0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar azı dişlerinin 3tanesi birden geliyor o kadar çok zorlaniyorum ki hic uyumuyorum 5 dk bir kalkıyor çok yoruldum bu dönemler de ilaç veriyormusunuz calpol dolven gibi hangisini kullandınız kaç saatte verdiniz. Vermek istemiyorum ama bizler bile diş ağrısından çok zorlaniyoruz

7 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Ne demek vermek istemiyorsun canı yanıyor çocuğun
(42 puan) tarafından
Sürekli sürekli vermekten bahsediyorum tabiki
(2,350 puan) tarafından
Gudne bı defa ver mesela uyutmadan önce yeterli olur o zmn
(42 puan) tarafından
Işte o1 kez yeterli olmuyor 2 saat anca rahatliyor
(2,350 puan) tarafından
Yapacak bsy yok o zmn her çocuk yaşıyor bunu sabret biraz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vermedim henüz o kadar başlamadı sancilarimiz ama doktorumuz çok rahatsız olursa dolven ver çocuk için de rahat olur o sancıyi çekmek kolay değil demişti
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Canım öncelikle Allah yardımcınız olsun kaç aylık bebegınız benım oğlum da kaç gündür ateşli huysuz iştahsız ve sürekli ağzıyla uğraşıyor salyası durmuyo ben de azı dişlerınden şüpelendım de 10 aylık oğlum 
(42 puan) tarafından
Sağol canım cümlemizin. 22 ayligiz artık son dişler bunlar ama beni benden aldi
(1,298 puan) tarafından
Bu arada bugün götürdüm hastaneye diş jeli yazdı 3 öğün kullan dedı 3 gündür ateşle uğraşıyoruz bi tane ateş düşürücü vermedi
(42 puan) tarafından
Hangisi diş jeli zeytinyağı karanfil karışımıza öneriyorlar oğlumun azı yerleri bembeyaz belli ediyor kendini sizde varmı öyle bisey
0 oy
tarafından
Çok rahatsız olursa ver tabi çocuk acı çekmesin boşuna
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İki azı dişi birden geliyor. Çocuğun huyu öyle bir değişti ki mahvolduk bir haftadır. Calpol veriyorum ben ağrısını alsın diye. Bir de doktora mesaj attım sordum. Nurse harveysin diş jelini alın dedi bize
(42 puan) tarafından
Nurse harveys kullanıyorum sadece içeriği temiz ama inanırmışım hic ise yaramadı zeytinyağı karanfil soğan neler denedim ama malesef
(2,493 puan) tarafından
Çok şükür biz de işe yaradı. Ama ben özellikle gece yatarken calpol de veriyorum. Her gece olmasa da tabii. Ağrısını alsın azı dişi çok zor perişan oldu çocuk.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Calpol sadece ates düşürücü degil yani ağrı kesici aynı zamanda..o cocugu da o kadar aci icinde birakmamak gerek bnce..ver ki ağrısı dinsin

.bn gece agridan uyanrsa 1 kere veriyorum..
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben calpol veriyorum ailece dozunda ilaca karşı değiliz ama vermediğim günler çocuk resmen ağrısından ahhlaya ahhlaya geziyor diş belli edince veriyorum diş ateşi ishali hiç olmadı uykusu da gayet iyi. Ana öğün yemek saatinde veriyorum hep. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.