0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (240 puan) tarafından

Merhabaa hanımlar çok özür diliyerek biraz önce fark ettiğim bir şey soracağım. Vajinamın iki dudağı birbirinden ayrık bir şekilde duruyor. Açılmış yani orası ayrık. tuvaletimi yaparken de vajinamda bi ağırlık hissediyorum ve çok sık büyük abdeste çıkıyorum. Her sabah uyandığımda karnım ağrıyor.Ama pazartesi doktora gittiğimde bebek kanala girmemiş daha dedi. Ne nst ye girdim ne de çatı muaynesi oldum. 37+4

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onu öyle anlayamazsin ki :)  Başka belirtinin olması lazım. Nişan, mide bulantısı vs
tarafından
Yok kız bnm ilk dogumumda hcbsy yoktu ki çocuk doğmasına 1saat kala Nisan geldi doğdu drek zaten .herkeste aynı olmuo cnm
(240 puan) tarafından
Mide bulantım oluyor ara ara dün gece çok vardı ama reflü olduğu için bende tam kestiremiyorum reflüden mi hamilelikten mi diye :)
Irmakkkk işte bende o yüzden bilemedim ama doktorum pazartesş kanala inmemiş daha dedi ama vajinamda çok baskı hissediyorum ve bel ve sırt ağrım da çok fazla
tarafından
Tabi herkeste farklı. Bende de kusma ve ishal olmuştu. Meğer birden kanala girdiği için yapmış.
(240 puan) tarafından
Tamamdır canım çok teşekkür ederim cevapların için :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora bı git cnm muayene ettir 
(240 puan) tarafından
Pazartesi kontrolüm var bekliyim mi yoksa hemen gitmem gerekir mi
tarafından
Cnm bna da doktr dha 15 en az1hafta var demişti .esim yok bugün doğurur hocam dedi gerçekten de o gün gece 12 de hastaneye yattım sbh 8de doğdu . göster bnce bn geziodum doğum olacağı gün ble yürüyerek gezmeye gitmeye kalktım hcbsy ne mide bulantısı ne Nisan yoktu doğuma 1saat kala Nisan geldi
(240 puan) tarafından
Anaaam bi anda gelirmiş :) şoka girerim herhalde :) eşim gelsin o zaman söyliyim ona da

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu