0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde (247 puan) tarafından
Kızlar tesettürlüyüm haziranın sonunda Karadenize tatile gitcem emziriyorum bebegim var 9 aylık sizce nasıl kıyafetler tercih etmeliyim kendim için

5 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Onden dugmeli tabikide :)
(10,047 puan) tarafından
Yanına mutlaka kalın seyler al. Yaylaya falan cikarsaniz asiri soguk kış gibi dusun yani. Ve gitmeden gezilecek yerler listesi yap derim kendine. Ben esimi goturdum evlendikten sonra :) gitmeden program yaptim batidan doguya tum karadenizde gezilecek yerler listesi yaptim. Ucakla atladik gittim ordan araba kiraladik tabi bebe yok o zamanlar :D her gittigimiz yerde otelde kaldik geri donmedik yani tekrar trabzona. Çok guzel bi 10 gun gecirdik
(247 puan) tarafından
Kuzum bişey sormak istiyorum sence bebek arabası ı kanguru mu daha çok işime yarar
(10,047 puan) tarafından
Bebeginin agirligina bağlı olarak canım ne kadarlik bebegin. Bide nerelere gideceksiniz. Eger yayla dag bayir yapcaksaniz
(247 puan) tarafından
9 aylık olcak canım giiderken ayder yaylasını falan gideriz canım gezebildigimiz. Kadar gezmeyi düşünüyoruz
(10,047 puan) tarafından
Babasi takarsa kanguruyu al :D benimki 9aylik ben tasiyamiyrm daha kaldirdim kanguruyu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Denize gireceksen haşema alabilirsin canim
(247 puan) tarafından
Aldım canım girersem belki :)
0 oy
(451 puan) tarafından
Bende surda bekleyim bende karadenize tatile gitcem otel kiraladik ta ne giycem konusunda daha emin deyilim 
(10,047 puan) tarafından
E gezmiycekmisiniz :) otel kiraladiniz sadece merkezdemi durcaksiniz :D
(247 puan) tarafından
Hangi Otel canım
(451 puan) tarafından
Yokk giii cikariz yaylara doguyaaa bezdum bezdummm darlandummm
(451 puan) tarafından
Giz once hangi sehir ilce diye soraydin ordu unyeee de
(10,047 puan) tarafından
E tamam iste yayla soguk olur. Ben trabzonluyum her sene giderim. Evlendikten sonrada esimi gezmeye goturdum 10 gun kaldim heryeri gezdik batidan doguya
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben cumartesi gitcem takim aldim,elbise,pantolon tisort ayriyeten bi takim daha bi de haşema
(247 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yaylalara cikacaksaniz mutlaka yanına hırka falan al belli olmuyor havaları bide emziriyosan önden düğmeli kıyafetler tercih et rahat edersin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 347 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 284 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,429 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.