0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bnm kuzen kucuken filkete yutmustu kakadan çıkmıştı şükür bide kuzenimin 10 yaşındaki oğlu 50 krs yutmustu oda kakadan çıktı şükür sizdede varmı böle şeyler kizlar dikkat etmek gerek filketeyi muska takmislardi cocukda nasıl aldıysa alıp yutmuş işte

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 3 yaşındayken 25 kuruş ve 10 kuruş yutmuştu 1 hafta uğraştık 
tarafından
İkisininde aynı andami
Kakadan mi çıktı cnm
tarafından
2 gün arayla çıkarttı canım ikisini aynı anda yutmuş
tarafından
Hemnde cikmio cnm baksana büyük oldu icinmo acaba tabi bide sindirilmedi icin
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Oğlum 50kuruş yutmuştu kakadan çıktı aboooo ne günlerdi ya hergün ultrasyona git kakayı deşele auyy
tarafından
Bı günde cikmiomuda kiz
(1,186 puan) tarafından
Yok ya nerden 3gün bekledik sonunda çıktı aöa çıktı para simsiyahhhh ablam dedi ver yıkayp kendime kolye yaptırcam:)
tarafından
Ayy çok zor olur cnmya küçük bı cisim olsa çabuk çıkardı ama dimi herald yni
(1,186 puan) tarafından
Aynen ya:)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Abin çatal iğne yutmuş bebekken. Yoğum bakıma alınmış çünkü ucu açık şekilde duruyomuş. Hatta babam o sıra askerdeymiş abim daha minicik bebek. Annem kahrolmuş kendimi hastanenin çatısından atmak istedim içimden diyordu ama çok şükür kurtulmuş. Bi de kız kardeşim kızma birader oyununun minik zarını yutmuştu ama o kakasından çıkarmıştı
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Tas ve cekirdek kabugu aliyor surekli agzina sukur yutmuyor ama cigniyor bende onlari cignemesin diye sakiz veriyorum agzina
0 oy
tarafından
Para falan değilde eski görümcem 6 aylık kızıma Ülker'in kutuda olan çikolata kutusunu vermiş oda dış kaşımak için ağzına almış içeri girdiğimde çocuk öksürüyor bı baktım kutunun yarısı yok çocuk mosmor o panikle ben sadece çocuk ölüyor ölüyor diye bağırıyorum hemşire kızı bile çıkaramadı en son görümcem sırtına vurdu vurdu parmağıyla çekti öyle çocuk kendine geldi
0 oy
(63 puan) tarafından
Saç kırık plastik oyuncak parçası toka pulu ip ve ben nasil oluyordu hic anlamadim hep gözümün önünde yanımda o kadar sasirdim ki ev bombos herseyi kaldırdım yine de bulup yutuyor
0 oy
(12,264 puan) tarafından

10 yaşındaki çocuk nasıl 50 kuruş yutmuş kiz:D

Dün eşim acile gitti oğlanı götürdü 

9 yaşında kız 2 tane 50 kuruş yutmuş polis sormuş sen şimdi 1 TL mi yuttun yok amca 2 tane 50 kuruş demiş:D

Eşim diyor çok komik ti poliste demiş içeride toplama yapıp 1 TL olmuş lar

0 oy
tarafından
Plastik yuttu ömrümden ömür götürdü ambulans geldi hastaneye gitmiştik 
0 oy
(337 puan) tarafından
Valla benimkide yuttu bide koca çocuk oldu 5 kuruş yuttu ama hiç bakamadım kendisi giriyo tuvalete kapıyı kapatıp bitince tuvaleti yıkıyor banada baktırmadığı için görmedim hiç :D 4 yaşında bu arada çıkmıştır diye tahmin ediyorum baya oldu1 ay kadar 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 303 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
+1 oy
9 cevap 239 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu

379,838 soru

11,370,294 cevap

34,853 kullanıcı

...