0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya bu üst komşum kavga dövüş sürekli söylemiştim hatırlarsanız çocukları var gece felan yatak odasından sürekli sesler gelir 3 de 4de ses çıkarmam eşim 2 gün uyumadigi oluyor geliyor uyumaya çalışıyor uyandiriyolar kızacak oluyor cocukdur diyordum neyse kızlar benim balkonum büyük 2 balkonumuda serdim karpuzlar vs felanda saksılara ektik okadar güzel oldu ki üst komşu sürekli biseyler çırpıyordu ben balkonda otururken 1 ay önce felan üzerime cirpti çıktım yukarı abla hamileyim tırnak vs. Geliyor temizleyemiyorm çırpma dedim ben yapmadım çocuklar vs dedi yalan.. gördüm çünkü neyse ben bir haftadır annemde kalıyordum hastaydım eşimle görüşmedik oda şehir dışındaydi geldi biz o gün sabaha kadar balkonda oturduk sabah olduğunu anlamadık zaten onunda kocası balkonda yatiyormus biz oturuyoruz diye bağırdı eşimde k.bakma abi dedi kavga olmasın diye eşim balkonda oturuyordu bitkilerle konuşur sever üzerine yine bişey cirpmis sırf ses yaptık diye yazık eşim kadınla muhatap olamaz ses çıkarmamış o sırada bende balkona çıktım eliyle yukarıya işaret etti bende kafamı uzattım abla dedim sert sert ses vermedi hakkimin hiç bir zerresi helal değil ben kendi evimi zor temizliyorm dedim dinledi dinledi içeri girdi sol bacağımin üzerine basamiyorum bacağım şişiyor morariyir kalp damar da görecek o derce biz balkonda yemek yiyoruz pis karii eşim kavga edecek az kaldı yada ben ama kavga olsun strese girmeyim istiyorum bir cozumunuz varmı böyle cirkeflere uzun oldu k.bakmayin :) yöneticiye kaç kez dedik bu arada

12 Cevaplar

+4 oy
(10,343 puan) tarafından
Sirkelerken yakalayabilirsen hafiften örtünün ucunu tut çok da asılma kadın da inmesin aşağı :) 
(1,552 puan) tarafından
Abimgilin binada bi kadın var, üstünde oturanlar balkona halı serdiği zaman güneşim kesiliyor diye uyarıyormuş, yine sermişler, en son kadın halıyı aşağıdan çakmakla tutuşturmuş :D Siz böyle deyince aklıma o geldi :D
(1,175 puan) tarafından
Ayy yorumunuza ne çok güldüm Allah sizleri de güldürsün inşallah:))
(1,552 puan) tarafından
Amin, hep birlikte inşeAllah :)
(10,343 puan) tarafından
Hep beraber gülelim kız tutuşturmak da iyi fikir bence :))
(1,552 puan) tarafından
Bence de :D İlk duyduğumda çok şaşırmıştım ama bazıları hak ediyor sanırım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bütün cöpü kapısının önüne dökeceksin belki o zaman anlar canım :) yöneticiniz varsa söyle canim normalde yasak olması lazım
tarafından
Yasak ayy kaç kez söyledik kız tırnak felan geliyor çıkarsam saçını başını yolacam az kaldi
tarafından
Ayy igrenccc nasıl insan o ya. Hakediyorr ama hamilesin bir dengesiz yüzunden strese girmee yine şikayet et en son care kapısina dayan bağır cağır. Apartmanda yaşamayi bilmeyen insanlarla oturmak cok zor
tarafından
Pislik yemin ederim. En son çare ağzına s.cicam galiba
tarafından
Hakediyor canim.
+1 oy
(119,287 puan) tarafından
ust katinda boyle bi deli varsa hayat zor
tarafından
Ben daha deliyimdeee hamilelik zormusss kizzz strese girmekten çok korkuyorm :)
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Cam balkon yaptır münesebeti kes. Ben başka bir yol bulamadim her b.oku atiyorlar balkondan. 
tarafından
Evimiz kira kız ev sahibine desek kıl adam yaptırmaz kendi de b.k ama atmıyor pislik kari
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Valla bacım Allah yardımcın olsun öyle anlayışsız komşuyla zor eski evimde benim üst katımda ev sahibim oturuyordu ben ne zaman camları silsem kadın kendi camlarını bildiğin hortumla yıkıyordu 1-2 bende o zaman hamileydim en son çıktım bağırdım bi daha yapmadı :D böyleleri bağırıp çağırmaktan anlıyor bacım abla hamileyim biraz anlayış göster ya ben senin pisliğini temizlemek zorunda mıyım de 

tarafından
Kız dedim valla temizleyemiyorm diye uyardım galiba bu işin sonu öyle bitecek :)
(3,527 puan) tarafından
Öyle çirkefler bundan anlıyo napıcan☺️
tarafından
Bidaha olursa öyle yapacam :)
(3,527 puan) tarafından
Aynen bacım kendini strese sokmadan dök içindekileri☺️
0 oy
(13,698 puan) tarafından

Geçenlerde post bile açmıştık üst kattakiler Beşiktaş maçının olduğu gün ana avrat dövmeler, ziplamalar, yumruklamallar duvarları..

