0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar annelik çok farklı bir şeymiş. Dün 50 günlük oğlumun saçlarını kesti eşim. Eşim kesti ben ağladım, çok farklı gerçekten, bir tutam saça ağlamak. Hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim :) 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet cnm çok güzel bir gülünce dünyalar senin oluyor tüm sıkıntını unutursun 
tarafından
Bizimki daha ara ara gülüyor bilinçli mi bilmiyorum ama çok güzel gerçekten canım, Allah isteyen herkese nasip etsin :)
tarafından
Meleklere gülüyorlar cnm
tarafından
Ne zaman bilinçli güler acaba canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annelik hem zor hemde en güzel şeydir canım
tarafından
Öyle gerçekten canım, daha yolun çok başındayım :)
tarafından
Ah canım  her gün yeni birşeyler öğreniyoruz 2 buçuk yaşında oğlum benim de hala gözüm de mini minnacık:)
tarafından
25 yaşına gelsede yine minicik gelir gibi hissediyorum canım :)
tarafından
Kesinlikle canım onlar bizim gözümüz de hep küçücük:)
tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Aynen öyle canım rabbim herkese nasip etsin ben kıyamadım oğlumun saçlarını kesmeye daha anne saçı duruyor sen iyi kestirmişsin
tarafından
Eşim kesti ben ağladım valla, hem çok dökülüyordu hemde bulunduğum yer aşırı sıcak kafasının içi falan hep kızarmıştı ensesi saçlardan terleyip isilik olmuştu rahat etsin istedim canım
0 oy
(14,034 puan) tarafından

Daha nelere ağlayacaksın bekle ve gör oglum 14 aylık dün bezini çöpe at dedim gitti banyoya atti gözlerim doldu hemen :D ne ara bu kadar büyüdü

tarafından
Yaaa maşallah ona :) artık gözümün ucunda olur yaş benimde
0 oy
tarafından
Tam bir mucize başka kelime yok tarif etmeye 

15 dk önce beşikten kafasıni kaldirmis bir prensesin ANN NNNEEE demesiyle uyandım Rabbim dileyen isteyen hakkıyla bakacak herkese nasip etsin ❤️
tarafından
Maşallah prensesine:) Amiin inşallah canım
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Hemde çok başka cookk❤️❤️
tarafından
Çok güzel bir duygu :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Gerçekten çok güzelmiş bak şimdi ben de ağladım ☺ oğluşum beşikte eeee diye sesler çıkarıyor bir bakıyorum ki kara kara gözler maşallah Allah herkesinkini bagislasin bizimkini de inşallah 
tarafından
Maşallah oğluşuna canım, amin inşallah :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
50 günlük bebeğin saçı niye kesilir çözemedim şuan
tarafından
Çok dökülüyordu cabum ve sıcaktan ensesi isilik olmuştu saçının içi falan her yeri rahat etsin diye kestik
(2,479 puan) tarafından
Valla benim bildiğim 6 aydan önce saç kesilmez hatta çoğu insan 1 yaş öncesi kesilmez der
tarafından
Doğumdan 1 hafta sonra bebeğin saçı kesilip saçının ağırlığınca altın ya da gümüş veriliyor bu  sünnet. Yani 1 haftalıkken kesiliyorsa 50 günlükken kesilmesinde bir sakınca olmaz bence
(2,479 puan) tarafından
Ben ilk defa böyle bişey duyuyorum kimlerin adeti bu böyle
tarafından
Hz. Muhammed söylüyor bunu.yani bunu yapmakta sünnet bi bakın istersenşx Googlea
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Dünyadaki tek sevgi karşılığını beklemediğin tek şey annelik rabbim hak edene bu duyguyu tattirsin
tarafından
Amiin inşallah canım, isteyenlerin kucağını boş bırakmasın
0 oy
tarafından
Rabbim sana yokluğunu göstermesin 
(119,434 puan) tarafından
allah sanada nasip etsin
tarafından
Aminnn aminnn
tarafından
Amiin iniaşlah canım, seni biliyorum ama hiç yorum yapmamıştım. Tez vakitte sana da nasip etsin inşallah
tarafından
Isteyen bütün kadınlara nasip etsin inşallah
tarafından
Amiin inşallah

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 953 göst.

380,619 soru

11,396,282 cevap

34,914 kullanıcı

...