0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 dişi var diş mi bilmiyorum ama 2 gündür ağzını açmıyor bas bas bağırıyor zorlayınca da çıkarıyor geri ne yapcam ben 

6 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Soğuk yoğurt yedirsen rahatlar belki cnm hem doyar veya yiyebileceği meyve biraz soğuk olsunki rahatlasin salatalik ver bide yalanci emzik alıyorsa koy dolaba soğusun ver emsin ben kızımda oyle yapıyodum
tarafından
Soğukluk ne alaka ki onu anlamadim .
Yoğurt falan hiç bişey almıyor ki ağzına canım
(1,667 puan) tarafından
İşte o soğuk rahatlatıyo soguk kompres uyuşturur azda olsa dis cıkarırken yerleri ateşleniyo damaklar veya meyve filesi varsa koy içine meyve ver eline emsin ne yerse kârdır
tarafından
Soğuk rahatlatıyo diş çıkarıyosa rahatlar sızısını alır diye demiş eda. Zorlama etmiyosa emzir sadece zorlarsan hepten tiksinir uykusu da emzir yda mama ver
tarafından
Disle alakalı olabilir mi diyosun canim
(1,667 puan) tarafından
Canm hepimiz o yollardan geçtik o diş yüzünden mahvoluyo cocuklar bide ağri kesici veriyosan cok sık verme ben doktorumuzdan diş jeli istemistim pek tavsiye etmedi adam kendi çocuklarina bile hiç vermemiş.Takip et arkadasn dediği gibi çay kaşığıyla kontrol et doktorada git istersen muayene etsin için rahatlasn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Soğuk biseyler ver eline kemirsin canım vekki rahatlar oykelikle ağrı kesici ver belki canı agriyo
tarafından
Anlamadım kı ya
0 oy
tarafından
Çay kaşiği ni dişinde gezdir gıcır darsa diş dir 
(1,667 puan) tarafından
Evet onuda denesin hemen anlaşılıyo zaten
0 oy
tarafından
Taze soğanın varsa eline ver kaşısın damaklarını uyuşunca yedirebilirsin belki geçmiş olsun 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ah ah diştir dış. Ben duyuyordum hep diş olayını ama kafamda ya bu kadarda yapmaz diyordum ama yaşadım gerçekten asla ağzını açmıyordu mama sandalyesine kafasını çarpıyordu elleriyle indiriyordu aşırı zorlandık hala tam düzelmedi iştahı ama benim kızım zaten iştahlı bir bebek hiç olmadi ama bu kadarını da yaşamamıştım. Sonra bir baktım bir anda 3 tane diş patlattı. Yanı cidden çok etkiliyormuş bunu üst dişlerde yaşadım. 
tarafından
Canım benimki 2 dişi çıktı zaten iştah yok çok zor bı durum ya
0 oy
tarafından
Benimkide ayni canim zorla yediriyorum eline disligini dolaba koy sogusun ver eline veya yesil soganin beyaz kismi ben bide salatalik veriyorum onunla kandiriyorum bide karanfil yagi al dis etlerine sur cok rahatlatiyo cok sukur agrisiz sizisiz cikardi disini onun sayesinde 
tarafından
Karanfil kürü yaptım canin simdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Efsun88 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,688 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 726 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (606 puan) tarafından soruldu