0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kayinvalidem sürekli oğluma benden için hülya abla hülya abla diyo misal hülya abla meme ver hülya abla acıktım ben diyo oğlum daha iki aylık ama bende kızıyorum yarın birgün bu çocuk buyudugunde bana hülya abla derse ne yaparım ben eşime gelince babası babası diyo bana gelince hülya abla diyo bende kızdım eşim duyuyor annesinin öyle dediğini birşey demiyo sizce haksız mıyım kizmakta

21 Cevaplar

0 oy
(339 puan) tarafından
Kız ben parçalarım o kaynanayi dedirtme sende götürme onlara aaa çok sınır oldum vallahi elimde kalır kendi kim ki ya öyle şeyleri kendinde hak buluyor bi çocuğun annesine abla kelimesini öğretmek ne
tarafından
Bende kızdım pazar günü bacım in yanına gidecem annene terbiye ver dedim eşime biraz bize hasret kalsin da görsün
(339 puan) tarafından
Eşin uyarmalı annesini çünkü çocuklar yanında ne konuşulursa onu anlamaya çalışıyo biraz büyünce onu diyo hata üstüne hata kuzum
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Seni üzmek amacı zaten snde çocuğuna misal kayınvalidenin adı ayşe ayşe yemge dedirttir oğlum ayşe yengen gelmiş bak de
tarafından
Yüzüne hasret yasatirim onu
(7,768 puan) tarafından
Zoruna gidecek birşey yaptıklarında belli etmr kahkaha at geç bu defa ona koyar bu zoruna gider
0 oy
tarafından
Ayy izin verme öyle demesine aklınca çocuğu senden mi soğutuyor mal karı 
tarafından
İstediği ismi koymadım galiba çocuğumu elimden almaya çalışıyor
tarafından
Pohh yer nasıl alacak manyak ya sinirim bozuldu benim eski kaynana da şey diyordu kızım kızım diye bende sen mi dogurdun dedim
0 oy
tarafından
Allahım yarabbim ya sınır oldum şuan kızım gözümde canlandı öyle şey mi olur çocuğa ne öğretsen onu der ben  olsam tavrımı koyarım ortaya eşinede pes vallahi nasıl susuyo bide neden böyle bisey söylüyor kaynanan
tarafından
Oğlum daha iki aylık ama ben ses cikartmadikca kadin tepeme çıkacak galiba
tarafından
Kız nasıl ses etmiyon ben olsam şuana kadar çok şey derdim ne den böyle diyoki
0 oy
tarafından
Kendisi de anne mi oluyor acaba?oğluna baba dedirtiyor.Nasil bir zihniyete sahip insanlar ya.bnm kaynana annem diye severdi uyardım.gene arada der.benim kızım benim kızım diye sever .Kıskanç karı
tarafından
Hahaha senle sidik yaristiriyor
tarafından
Kendini genç kız gibi görüyor kadın
tarafından
Dogursun bir tane daha o zaman
tarafından
Emin ol yapardı da Allah tan bağlatmis o yüzden benim oğluma göz dikiyo
tarafından
Çatlak karı
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Ne saçmalık,böyle biseye sakın izin verme ilerde çocuğun sana anne bile demez,eşin de tepkisini koysun,benim de kızımin babannesi kendisine anne demeyi öğretmiş, torunları annelerine isimle hitap ediyor düşün 
tarafından
Çok sinir oldum zaten pazar günü bacım in yanına gidecem dedim
(2,912 puan) tarafından
Amasyalı misin sen,alakasız oldu ama canım
0 oy
tarafından
Amcasi sen bi sus de 
tarafından
Kız çok güzel ama çok beğeniyorum valla hep tiktoktaki mertsaric onu hatirlatiyo:)
tarafından
Mert ya bayiliyorum onun videolarina ireeemmm dinen diye bagiriyo ya :)
tarafından
Aynen ya irem de ne çekiyo elinden :)))
tarafından
Hele sey varya fadime ana teyzeynen kizi geliyo yengeehhh diye konusuyo ya :)
tarafından
Aynen öyle kız ama ben en çok iremi ile olanı seviyom :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla bir arkadaşın ablası annesine abla diyor 40-45 yaşında hala diyor. Uzaklaşma şansın varsa uzaklaş
