0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebek için 

Hastane çıkışı takımı 

3 zıbın takımı 

3 atlet 

3 çorap

Ağız mendili 

3 muslin örtü

Islak mendil bebek bezi 

İnce battaniye 

Kendim için 

Hastane çıkışı takım gömlekli 

2 takım alt üst 

Atlet 

Sütyen 

Çorap 

İnce hırka 

Eksik varmı kızlar varsa neler 

13 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kapalıysan tülbent, bide patik kendine 
tarafından
Kapalı değilim
(2,972 puan) tarafından
Bebek sarılık olmasın diye sarı bir eşarp veya örtü al cnm bebeğin üstüne örtmek için sarı renk
(1,108 puan) tarafından
Sarı zaten hastalık rengi canım onu Doktorlar uygun görmüyor
tarafından
Evet sarı rengi bebekler için güzel değilmiş sarılık yaparmis
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Hasta bezi al cnm bence ben inan iki gun kullandim kanamam coktu benim 
tarafından
Hastane bezi de aldım canım yazmayı unutmuşum ve ped
(239 puan) tarafından
Aynen cnm iyi yapmışsın
tarafından
Başka eksik varmı ilk gebeliğim de bı bilgim yok
(239 puan) tarafından
Kendine kilot koy baskada aklima gelmiyo insallah sorun olmazda 1 gun yatar çıkarsın Allah sağ salim kucagina almayi nasip etsin Allahim en kolay sekilde kurtarsin barsak al su al kraker biskuvi falan al bide hemen eve  gelir gelmez pelte yaptir annene veya kayin validene o sut yapiyo bide hemen dusa gir sutun gelie hemen
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kalın hırka bide  atlet biraz fazla al  lohusa pedi. Terlik. 

Normal doğum yapacaksan Altan muayene olcaksin pijama giy çıkar zor olur uzun pijama alabilirsin ama çok ince olmasın doğumhane soğuk oluyor.

Bide bence sıcak su temin etmek için kahve makinesi bardak  alabilirsin
0 oy
(841 puan) tarafından
Benim de çantam böyleydi 1 hafta önce doğum yaptım sütüm hemen gelmedi eşim mama aldı sıcak su lazım oldu şırınga ile ağzına verdik onları o an eşimi yollsdim aldı
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Dogumdan çiplak çıkacaksın ameliyat onlugu ile yani ona göre iki kat al kendine iste 

Dusunki banyodan ciktin neler lazim onlari al ikiser ikiser

0 oy
tarafından
3 müslin örtü fazla olabilir birde kendinize uzun gecelik almanızı tavsiye ederim ben çok rahat ettim ped ve hasta bezi almayı unutmayın 
0 oy
(388 puan) tarafından
Sütyen taktırmıyorlar emzirme sütyen olsa bile bana direk düğmeli takım vardı pijama onu giydirmişlerdi, bebeğe 2 tane hastane çıkışı yeterli oluyor battaniyesi bezi vs. Onlar zaten lazım 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tesettürlü değilsen yanına bir tane bol tsort al eğer pijaman uzun kollu ise.  Çünkü kola kelebek takıyorlar ordan serum iğne falan yaptıkça uzun kollu kıyafetle zor oluuor . Giyip çıkarırken her seferinde oynuyor yerinden insanın canı yanıyor
0 oy
(339 puan) tarafından
Sarı ve kırmızı yazma hasta bezi bide normal ped iç çamaşırı göğüs pedi alabilirsin bebek için puset ve puset yatağı yastığı al hastane malum yani bilmem aklıma bisi qelmedi başka kız bende unuttum 70 gün önce doğum yaptım ama :) haa pişik önleyici krem al bide 
0 oy
tarafından
Terlik depend yatağa sermek için yatak koruyucu bunlar geldi aklıma 
0 oy
(2,654 puan) tarafından
Gecelik almanı öneririm benim yatışım oldu hemen doğum olmadığı için sürekli gelip alttan muayene yaptılar pijama giymek sıkıntı oluyordu doğuma da gecelik le girdim doğum bitince pijamamı giydim 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cok bile almışsın 2 atlet,2 takim,2 corap ve 2 muslin ortu yeter her seyden 2 tane yeterli cnm.
(3,895 puan) tarafından
Ilk gun gogus çok akmaz.
tarafından
Teşekkürler canim sağol senin ilk dogumun mu
(3,895 puan) tarafından
Hayir bnm ilki normal oldu bu ikinci bunu da bekliyoruz nişan geldi inşallah bu da normal olur.38'deyiz.Bn her seyden az koydum 1 küçük canta goturecegim zaten hastaneye 5 dakikada yuruyerek gidecegim.Devlet.Bi eksik olursa esim evden alir yani :)
tarafından
Haklısın canım normal de hastanede yatılmiyo Allah kurtarsın canım kaç kilo doğdu ilk bebeğin kaç haftada
(3,895 puan) tarafından
39 haftada 3 kilo dogdu 11 kilo almistim.Bunda 16 kilo aldim:) 38'deyiz dun nişan geldi bekliyorum .. .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 590 göst.
0 oy
14 cevap 204 göst.
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
9 cevap 278 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap