0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tecrübelerinizi paylaşın okuyan arkadaşlarla tecrübe edinelim gözümüz açık olsun. 

Benim doktor kontrolünde bebek sedyedeyken hareket ederek sedyenin ucuna kadar gelmişti. Doktor soru soruyordu gözüm ondaydi hemşire tuttu bebek düşecek diye. Uca kadar gelmişti hala o şoku atlatamiyorum. Bebeğim 1.5 aylıktı. Bir anlık dalgınlık işte. Rabb'im sen koru.

32 Cevaplar

0 oy
(1,296 puan) tarafından
Köyde yüksekten düştü Allah'tan altı topraktı beton olsa gitmişti yavrum Allah kimseye yaşatmasın öyle bir acı bütün çocukları korusun rabbim 
tarafından
Kaç yaşındaydı:(
(1,296 puan) tarafından
1 buçuk yaşındaydı çok olmadı zaten şimdi 2 yaşında ama o anı unutamıyorum kaç gün yanımdan ayırmadim gece hep sıçrayarak uyaniyordum rüyamda hep düştüğünü görüyordum
tarafından
Rabbim korusun yavrunu kaç metreydi
(1,296 puan) tarafından
Amin Canım cümlemizinkini 5metreden fazlaydı
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Daha ilk gün genzine süt kaçmıştı hemen çevirip sırtına vurdum ama ana yüreği yavaş vurmuşum hemşire geldi pat pat bir vurdu aldı yoğum bakıma götürdü 1 saat sonra getirdiler ama gel sen o 1 saati bana sor sezeryan oldum yerimden de kalkamıyorum hayatımın en zor saatiydi 
tarafından
Ayy aynı şeyi bende yaşadım ama evde. Bı ara her emzirmem de tikaniyordu psikolojim bozulmuştu
(3,823 puan) tarafından
Kıyamam yavruma ya rabbim acılarını göstermesin
0 oy
(478 puan) tarafından
Daha bu sabah kayınvalidemde eski fırın varmış onu çalıştırmış. Onlar da yeniler gibi değil içi nasıl ısınırsa dışı da öyle ısınıyormuş. Kızım da 10 aylık emekleyerek git fırına. Biz de kahvaltı hazırlıyoruz. Ellerini koydu cama :( neyseki yeni açılmıştı fırın ama canı yandı yavrumun. Hemen buz tuttum avuçlarına silverdin sürdüm. Biraz temiz havaya çıkardım. Çok korktum içim koptu :( 
tarafından
Rabb'im korumuş şüphesiz son sıcaklıkta olsaydı nolurdu o yavrumun eli. Hamd et :(
(478 puan) tarafından
Çok şükür evet. Kendi evimizde her şeyi ona göre ayarlıyoruz ama başka yerlerde olmuyor :( gözüm hep üzerinde bu korku bile yetti Rabbim korusun hepsini :(
0 oy
(264 puan) tarafından
Kaynanamlara geldik kızım dün koltuğun arkasına girdi oyun yapıyor diye bakmamılştım sonra Bi baktım fare zehri bulmuş şimdi hastanedeyiz yoğun bakımdayız test sonuçları temiz ama ne olur olmaz tutuyorlar
(2,894 puan) tarafından
Com gecmis olsun canım
(14,033 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun Rabbim korumuş
tarafından
Ay geçmiş olsun yemedi inşallah
(264 puan) tarafından
Teşekkür ederim hepinize ben hemen aldım kızımı yiyecek kadar zamn geçmedi zaten tadı kötü olacağından yutamazda çıkartırdı biz ne olur ne olmaz kan verelim dedik yoğun bakıma aldılar kızım iyi ama bırakmıyorlar gelip gidip kan alıyorlar delik deşik ettiler yüreğim dayanmıyor artık
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah'tan yememiş çok şükür birdha o eve gitme rabbim korusun
0 oy
tarafından
oldu tabikide 

oglum 7 aylik yirtecden evde merdivenlerden dustu yer betondu.dra gotduk kafasi sismisti biraz sukur biseyi cikmadi iyi suan.

bir kac kez dalginligama gelib kapiyi acik unutmusum son anda gorum kapatmisim yoksa yine duse bilirdi.

ve ya yerden bisey bulub agzina goturmus son anda parmagimla cikatmisim.

