallah 
(184 puan) tarafından
amin canim insallah
0 oy
(426 puan) tarafından
Suyum az. Her hafta hastaneye gidiyoruz. Kötü bir şey duycam diye çok korkuyorum. Bugün gittim kontrole. Bu sefer 4 gün sonraya çağırdı. Sağsalim yavrularımızı kucağımıza alalım inşallah 
(184 puan) tarafından
amin canim insallah cumlemizin
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Benim sadece heyecan iki oğluö var üçe hamileyim cinsiyet merak ediom bunun bakalım yarın bende gidicem belki tahmin yapar
(184 puan) tarafından
umarim canim
0 oy
(50 puan) tarafından
İlk gebeliğimde hiç aklımın ucundan bile geçmedi bişey olur mu diye ama ondan sonra 13 haftada kalbi durunca bu 3. gebelik resmen ödüm patlıyor bişey mi olacak acaba kalbi durdu mu diye 
(184 puan) tarafından
Sagsalim almayi nasip etsin Rabbim insallah:@
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşıyoruz gülüm son 3 gün kala uyku haram saatler günler geçmiyor eşim sakin ol falan diyor ama insanın elinde olmuyor bide doğum yaklaştıkça korkuyorum
(184 puan) tarafından
aynen canim bendede var dogum korkusu.Bide ilk olunca malum
(1,034 puan) tarafından
Evet ilk olunca öyle oluyor rabbbim kolaylık versin inşallah
0 oy
(9,232 puan) tarafından
Ilk haftalarda hep oluyordu bide o zmanlar ayda bir kez çağrıyordu dr.umuz

Ama sonraları hareketlerini hissettikçe rahatlamştm :) gerçi o zman da hareket etmeyince korkuyrodum ettirmeye calısıyordum fln :D ay ozledim hamileliğimi
(184 puan) tarafından
ben henuz tam hissetmiyorum ya canim ondan daha cok endiseleniyorum :@
0 oy
tarafından
Ben ben canım. Her gidişmde dua ediyorum. Doktor kotu birsey diyecek diye Ödüm kopuyor.
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hayır çok severim kontrolü Dr umu sevince hepsi güzel oluyor
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Evet bende de oluyordu. Her kontrolden once hemsire tansiyom ölçüm doktor not alirdi stresten tansiyonum yuksek cikardi :) en son doktor dedi ki senin tansiyonunu kontrolden sonra olcelim
0 oy
(84 puan) tarafından
Merhabalar canm 21 haftalığım dualar okuyarak giriyorum doktor yanına daha doktor tam bakmadan bir sorun var mı diye soruyorum 
0 oy
(13,031 puan) tarafından
Benkm de öyle Dr girmeden önce tansiyon olcuyorlardi düşüyordu tansiyonum stresten bu yüzden hep erken gidiyorduk:)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benim son günlerde öyle olmaya başladı canım. Sağlıcakla kucagımıza alalım inşallah

0 oy
(3,888 puan) tarafından
2 düşük yaşamış biri olarak aklım çıkıyordu malesefki
0 oy
(14 puan) tarafından
Ahhh ahh yaramı deştin:(( Benim 8 yaşında dünya güzeli kızım var ama özel. Şimdi 22 haftalık hamileyim her kontrole gittim de ödüm kopuyor doktor kötü bir şey söyleyecek diye. Ama çok şükür şimdiye kadar herşey yolunda gitti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 179 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
14 Ocak 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 328 göst.