0 oy
1,307 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından

Meraba bebeğiniz goz rengi  hangi renk   ?  Yada doğacak bebegin göz renginin hangi renk olmasını isterdiniz ;)  benm kızın gözü mavi ama yeşil giydiği zaman yeşile dönüyor ;) benm Go rengim siyah eşimi kahve rengi kızımıki mavi

8 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canm sanrm senin bebis yeni dogmustu demi yeni dogan bebeklern goz renkleri sonradan değişiyor buyuk olasilik seninkide kahveye doner bnmkide dogdugunda mavi lacivert gibi bişeydi suan kara gözlü oldu cikti ;) ama anane babane dedeler de renkli goz varsa olabilir 

(107 puan) tarafından
3 aylik olucak  hiç renkli göz yok eşimin halasi    mavi gözlü  bide benm amcam ama  renkli gözlü ama       bilmiyrm valla
(137 puan) tarafından
Yani onlarda biraz zor ihtimal ama bellide olmaz degisedebilir kaladabilir saglikli olsun görsünde yesil mavi farketmz ama bnde esmer bi kizm olup koyu mavi gozlu  olsn isterdim ama sulalede bi tane bile renkli goz yok :(
(107 puan) tarafından
Önemli olan sağlıklı olması zatnde bende kızımı   esmer bekliyordum ama kızı sanki bn doğurmadım çocuğun teni bembeyaz  değişik bi çocuk
(137 puan) tarafından
Karismis olmasn ;)) bak o yasina girsin kararir daha benm kz dogdugunda sut gibiydi simdi oldu kara kız cok değişiyorlar ya büyüdükçe.. ama kuzunm var ikiside esmer hemde baya baya esmer cocuklari cıktı mi sarı cocuk babaya tipatip benziyor benzemese degisti diyecez o derecede allah işte ;))
(107 puan) tarafından
Bazen düşünüyorum ama olmaz öle bişey herlde değişme gibi ;) tuhaf bi çocuk anlamadım hiç
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından

Yeni doğduysa dönebilir canım o renk... Benim ve ailemin yeşil gözleri, eşim ve ailesinin ise kahverengi bakalım kime çekecek benim oğlum =) 

(107 puan) tarafından
Aynen öle canm.kimse güvenilmez kızım. Küçük  kimse bırakmıyorum   ben.nereye kızm oraya ve artık  devir çok kötü erkek.yada kız sen gözünde sakın sapıklar gelsin çocuğuna kiyşunlar acimasinlar bu ara iyice çoğaldı lar
(38 puan) tarafından
Allah belalarını versin. Söksün o uçkurlarını kökünden. Adam akıllı ceza veren yok azdıkça azdı pislikler
(107 puan) tarafından
Aynen öle ağır ceza almadıkça daha çok aziyolar     oyuzdn  bütün anneler cok dikkat etmemiz gerekiyor       aklı ermeye basladgnda yavaş yavaş bunları anlatmak gerekiyor bence
(38 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Edep yerlerine kimse dokunamaz. Gerekirse avaz avaz bağır demek şart. Allahım koru Rabbim yavrularımızı=(
(107 puan) tarafından
Amin cnm amin 2 3 yaşına gelsin konuşmayı felen öğrensin herşeyi anlatcam bişey oldgndan benle babasını çağırması bişey oldgndan hemen orda kaçmasını      gerekiyorsa bi doktorda bile yardım alırım. Yani
0 oy
(111 puan) tarafından

Ben babam amcalarim dedem kaynanam mavi yeşil gozluyuz ama esim  siyah bakalim ne olucak:Ddd

(107 puan) tarafından
Öncelikle. Sağlıklı olsunda    illaki birinde birine çeker renk olarak  cnm
(111 puan) tarafından
Ayy insallah canim hepimizin ki sağlıklı olsun insallah
(107 puan) tarafından
İnsllah cnm inssllh
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ben sarışın yeşil gozluyum eşim sarışın kahverengi gozlu k ayinpederim ela kendi annem ela babam yeşil ilk cocugum 6 yaşında çimen yeşili gözleri ve saçlar teni sarı şimdi de 18 haftalık hamileyim bakalım kime benzeyecek nasıl olacak.ilk cocugum benim kopyam

(107 puan) tarafından
Allahm oğluna sağlıklı ömür nsip etsin doğacak bebegin ede sağlıkla kucağına almak nasip etsin    valla kızım bana benzemiyi sadece yüzünü şekli burnu ağzı ben diğeri  babasına benziyor valla
(5,938 puan) tarafından
Amin canım Amin babasina sadece elleri ayakları benziyor hep ben ;) rabbim hepimize sağlıkla doğumlar nasip etsin inşallah.
(107 puan) tarafından
Amin cnm insllh
0 oy
(545 puan) tarafından

Yeni dogan bebeklerin goz rengi degisir derler hep ama oglum hayirlisiyle dogduktan sonra ogrencez insallah dogrumu yanlismi :) ama bana kalirsa esimin goz rengine benzesin oglumun gozleride insallah ela gozlu esim guneste disarda falan okadar tatli bi yesil renk alioki bakmaya kiyamiosun :) masallah diyimde nazar deymesin. Oglumunda onunkiler gibi olmasini isterdim dogrusu ama hayirlisi tabi 

0 oy
(39 puan) tarafından

Benim eşim mavi gözlü yeşil giydiği zaman yeşil  oluyor kayinpederim de mavi gözlü bende inşallah doğacak olan oğlumun babasına çekmesini istiyorum sarışın mavi gözlü yeşil de olur yani

(107 puan) tarafından
Allahım gönlünüze göre versin insllh
(39 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(8 puan) tarafından

Benim oğlum maviş kızlarım koyu kahve benim gözler yeşil eşimin ela 1 hafta sonra dördüncü doğacak inşallah merak ediyorum ne renk olacak bu arada kızının göz rengi dönebilir eşimin iki yaşına kadar mas mavi gözleri varmış şimdi eser yok resimlerini görünce baya şaşırmıştım oğlumda değişir diye korkuyodum ama atlattık şükür 

(107 puan) tarafından
Allahım gönlünüze göre versin insllh
0 oy
(638 puan) tarafından

Siyah ❤ zeytin gibi gözleri var rabia kuşumun 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 148 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 202 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ozlemsdk (10 puan) tarafından soruldu