banyoda kizim ayagi kaymis son anda tutdumy yani olay oluyor herkezde 
tarafından
Yuttuğu şey gırtlağında apaçık gözüküyor mu ya onu hep merak etmişimdjr. Geçmiş olsun bu arada canım
tarafından
evet yutlunan yerdeydi cabuk parmagimla cikartdim kizimdada birkac kez oglumdada
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Eski evimin kapı eşikleri yüksekti örümcekle koşarak yanıma geliyordu birden takıldı kafa üstü çakıldıydı yere aklım gittiydi. Nasıl ağlamıştı yavrum hic unutamiyorum onu o zaman daha 9 aylık falan ancaydi. Şimdi 21 aylık  
tarafından
Rabb'im korusun yavrucağini canım :(
(2,350 puan) tarafından
Amiin cümlemizinkini de inşallah canım.
0 oy
tarafından
9 aylikti balik uediryirdum bu agzinda biriktrmis bende yutmus sandim normalde agzinda bsey varken agzini acmaz ama aciyirdu birikmis birden yutmaya calisinca cocuk mirardi rengi gitti nefrssiz kaldi kucagimda mudahale edemedim sırtına felan vurdum ama baktim nefes almiyo eşime firlattim çocuğu esimde parmagini sokuyordu agzina o müdahale ederken ambilansi ariyirum ama numarayi hatırlamıyorum agliyorm imdat diyorum dsari kisacaktim nerdeyse esim parmagini sokmasiyla bozindaki baligin yarısini ciksrdi braz befes aldi ama hala rahst degildi kusuyordu nefessizdi gene bidaha parmagini sokmasiyla cocuk bütün balıkları atti esim ckardi parmagyla bende hungur hüngür agladm o gece sabaha kdr sıkı sıkı sarıldım ona
tarafından
Demekki böyle durumda öğürtmek işe yarayabiliyor sağol kuzum bilgilendirdiğin için
0 oy
(48,695 puan) tarafından
boğazında ayva kaldi tikandi kustu heryere bayagi korkmustuk
tarafından
Rabb'im korusun evlatlarimizi acılarını göstermesin âlemlerin rabbi
0 oy
tarafından
Benim kızım 3 yaşında hemen evin önü park parka geçmek için yoldan geçmen lazım elim doluydu kızıma elini ver dememle park diyip yolla koşması bir oldu bir fren sesi geldi ben dondum kaldım bir baktım kızım yerde o anlık şokla hiçbirsey yapamadım öyle durdum kaldım etraftakiler flaan geldi baktı sonra su flaan verdiler bana Allah'tan araba görmüş tam durmuş durduktan sonra çarpmş elim ayağım titriyordu öğün kendime hiç gelemedim 