tarafından
Pazar günü bacım in yanına gideceğim canım oğlumu da alıp
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Haklısın sen de o öyle dedikçe annecim annecim diye sev çocuğu öyle kucağına al çocuk anneyi bilsin o ne öyle abla mabla güzellikle soyle ama anlamiyorsa şakayla karışık anne sen akrabalık bağlarını bilmiyorsun heralde öğreteyim ben annesiyim sen babannesisin bir ablası olsaydı benim doğurmam gerekirdi de 
tarafından
Kız kadın gelmiş meme versem sütüm gelir diyo yavaş gel dedim ya senin dükkan kapanali yıllar oluyo deudm
(1,662 puan) tarafından
Yuh niyeti bozmuş bebeğini ona bırakma emzirmeye kalkmasın
0 oy
tarafından
Canım söylesene ben onun ablası değil annesiyim diye 
tarafından
Sacindan tutup yere vurunca anlar o anası olduğumi
0 oy
(968 puan) tarafından
Burda bir sacmaligi daha okudum saka gibi o ne bicim sey oyle derdi ne. Cok komikler boyle davranan kayinvalidelere aciyorum
tarafından
Bide en komiği.ne biliyon mu meme verse sütu gelirmiş
(968 puan) tarafından
Cahil cahil isler hic tahammul edemem ya insallah basima gelmez  .. Allah sabir versin cocugunu sen bu kadinla yalniz birakma
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  ben  o kocayı da  anasınida parcalarim  amacı  ne acaba öyle  diyor  bu kayananaların  geneli  kafadan  gidik  yaa
tarafından
Bı aklım diyo ki boşa gitsin daha önce de isim yüzünden kavga ettik kadınla şimdide bu bu bitmeyecek yani böyle gidecek
(5,949 puan) tarafından
Canım eşini al karşına  güzel bir  şekilde  konuş  anasıyla konuşsun
tarafından
Kaç kere söyledim annen böyle böyle diyor diye ama yok gidip sen niye böyle diyorsun demiyo en sonunda tüm gemileri yakip çocuğumu da alıp gidecem haberi yok
0 oy
(426 puan) tarafından
Zorla kaşınıyor bu kaynanalar tövbe yarabbim. 
tarafından
En sonunda kadını dövüp gidecem zaten
0 oy
tarafından
Nasil bulur bu hakkı kendinde terbiyesiz sende onun  Adiyla seslen bakalım noluyor hatsiz parcalarim onu valla annesiyim ben o dmek oyle adiyla seslenmek mal karı goturme canim cocugun kafaya oyle yer etmeye calışır 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kendisi olduğunu hayal ediyordur annesini. Bu kaynanalara ne oluyo anlamıyorum. Madem gelini kıskanacaksınız evlendirmreyin oğullarınızı
0 oy
(98 puan) tarafından
Ay Allahm bu insanlar ne kadar ***** ya eşinin yerinde olsaydım ben de kaynanama adını söyleyip abla derdim yanına ama akıl yok bazılarında 
0 oy
tarafından
Benimkide oyle hatice gel oglum acikmis hatice gel altini degistr
0 oy
tarafından
Annesiyim ben onun annesi de valla başka türlü susmaz uyar
0 oy
tarafından

Çok haksızsın çok büyütüyorsun o senin büyüğün istediğini der kocanda iyi yapmış sesini çıkartamaz 

:D

Şaka şaka ver azının payını ben doğurdum anasıyım de sustur 

O kocana da söyle bu çocuğu yaparken çok ses ettin de :angry:

0 oy
(489 puan) tarafından
Ahahah kadına bak bu kaynanalarin kafası nasıl çalışıyor fitne fesat ya anneemm de bebeğine o abla dedikçe verme bile bebeğini, anne seni doyursun anne seni gezdirsin sürekli böyle de sinir oldum ha :/
tarafından
Utanmasa çıkarıp meme verecek oğluma bı görsen sinir krizi geçirecem az kaldı

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 553 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,078 soru

11,408,616 cevap

34,945 kullanıcı

...