0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
BUGUNKAYNAAMA GTTIK 15 AYLIK KIZIM VAR YA GENELDE IYI AMAHERKESIN COCUGU KDISINE LAHMACUN YAPMS COK AFI KIZIMQ YDIRIYOR ACI DIYORUZ ORTASI ACI DEGIL DIYOR HANGI MANTIKLA DIYORSA  ONU GECTIM KENDI KASIGINDA CACIK VERDI DELI OLDUNBNDE KASIK CIKARTIK KZIMA BEN ARTIK VERMIYIRM DEDIM TEPKIM GSTERDIM  ESIMDE KIZDI ARTK EE BISE OLMAZ DEDIM BU DAHA BRBEK DEDIM ALLAH AKIL VERSIN ARTK CIDDEN  INSAN USANIYOR ARTK YA

3 Cevaplar

+1 oy
(451 puan) tarafından

Demekki ayri bi lahmacun harci yapti ortasi aci degil dedine gore kenara ayri ortaya ayriii anlamadimkiii ne mutluluguuu:D

(72 puan) tarafından
Esimde dalga gecti sacmalama dedi
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Gözlerim  kanadı  küçük  yaz giz ☺️☺️
(72 puan) tarafından
Kiz kucuk yazinca cok hizli yqziyorm kimse anlamws diye buyuk yazim dedim.d
(2,728 puan) tarafından
Sakin ol sakin☺️
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Valla ben tavrımı öyle Bi sert gösteriyormki emn ol Bi dha tenezzül edemiyor hiç kimse Bi kresnde kayınpedrm kaşıkla bişey vermeye kalktı o kaşığı elinden nasıl aldığımı tezgaha nasıl frlattığımı gözünün önünde canlandır işte çnkü dha 4.5 aylık bebeğim 
(2,728 puan) tarafından
Bende kızımı  bi hışımla  kaynanamin elinden alip evime çıkmıştım  ama benimki hic anlamiyor halaaaa devam ediyordu  eşime  söyledim  o halletti kizima bisey veremez artik☺️
(72 puan) tarafından
Hahaha vala bnde hemen aldim kizimq kasikncikartim onada terz otrdum kizimi bennyemicem kizima yedrtcem dedim bnde herkeisn haddini  bilsin
(4,067 puan) tarafından
Elbette en snir olduğum şeydir annesi olarak Bn ordaym verlck olsa Bn veririm zatn
(72 puan) tarafından
Ya varya  ictenlik sevse gam yemem esime yaranmak icin cdden gicik oluyorm ua agzinin payini aldi terz bise dicem o olcak

İlgili bir soru bulunamadı

380,320 soru

11,387,351 cevap

34,888 kullanıcı

...