Geçen günde eşimle markete gittik elini bırakır eşim biraz rahat olsun koşsun der ben hiç bırakmam korkarım kızım elimizi bıraktı koşuyor ee ben hamileyim kosamiyorum arkasından gel gel diyorum gelmiyor oda oyun zannediyor bize bakarak yola koşuyor ters tarafa doğru eşime *** çocuğu al yola koşuyor diyorum gitmiyor en son bağırdim sokakta git al araba çarpacak diye 1 adım daha arsa yolla gidecekti biz arkasından gittikçe yolla koştu yüreğim ağzıma geldi oyuzdn eşim dahi olsa kimseye emanet edemiyorum
tarafından
Çok kötü oldu içim ya. El hafız olan Rabb'im şüphesiz korumuş
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Benim kızım kolidorda benimle saklambaç oynarken yavaş bir hızla koşuyordu daha 1 buçuk yaşındaydı hiç bir engel yoktu halıda ayakları birbirine dolandı ve bizim kapıların kenarları aşırı sivri ben tutmaya çalıştım tutamadım hamileydim de o zaman oğluma hemenaldım kucağıma o anın şeyi ile ben kanı görmedim eşim görmüş noldu noldu dedi yok bieşy düştü dedim ama hala kanı görmüyorum bende çok korkmuştum bir baktım üstüm başım kızımın suratı her yer kan içinde havlu bastık hemen acile gittik tek dikilik yara açılmış dikiş atmadılar dikiş bandı yapıştırdılar iz kalmasın diye ay Allah'ım o an ben öldüm öldüm dirildim çok korkmuştum kıyamam çocuma yaa ☹️
tarafından
Oyy kıyamam neresi yarılmış
(1,615 puan) tarafından
Ay onu yazmamışım alnı yarılmıştı
0 oy
(5,501 puan) tarafından
Kilitli dolaba koyduğum halde bulaşık tabletini bulmuş her yere dağıtmış Allah'tan yutmamış da her ihtimale karşı kusturdum o gün çok kötü olduydum kendimi çok suçladım Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin 
tarafından
Amin canım aminn artık çok dikkat ederiz bu tür şeylere. Etmekte gerekiyor zaten
(5,501 puan) tarafından
Özellikle deterjanlara ayrı dikkat ediyorum ama o zaman benim koyduğum yerden aşağı bir dolaba koymuşlar bir oturuyorum ben de çok kızdım şimdi daha çok dikkat eder oldum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Daha dün oldu az kalsın kaynar çay dökülüyordu akşama kadar aklıma geldikçe ağladım akşam da masa düştü birden az kalsın ayağı altında kalıyordu mama sandalyesinde oturuyordu oğlum bizimle beraber yemek yiyorduk o sırada oldu sonra eşim baktı niye düştü diye birşey bulamadi sadaka vermek farz oldu
tarafından
Kız niye sadaka vermek farz olsun deme öyle şeyler. Farzlar bellidir :) niyet et Rabb'imin aileni koruması için öyle sadaka ver inşaallah. Rabb'im yavrucağini korusun. Amin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kızımı  banyo yaptırıyorduk eşimle  eşim  suyu  başına fazla  döktü burnuna  girdi  nefes  alamadı kıp kırmızı oldu  ben dondum kaldım   hemn  eşime  verdim eşimde  ters donderip  sırtına  vurdu  sonra ağlamaya  başladı  o an  canımdan  can gitti  elim  ayağım  boşalmıştı  resmen allhım  kimseyi  evladıyla  sınamasın  o an ömrümden  ömür  gitti  bu arda  1.5 aylıktı  kızım 
tarafından
Benimkide 2.5 aylık dikkat edeyim banyoda o tür şeylere
tarafından
Rabb'im korusun yavrularimizi canim
(5,949 puan) tarafından
Amin  canım benim  şuan  kızım  10 aylık  senin  minnoş  daha  küçücük
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Of olmaz olurmu ya kaç kez elinden böyek büyük yutanaycağı şeyler aldım ... Bi kez şarj aletim pirizdeyken telefonu çıkarmışım ama alet kalmış bi baktım ağzına sokmuş aldım hemen elinden Alkahdan bişey olamdı ... Ya kaç kez düşmekden döndü zaten kaç kezde düşdü yürüteçden baş aşağı düşdü ya çok varda hatırlayamadım şimdi hep derim Allah koruyor çok şükür
tarafından
Şüphesiz canım. İşte bir anlık ihmal çok kötü şeylere yol açabiliyor Rabb'im korusun onun merhameti koruması olmasa hiç bir şey yapamayız
(1,661 puan) tarafından
Ya evet canım ama yorumlarda öyle şeyler okudum ki anneler neler yaşamış benim yazdıklarım hafif kalmış ya bide o an üzüntü çöküyor insanın içine ya bişey olsaydı ya böyleyde çok kötü duygu büyüğü küçüğü olmaz Allah bütün evlatları korusun inşAllah
tarafından
Amin kuzum aminn
0 oy
tarafından
Evet banyo yaptırdim yatağa koydum girrim abisini getirmeye arada beş metre yok baktım tam uçta birdaga dönse düşecek yüreğim çikti
tarafından
Büyük oğlumda minusteydik birtane kadın para vercekti eşime oğlumu cam tarafına oturtmuş tüm tam cama yapışmıştı kadın geldi ordan kapıyı bir açtı açtığı gibi çocuk yere yuvarlandı bir yaşındaydı ben tutamadım dur çocuk var demeye çocuğum iki metreden yere dustu
tarafından
Ay en çok korktuğum şeylerden birisi.
tarafından
Çok kötüydü aya ama Allah korudu
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ayyy rabbim esirgedi valla yatak odasındaki çekmece az kalsın üstüne düşüyordu  çok korktummm
tarafından
Allaha hamd olsun kuzum ya Rabb'im acılarını göstermesin
(1,929 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(785 puan) tarafından
Daha ilk doğduğu gece emzirdim kafasını yan yatırdım kendimde yatıyordum meğer kafasını düzeltmiş kendisi nasıl basardiysa birazda doğum aninda su yutmuş o su nefesini tikamis ayak ucunda pamuk poşeti vardı cırpınırken ayaklarını o poşete vurunca ses çıktı bı bakiyim dedim boguluyordu hemen elimize alıp yüz üstü çevirip doktor diye bağırdık eğer ayak ucunda o poşet olmasaydı belki sesini duyamiycaktim resmen ölümden döndü yavrum
tarafından
Ayyy rabb'im korusun bir daha yaşatmasın
(785 puan) tarafından
Amiin canım amiinn
0 oy
(756 puan) tarafından
Yürüyen merdivenin önünde düştü tutmasa kulağı felan sıkışacaktı uzun süre atamadım üstümden o anı
tarafından
Ayy oda ayrı bir facia:(
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah korumus canim ❤️ benim de cesit cesit hersey geldi nerdeyse basima :/ kizim sebepsizce tikandi mosmor oldu nefesini alamayinca bayilmisim annem yanimda olmasa kizimin sirtina vurmasa ne olurdu dusundukce cildiriyorum bu yuzden ne olursa olsun sakin kalmayi ogrendim ki ben bayilirsam cocuga ne olur . birde gecen yaz yemek yaparken kasla goz arasi balkondan sarkti son anda yakaladim kucucuk yerden kafasinin nasil gectigini bilmiyorum :/
tarafından
Panik atak mı var sende kuzum Allah korusun
(2,241 puan) tarafından
panik atak teshisi koyulmadi ama boyle durumda bayiliyorum canim nedenini bilmiyorum :/
tarafından
Rabb'im şifani versin kuzum benim
(2,241 puan) tarafından
Allah razi olsun canim ❤️
0 oy
tarafından
Aptalın biri aracı arka arka sürerken aynaya bakmamış ben de tam kızı tutacaktım. Arabanın geldiğini fsrketmemle bağırmam bir oldu. Uzun bi süre elim ayağım titredi. 1 seneden fazla oldu 2 yaşına yakındı kızım
tarafından
Allah korusun kardeşim:(

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 304 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 260 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

380,217 soru

11,383,630 cevap

34,881 kullanıcı

...