0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar dişim ağrıyor yaptırabilir miyim

7 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Anestezi aldığın için sütüne de geçiyor kuzum o yüzden 4 saat sütünü sağıp dökmen gerek doktoruna söylediğinde seni bilgilendirir zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda bekliyim bende :@
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ben yaptırdım bir sorun yok eve gelip oğlumuda emzirdim 2 kere yaptırdım şimdi hem hamileyim hem emziriyorum tekrar gidip yaptırcam  bir sıkıntı yok doktora söylersen ona göre işlem yapar zaten kendide söyler sorun olmucağıno
0 oy
tarafından
Evet doktora söyle emzirdiğini ona göre yapıyo ben dolgu yaptırdım ona göre iğne vurdu onda da ağzım uyuşmadı iki tane vurdu yine uyuşmadı adam başladı işlemin yarısı bitti benim ağzım anca uyuştu
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben arife günü kanala gittim canım kanal yapılamadı malesef çekmek zorunda kaldı. Anestezi sebebiyle 4 saat emzirme dedi. Emzirenler için antibiyotik varmış onu verdi. Yapılıyor yani emzirirken boşuna çekme ağrı 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evet yaptirdim 5dka sonra emzirdim
0 oy
(487 puan) tarafından
Evet yaptırabilirsin bende yaptırdım ama bana antibiyotik vermedi emzirdigim için kanal tedavisi yaptırdım 2 tane 4 saat emzirme ve 4 saat sonunda ilk sütü sağıp dök demişti bana dr yani hmn emzirende varmis ama tavsiye etmiyorum dedi bende dediği şekilde yapmıştım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 27 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedili9 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 46 göst.
2 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...