0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bebeği aslan burcu olan varmı  hayatinizı nasil etkiledi  uysal  bir  bebekmi  yoksa  yaramaz yerinde durmayanmı:D benim ikinci aslan burcu olacak onun için soruyorum

13 Cevaplar

0 oy
(15,635 puan) tarafından

Anam bele şeylere inanmayın be yalan dolan hepsi :D

tarafından
Oğlumla eşim başak  burcu ve tüm özelliklerini  tasiyorlar☺☺☺☺☺ kız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocam aslan Burcu canım bebekken çok yaramazmis şimdi o kadar sabirli ve sakin ki ben hayran kalıyorum;)
tarafından
Yandık☺yaramaz bebek geliyor o zaman
tarafından
Valla inslalah olmaz canım ama eşimden bebekken herkes yaka silkermis düşün ahah
0 oy
(2,862 puan) tarafından

Kardeşimin oğlu aslan burcu şuan sekiz yaşında ama doğduğundan beri çok hareketli, bacağımı kırılmadi,kolumu çıkmadı,eli avucu anlı dikiş hep,çok hareketli sıpa, bidee bakım çok sever küçükken bile oje sürmeme makyaj yapmama bayılırdı,uzun saç sever,bakımlı kız arkadaşlarini ve ona gore güzel olanları seviyor:D

Allta post citki ona yazmışım:D bizim ki böyleydi canim

tarafından
Beni tam bir bomba bekliyor desene☺☺
(2,862 puan) tarafından
Kesinlikle:D ama annesine çok düşkün,çok duyarlı,offf özledim oğlumu kaç aydır görmedim:)
tarafından
☺☺☺Ya  ne güzel benimsemissin yeğenini
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kızım aslan yaramaz değil hareketli ilgi delisi. Ki heryerde ilgiyi üzerine çekiyor bı sekilde. Zeki konuşkan falan aklıma gelenler bunlar
tarafından
☺☺☺☺Ay bak Bi heyecan yaptim☺☺☺
(1,794 puan) tarafından
Heyecanlan ama o ilgi merakı çok zorluyor haberin olsun
tarafından
İlki de  daha 23 aylık olacak çok zor ☺uykusuz günler bekliyor beni
(1,794 puan) tarafından
Küçükmüş benimki de 22 aylık olacak daha yeni
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Nasipse dogarsa oglum aslan burcu olacak :)
0 oy
tarafından
Benimki yengeç 3 gün daha dursaydi aslan olacaktı :-D
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Kendi bebekliğim annemin dilinden Canavar yavrusuydun diyo. :D dudagimda kafamda toplam 30 dikiş var iki kardesmi öldrmeye kalkmisim birini asansaor bsluguna itip annemin mide hapini şeker dye icirmisim dgerne 2 aylkti çilek yedrtmistim :D buyuyunce de okuldan attilar kavgadan gurultuden :D ck kavga ederdim simdi duruldum :D sahiplenme vicdan merhamet hat safhada aksama kdr agla deseler zorlanmam aglarm :D pisligi hc sevmem nerde nekdar süslu dikkat ceken sey vatsa onu alir gyerim :D  yanliz beynim zehir gbi derslerim hep ck iyiydii :D allahh baggslasn yar ve yardmcin olsun bacim :D 
0 oy
tarafından

Damadım nasıl len ona iyi bak diğeri gelince ilgilenmemezlik etme sakın ha:D

0 oy
tarafından
Ay ben aslan burcuyum bebekken ağızlarından burunlarndan getirmişim elde avuçta durmazmışım da sonradan düzeldim Allah'tan :D aslan burcu zor bence 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kızım aslan burcu aman yarabbim o ne yaramazlık :)
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ayyyyy bende var bitane.neyi yapmam dedimse  yapiyorum cok baskin cok.
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Benim kızım aslan burcu. Kısmet olursa bu bebegim de aslan olacak. Benim kızım çok akıllı algısı çok açık ama dedigim dedik çaldığım düdük. Hayatta kandıramazsın. Mantıklı cevap vermek zorundasın. Verilen sözü hayatta unutmaz. Mesela akşam gezmeye gidecez kızım de. Onu unutmaz Bi bak hazırlanır hadi gidelim diye  :) güzel bir burç bence 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Yeğenim aslan burcu, aşırı hareketli bir çocuk oturunca anne yoruldum diyen bir çocuk düşün. Yaramaz da. Ablam tuvaletteyken bı yerden makas alıp kardeşinin saçını kesmiş, daha önce de TV yi kırdı, halasının stor perdesini düşürmüş yani daha neler neler. Kızımın da yükseleni aslan, o da yeğenimin izinden gidiyor:D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 231 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 221 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Acemibiranne (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 262 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 257 göst.