Her maçta böyle.
Her kavga da ne küfür ettikler duyuluyo.
Gece 12de ev supurdu 1 defa arayıp uyardım.
Onun haricinde asla .
Hep dedim komsuyuz,sabır.
Gece. Akşam saat 21:45 Faruk sesli silahı var ateş sesi cikariyo.
Kadın aradı diyo kocam yatiy ses çıkarma :D

Eşim dedi gece 2lerde ses yapan sizsiniz desene.
Dedim suuuuus bosver.
Bu defalık tamam dedim.

Bir daha ses çıkar çıkmaz ariycam bnde
tarafından
Biz fazlası ile iyi niyetliyiz galiba :)
(13,698 puan) tarafından
Ya istemiyorum her şeyde huzursuzluk yapayım.
Ki sabrediyorum gerçekten diyorum bnmde oğlan var şimdi kızda gelecek birbirimizi alttan alalım falan,ben kendimce böyle düşünüyorum aslında.
Ben cmasir seriyorum.

Goeuyo beni,aaaa Merve naber diyo,derken bile yorganlarıni silkeliyo
Çarşafıni silkeliyo.
Bnm yerimde kim olsa sıkıntı yapar.
Aman diyorum sus Merve  problem yaşama.
Akşam 21:45te sessiz olun diye araniyorum :D
0 oy
tarafından
Sen susdukca yapicaklar.cik soyle sikayet edicem diye.balkondan asagi bir seybatmak cirpmak yasak.bende apartmanda yasiyorum turkiyede nasil bilmiyorum amma rusyada yasiyorum yasak.aksam 7 fen sonra ses cikarmak yasak.hemen polisi ariyorlar onlarda hemen geliyor para cezasi var.sikayet et.
tarafından
Çıkarsam dovecemmm :)
0 oy
tarafından
Ne yap biliyormusun o silkeledigi pisliği üşenme süpür  git kapısına cal kapiyi  kapıyı açınca da dök pisliği eşiğine ve söyle balkonumda bir kıl bulsam gelip eşiğine bırakacağım  bi tanıdığım yapmış bir iki kez üst kattaki inatlasmis ama alt kattaki pes etmemiş sonunda üst kattaki pes etmiş  :))
tarafından
Ahahhahahah çok mantıklı hatta tüm evide supreyim dokeyim pislk tırnak felan geliyor ay
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Sırf bu yüzden ondilin yaptırdım balkonumda öyle pislik olurdu ki resmen ne yemişler anlardim temizlerken Allah günah yazmasın kırıntı oluyor basılıyorda üstüne çok beddua ettim ama şimdi de bu şekilde kaldı pis insanla uğraşmak çok Zor bende en pisini bulup evi ona satacam gidecem uğraşsınlar ondan sonra 

image

tarafından
Bu cirkeflerin evinde böyledir kesin kusacamm
(1,790 puan) tarafından
Kendi pisliğinde bogulsunlar inşaallah
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm şimdi öle kimse kimseyi rahatsız edemez ara polisi gelsin gereğini yapsın hiç uğraşma bile valla benim üst kattaki de çok ses yapardj çıktım iki kez uyarı yedi birdaha ben size çıkmam polis gelir kapınıza dedim ondan sonra tık yok 
tarafından
Yarın felan çıkayım sert konuşayım anlamadı şikayet edecem polise
(3,419 puan) tarafından
Aynen canm şimdi yeni yasalara göre komşu komşuyu rahatsız edemez para cezası var
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Öyle bir çirkefte benim üst katımda vardı. Sutlattik, taşınıp gittiler edepsizler. Biz lojman da yaşıyoruz eşim dilekçe vs hazırladı yönetime verdi. Bir süre uğraştık evlerinden artırmak için defolup gittiler sonunda. Yöneticiye şikayet edin.
tarafından
Biz kiraciyiz kizzz onların kendi evi
(7,118 puan) tarafından
Olsun canım.  Kiracisınız diye rahatsızlık vermeye hakları yok.
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum bir dahakine fotoğrafını gizliden çek ve yöneticiye göster 
tarafından
Yöneticiye kaç kez dedik adam aradı m.l karı anlamıyor ki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 723 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde kubra! (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu