0 oy
251 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,847 puan) tarafından
Molfix 6 no cirtli bez kullaniyorum. Malum yaz geldi kulot beze geçicem. Molfix kulot bez kullananlar memnun mu? Cok lastik izi ya da sizdirma oluyor mu? 

5 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Biz 5 numara kullandık memnunduk gayet de yaz gelince külot beze geçme mantığını anlamadım
(1,847 puan) tarafından
Kisin zor oluyor canim ya da bana zor geliyor alt kıyafetini giydir cikar falan. Yazin zaten zibinla falan dolasiyor fark etmiyor ondan yani.
(4,725 puan) tarafından
Ha anladım. Ben doğduğundan beri hep altını çıkartarak bezini değiştirmeye alışmışım :D
(1,847 puan) tarafından
A yok ben sadece zibin citcitlarini aciyorum. Kıyafetini asagi siyiriyorum :)
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne lastik izi ne sızdırma yapiyr Cnm doğduğundan beri Molfix kullanıyorum çok memnunum bn son 3ay oldu sanırım Molfix külot bez bnde 6no kullanıyrm çok güzel netten aliyrm bn ama net ile market farkı var mı bilmiyorum
(1,847 puan) tarafından
Bende molfix kullaniyorum memnunum da kulot bezini denemedim hic. Sleepynin kulot bezini denemiştim bagladiktan 2 saat sonra tum cis uzerindeydi. Alirsam bende netten alicam canim
(6,825 puan) tarafından
Trendyol dan aliyrm bn cnm hiç sıkıntı yaşamadım
(1,847 puan) tarafından
Hangi ilde yaşıyorsun? Eger ankarada yaşıyorsan çağdaş market bazen çok guzel indirim yapıyor molfixte. Netten daha uyguna geliyor
(6,825 puan) tarafından
Maalesef cnm Kayseri.. keşke burdada indirimli öyle bir yer olsa
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Şu an kullanıyoruz çok memmunum 
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende yeni başladım memnunum ama diğer bezi günde 3 kere değişiyosam bunu 4 kere değişiyorum biraz geç kalınca sızıyor hemen onun dışında göbek kısmı daha rahat lastikli olduğu için o konuda çok sevdim değiştirme konusunda da çok rahat 1 dakikami almıyor şipşak takıyorum
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben memnunum ama yandan sızdırıyor niye anlamadım bazen çok dolu olmasa da sızıyor bizim bu yandan sızma hep var belki bizdendir 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 74 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 327 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 2,184 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zevcetu Mustafa (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 448 göst.