0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar kayinbabam aynı kaynana gibi her şeye karışıyor. 5 dk aşağı indim onlara hemen bana diyoki niye çalışmıyirsun sen 9 aylık da bebeğim var bende güldüm anan diyo yani kaynanam için anan 2 çocukla birini sırtına birini öne sarardı çalışırdı diyo bana bende o eskidenmis dedim ay bana ne diyo biliyo musunuz başka karı alırım kocana bende beni beğenmiyosaniz alın işinize yarayan köle gibi calistircaginiz dedim eşimden ordan bana bakıyor hiç biseh demedi ağlaya ağlaya yukarı çıktım eve. Daha sonra eşim geldi diyoki ne olur he tamam desen diyo.. ay neye tamma dicem dedim. He tamam de laf deme boşver diyo iyi benim anam babam sana desin o zaman kızıma başka koca alırım diye dedimm bide diyoki söyle desinler sen adam olmazsın diyo bana. Ay bu mübarek günde Allah'ım hiç bir işleri rast gitmesin elime muhtaç olsunlar inşallah dedim. Tam da aksam ezanı okunuyordu

13 Cevaplar

+2 oy
(3,532 puan) tarafından
Allah sabır versin  canım 

Böyle insanlar  arasında  yaşadığın  icin
-Reklam-
+1 oy
(119,332 puan) tarafından
sendeki kayinbaba varyaa cok beter biri haaa allah yardimcin olsun
+1 oy
(1,635 puan) tarafından

Kafayı yemiş kayınbabanda eşinde.

Boşver susma ver cevaplarını böyle insanların. Susarsan daha çok saçmalar o kaynana kılıklı kayınpeder :angry:

0 oy
(621 puan) tarafından
Kendine al diyeydin çalştrırdı Allah sabır versin 
0 oy
(478 puan) tarafından
Benim kayınpederim de beni kızdırmak için söyler. Eleştirir hep bir şeyleri. Bebeğime neden ev yemekleri vermiyorum falan diye laf yapar. 5 aylık kızıma kaşla göz arasında tatlı tattırmıştı tabi biz tavrımızı koyduk eşimle. Eşim hiç taviz vermez beni rahatsız ederlerse hemen alır beni çıkar oradan sağolsun yoksa neler gelir neler der bilmiyorum çünkü ben de biraz cevap veririm saygısızlık yapmadan. Ne istiyorlar bilmiyorum bırak rahat,huzurlu olalım. Kendi çocuklarını hiç düşünmüyorlar böyle yaparak. Takma boşver bir zaman sonra umursamamaya başlıyor zaten insan
0 oy
tarafından
Düşüncesiz insan işte ne yapacaksın.ben olsam ortalığı yikardim ne terbiyesizlik.ne demek başka karı alırım.defol git al yani edepsiz
0 oy
(695 puan) tarafından
Babası cahil cahil konuşsun eşin de he tamam de geç mi diyor ağzının payını verseydi ya sana he tamam de geç diyeceğine Allah akıl versin sana da aydinlik
0 oy
tarafından
Kayınpederine diyecek laf çok aslında ama hadi görmezden gel falan desek eşin ne ya. Manyak mıdır nedir. He de ne demek ya neye he diyecekmissin. Tabi alın baba bir tane daha kardeş kardeş geciniriz mi 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Allah akıl versin kayınpederine neden hebtamm diyesin yani eşinde tuhaf 
0 oy
(7,953 puan) tarafından
Kayınbaba kelimesi bile sinirimi bozmaya yetiyor 
0 oy
(407 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kocan arkanda durmadıkça ne kadar çabalasan boş illaki bulurlar kalbini kıracak bişey çalışsan rvde durmuyo çocuğa bakmıyo derler çalışmasan çalışmıyo derler boşver bi daha derse oğluna çalışmak için gelmedim erkek gibi bana baksın beslesin diye geldim de
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kocanda dünden razı herhalde. En iyisini demişsin ezdirmemişsin kendini

0 oy
(771 puan) tarafından
Ayy şu eski kafalılar aynıları benim başımda da var konuşmuyorum onlarla sırtlarına bile bakmıyorum kafam rahat 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 262 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 300 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 98 göst.