0 oy
302 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,908 puan) tarafından

image

oynayabilir mı acaba sizin bebekleriniz nelerle oynuyor bu aylarda 

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından

Kitapla dizme halkların tek tek halkalarıyla ıslak mendil poşeti kaşık tabak kağıt peçete :D ben de oynar sandım aldım ama oynamıyor bacım yaş sonrası anca dediler bana da

(3,908 puan) tarafından
Kumanda hastası benimkide ya :)
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de oyuncak kumanda aldık onun yüzüne bakmıyor.
(3,908 puan) tarafından
Bende oyuncak telefon aldım, gerçeklerine daha çok ilgi duyuyorlar
(13,202 puan) tarafından
Evet çünkü onlar bizim elimizde
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  canım  ben  kızıma okdar oyuncak aldım  yüzüne  bile  bakmıyor  artık  hep  ayaga kalmak istiyor  koltuğa tutunup  kalkıyor  sıralıyor  sürünerek odaları  geziyor  böyle  oynamayı daha çok  seviyor 
(3,908 puan) tarafından
Aynı benimki de öyle gezecek bana tutunup kalkıyo
(5,949 puan) tarafından
Aynen öyle  canım  örümceğine  bile  binmiyor  artık  kendi  başarmak  istiyor  bakalım  ne zaman yurucek desteksiz
0 oy
tarafından
suan oynayamasada bu tarz bir oyuncak.alman lazim gelisim icin ama bu oahali bana gore
(3,908 puan) tarafından
Evet artık hepsi pahalı oyuncakların
tarafından
aynn bu taz geliyor ama a101 lere falan
0 oy
tarafından
Oynar bence canım şimdi oynamasa da 1 2 ay sonra oynar sever bebekler byle oyuncakları gster sen alıp bol bol üst üste koymayı oda yapar zmanla
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bence al zaten öğrenene kadar zaman geçiyor. kızımın var oynuyor arada. bi aralar daha çok oynuyordu 
0 oy
(10 puan) tarafından
Benim oglan tencere tava çanak çömlek seviyor valla büfeyi indiriyor geri düzüyor bulaşık makinesi çekmece oyuncak ilgisi yok, 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oynar canım ilk önce beraner yaparsınız öğretirsin. Buna benzer şeyleri biz üst üste dizer koyarız oğlum yıkar düştüü deriz sonra bidahs yaparız bidaha yıkar düştüüü deriz çok eğlenir. Henüz kendi yapamasa da eğlenceli oluyo. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 292 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde GizeMikail (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 133 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 238 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı