0 oy
338 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar dün şok marketten eve alış veriş yaptım bir urun yokmuş neyse ekmege surulen cikolatami da koymayı unutmuşlar aradım bugün getirceklermisler tabi unutmazlarsa çok üzüldüm sabah krep yapıp ortasına sürmenin hayaliyle dün yaşamıştım kocam da gidim alim dedi ama inat ettim bekliyorum 

Gelmezse şikayet ediyim mi  market uzak gidip soyluycem gidemiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(13,630 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Üzülme kız :D 

Bnmde geçen patatesin 3 saat sonra getrdiler
tarafından
Benim ki de geç geldi 2 de gelir yazıyordu 5 te geldi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Getircez diyince getiriyorlar hem de onlar da insan unutmuş olabilirler bu kadar celallenmeye gerek yok
tarafından
Ben 12 de verdim siparişi saat 5 te geldi hadi neyse ürün eksik birde aradılar  gelmeden once hazırladık diye bekliyorum bakalım ne zaman gelecek
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Kız nolcak insanlık hali unutmuşlar şikayet edicek ne var bunda bi gün geç yersin krepini :D 

tarafından
Şikâyet etmem de arayıp bir daha derim halbuki çok sevinmiştim gelince artık hep böyle yaparım diyordum evimin yakınında market bakkal yok en yakını yarim saat bebek var bir de heveslenmistim baya eşim de iyi olur böyle yaparız diyordu hevesimi kırdılar ona üzüldüm
(25,224 puan) tarafından
Tek kırılan hevesin bu olsun nolcak ysrın sabah yaparsın :)
0 oy
(472 puan) tarafından
Şok market her şeyi aynı fiyatımı yoksa ekstra para alırmı kargo gibi
(13,630 puan) tarafından
50 lira üzeri bedava getirme ücreti almiyo
tarafından
En az limit 50 tl  ve teslimat ücreti yok canım kapıda ödeme var
0 oy
(375 puan) tarafından
Migros sanal market çok iyi bu konuda. Bir ürün yoksa hazırlanırken arıyorlar sonra mı getirelim iptal mi edelim yerine başka mı verelim diye. Hatta atıyorum tavuk var listede. Görevlinin beni arayıp tavuğu beğenmedim tazesi yarın gelicek yarın göndereyim mi dediğini bilirim. Çok iyi hizmet. 
(13,630 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
(375 puan) tarafından
Rica ederim canım
tarafından
Evet oralar iyi ama kapıda ödeme yok işte
(375 puan) tarafından
Migros sanal markette ben hep kapıda ödüyorum.
tarafından
Aa bunu bilmiyordum öyle deneyim birde
0 oy
(248 puan) tarafından
Şok çok sorumsuz benim de sürekli iptal ediliyordu siparişim herhangi bir bahaneyle ya da ürün falan yok deniyordu . Hiç getir ya da trenyol hızlı market gibi değiller .
(352 puan) tarafından
Bence getir in fiyatları uçmuş...Gereksiz pahalı.. Gider kendim alırım ya da başka yerden sipariş veririm daha iyi..Kactir inceliyorum fiyatları bana pahalı geldi.
(248 puan) tarafından
Evet fiyat konusunda haklısınız ben getirme hizmeti olarak dedim. Ama bana sık araliklarla 20 TL indirim yapıyor. Ben de o zaman istiyorum.
tarafından
Benim de ürünüm yoktu söylemediler neyse ki eksik olan ürünü getirdiler
0 oy
(662 puan) tarafından
Ayyy kızlar valla şokta calisiom fenalık geldi şu cepte şok bana inanın insanlık hali illaki unutuluo nedeni de aynı saatte bir sürü sipariş gelio inatlik edicem demeyin bizde insaniz sizlerde markete gidince alicgnz şeyi unutuosnz o açıdan bakın karşıdaki insanları bir şikayet demek afedersnz üstleri köpek götüne sokup cikario yapmayın bence ilk düşünün öyle hareket edin tabiki çalışiosanz kendine calisiosn diye blrsnz ama bi ürün içinde gerek yok bence 
tarafından
Canım sizde haklisiniz kolay gelsin ama çocukla inan çok zor oluyor gidip gelmek  yok şikayet etmem zaten  personeli aradım getirdi eksik olan ürünü
0 oy
tarafından
Şok marketten eve istemeyin o zavalli calosaara yuruyerek tasittiriyorlar poseti araba vermemisler coguna 
tarafından
Yok yok bize arabayla getirdi ev baya uzak çünkü bende gidemiyorum
tarafından
Anladim canim bizim ordakilere sordum bu mahalleye araba vermediler dedi elde getiriyorlarmis. Cok uzuldum üç kuruş maaşa eziyet ediyorlar insanlara
0 oy
(352 puan) tarafından
Olabiliyor bazı aksaklıklar.Herkes insan..Uygulamada mesaj gonderebileceginiz biryer var, oraya yazın.. Bizim market görevlisi telefon numarasi bile yazıyor kağıda, sorun olursa arayın diye.Ben şoktan memnunum.Cok alış-veriş yaptım.Aksaklik olmadı mi, bazen oldu ama büyütülecek kadar değil...Onlara da yazık.. Hele ramazanda bir sipariş vermiştim, bir sorun vardı, unuttum simdi, ama hiç önemli değil.. Küçük bir sorundu.. Evim 4.kat..Bebegimle alışverişe gidemiyorum.. Allah razı olsun getiriyor insanlar..
tarafından
Market görevlisi numara yazmıştı aradım sabah getirdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 413 göst.
16 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 363 göst.
9 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
0 oy
4 cevap 691 göst.
26 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ceysen (33 puan) tarafından soruldu

378,290 soru

11,322,781 cevap

34,773 kullanıcı

...